Zaproponuj newsa Zarejestruj się Zaloguj się Zaloguj z Facebook.com Odzyskaj hasło
Profil na Facebook.com Profil na Facebook.com Profil Twitch.tv
Szukanie zaawansowane

Mass Effect 2

Dodano dnia 14-01-2010 19:55

Kategoria: Plotki i ciekawostki

Mirosław Zbrojewicz, aktor filmowy i dubbingowy, znany m.in. z kultowego filmu Chłopaki nie płaczą, grający również w najnowszej produkcji Tajemnice Westerplatte, podkłada głos w grze Mass Effect 2, odgrywając kontrowersyjną postać Człowieka Iluzji.
 
Człowiek Iluzja to potężny i charyzmatyczny przywódca grupy Cerberus, tajemniczej organizacji bezgranicznie oddanej swojej misji - dbaniu o interesy rodzaju ludzkiego we wszechświecie, bez względu na koszty i ofiary. Wierzy on, iż jego zadaniem jest nie tylko zapewnienie bezpieczeństwa ludziom, ale również jej dominacji nad innymi rasami zamieszkującymi znaną galaktykę. Aby przeciwstawić się zagrożeniu niesionemu przez zupełnie nowego wroga - Zbieraczy, Człowiek Iluzja decyduje się połączyć siły z Komandorem Shepardem, który dzięki zasobom udostępnionym przez Cerberus będzie w stanie uratować ludzkość... Ale czy Shepard naprawdę może mu zaufać i uwierzyć w jego dobre intencje?
 
Te i inne tajemnice zostaną wyjaśnione wraz z premierą gry, która będzie miała miejsce już 29 stycznia na platformy PC i Xbox 360. W rolach głównych w polskiej wersji językowej występują: Sonia Bohosiewicz, Łukasz Nowicki, Maciej Maleńczuk i Mirosław Zbrojewicz. Lokalizacja gry na język polski to drugi największy projekt po grze Dragon Age: Początek. W nagraniach dubbingu uczestniczyło ponad 60 aktorów, którzy odegrali 300 postaci, nagrywając pół miliona słów. 
 
Krótkie wrażenia Mirosława Zbrojewicza z pracy nad Mass Effect 2 i próbki nagrań dubbingu znajdziecie pod adresem: http://eu.masseffect.com/news/?id=62203&lang=pl.
AUTOR
Piotr 'Piotru' Ostrowski

Piotr "Piotru" Ostrowski

NAJNOWSZE AKTUALNOŚCI

[Nowa gra] - Hooligan Fighters...

How To Play Video Games...

How To Play Video Games...

Społeczność wydaje grę Spo...

Sztuczna inteligencja w grze -...

Nowa recenzja gry "StarDrive"...

Wsiądź i ścigaj się z najl...

Nowa recenzja gry "Fallen Ench...

Poznaj świat dinozaurów z Wo...

Nowa waluta Microsoft w sklepi...

The Stanley Parable - Recenzja...

PlayStation®4 – THIS IS FOR...

BoxOff poszerza ofertę o gry ...

GTR Evolution nowością w ser...

Rekordowy RuneFest zgromadził...


REKLAMA

Created by Notimeo logo
Copyright © GIEROmaniak 2005-2024. Wszelkie prawa zastrzeżone. Strona załadowała się w 15.85 ms.

Ta strona używa cookie. Dowiedz się więcej o celu ich używania z naszej polityki prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

x