Zaproponuj newsa Zarejestruj się Zaloguj się Zaloguj z Facebook.com Odzyskaj hasło
Profil na Facebook.com Profil na Facebook.com Profil Twitch.tv
Szukanie zaawansowane

Final Fantasy XIII EK także w Polsce!

Dodano dnia 25-01-2010 18:01

Kategoria: Plotki i ciekawostki

Cenega, dystrybutor gier Square-Enix Europe na terenie Polski, Czech, Słowacji z przyjemnością informuje, że niezwykle oczekiwana przez fanów gra FINAL FANTASY XIII  będzie wydana również w edycji kolekcjonerskiej!
 
Najnowszy projekt z bestsellerowej serii FINAL FANTASY będzie prawdziwą ucztą dla graczy, a dostępny będzie po raz pierwszy w historii zarówno na platformę PlayStation®3, jak i Xbox 360® firmy Microsoft (także jako kolekcjonerka). Po raz pierwszy też, nieprawdopodobne animacje, filmy i postacie gry pojawią się w pełnej jakości HD co gwarantuje nieznane dotąd graczom doznania!
 
Edycja kolekcjonerska gry FINAL FANTASY XIII zawiera grę (w wersji na PS3 lub Xbox 360) plus:
- Oryginalną muzykę z gry FINAL FANTASY XIII na CD zawierającą utwory wyselekcjonowane przez samego kompozytora Masashi Hamauzu. CD zamknięte będzie w pudełeczku, które przedstawi grafiki z gry oraz notatki napisane przez kompozytora.
- Świat FINAL FANTASY XIII zamknięty w książce w twardej okładce, gdzie znajdziemy grafiki postaci, a także grafiki środowiska tworzone w trakcie produkcji gry.
- Ekskluzywne arty z gry: 3 kolekcjonerskie plakaty ukazujące Eidolands, oraz sprzymierzone z bohaterami summony.
- Unikatowe naklejki przedstawiające najbardziej znane symbole z gry.
 
Zamów edycje kolekcjonerską gry FINAL FANTASY XIII:
 
 na PS3:
http://sklep.cenega.pl/index.php?action=product&nr=1166
 na Xbox 360
http://sklep.cenega.pl/index.php?action=product&nr=1167
 
FINAL FANTASY XIII to początek nowej ery dla wychwalanej serii, po raz pierwszy w historii przenoszący ją jednocześnie na różne konsole pracujące w standardzie HD. Zgodnie z bogatą tradycją serii, producent Yoshinori Kitase (FINAL FANTASY VII, X, X-2), reżyser Motomu Toriyama (FINAL FANTASY VII, X, X-2), projektant postaci Tetsuya Nomura (FINAL FANTASY V, VI, VII, VIII, X) oraz dyrektor artystyczny Isamu Kamikokuryo (FINAL FANTASY X, XII) połączyli swe kreatywne wizje, aby stworzyć najnowsze arcydzieło w świecie FINAL FANTASY. Co więcej, Masashi Hamauzu (FINAL FANTASY X, DIRGE of CERBERUS -FINAL FANTASY VII-) skomponował niesamowitą ścieżkę dźwiękową, a reżyser przerywników filmowych Takeshi Nozue (FINAL FANTASY VII ADVENT CHILDREN) oraz jego zespół grafików wzbogacili grę o sekwencje filmowe, stworzone z niepowtarzalnym rozmachem.
 
“FINAL FANTASY XIII zapowiada się na niezwykłe wydarzenie na rynku gier wideo w roku 2010,” stwierdził Phil Rogers, prezes i dyrektor generalny Square Enix Europe. „Ten naprawdę przełomowy tytuł pojawi się jednocześnie na kilka platform po raz pierwszy w historii serii.”
 
Wprowadzając nowe światy, pamiętne postacie i niesamowite historie do każdej kolejnej odsłony, seria FINAL FANTASY przez ostatnie dwie dekady wciąż ewoluowała i w chwili obecnej sprzedała się już na całym świecie w nakładzie 85 milionów kopii. Z każdą kolejną częścią seria ta jest definiowana przez ciągłe zmiany, oferując najwspanialsze wizje kreatywne, najwyższą jakość grafiki i przełomowe rozwiązania w dziedzinie rozgrywki. FINAL FANTASY XIII nie będzie wyjątkiem.
Więcej informacji o FINAL FANTASY XIII oraz najnowszy film z gry znajdują się na oficjalnej stronie gry pod adresem www.finalfantasy13game.com
AUTOR
Piotr 'Piotru' Ostrowski

Piotr "Piotru" Ostrowski

NAJNOWSZE AKTUALNOŚCI

[Nowa gra] - Hooligan Fighters...

How To Play Video Games...

How To Play Video Games...

Społeczność wydaje grę Spo...

Sztuczna inteligencja w grze -...

Nowa recenzja gry "StarDrive"...

Wsiądź i ścigaj się z najl...

Nowa recenzja gry "Fallen Ench...

Poznaj świat dinozaurów z Wo...

Nowa waluta Microsoft w sklepi...

The Stanley Parable - Recenzja...

PlayStation®4 – THIS IS FOR...

BoxOff poszerza ofertę o gry ...

GTR Evolution nowością w ser...

Rekordowy RuneFest zgromadził...


REKLAMA

Created by Notimeo logo
Copyright © GIEROmaniak 2005-2024. Wszelkie prawa zastrzeżone. Strona załadowała się w 7.55 ms.

Ta strona używa cookie. Dowiedz się więcej o celu ich używania z naszej polityki prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

x