Zaproponuj newsa Zarejestruj się Zaloguj się Zaloguj z Facebook.com Odzyskaj hasło
Profil na Facebook.com Profil na Facebook.com Profil Twitch.tv
Szukanie zaawansowane

HardPlay dodaje drużynę CS:S

Dodano dnia 26-01-2010 07:57

Kategoria: E-sport

W niedzielę, na stronie organizacji HardPlay, powstałej w 2008 roku pojawiła się informacja o ponownym wcieleniu w swoje szeregi drużyny Counter-Strike: Source. Od teraz w biało-pomarańczowych barwach grać będą byli reprezentanci We Will Never Die. Jest to już drugi skład tej gry w historii, który będzie grał w HP. Pierwszy odszedł po GameFestival 2009.
 
Ostatnimi czasy wyraźnie można zauważyć rozrost sceny Counter-Strike: Source, o czym może świadczyć fakt, że różne zespoły zaczynają inwestować w drużyny z tej gry. Piątka zawodników, którzy zdecydowali się na grę w organizacji Grzegorza "Arcadian" Konickiego dzięki swojej dobrej grze, uzyskali awans do najwyższej klasy rozgrywkowej w Electronic Sports League. Mowa tutaj oczywiście o lidze Premiership, gdzie będą rywalizowali z najlepszymi zawodnikami polskiej sceny. Warto dodać, że w skład drużyny oprócz polaków wchodzi jeden Holender.
 
Skład HardPlay.CSS:
 
 Szymon "Boa" Grochowski (organizator) Kacper "culus" Czerniec Maciej "dEisy" Kruk Rafał "goku" Seifert Dominik "pesHH" Jażdż Jeroen "razzeh" de Jong
 
Najbliższym sprawdzianem tych zawodników będzie, turniej GameFestival 2010 odbywający się w Myślenicach w dniach od 20 do 21 lutego. Warto także dodać, że HardPlay w swoich szeregach miało już ekipę CS:S, które zajęło trzecią lokatę na tym turnieju w 2009 roku, lecz przez kryzys w organizacji postanowili odejść. Miejmy nadzieję, że tym razem tak się nie stanie.
AUTOR
Avatar użytkownika Bartosz ″nQr″ Krajewski
Bartosz
Krajewski
"nQr"
NAJNOWSZE AKTUALNOŚCI

[Nowa gra] - Hooligan Fighters...

How To Play Video Games...

How To Play Video Games...

Społeczność wydaje grę Spo...

Sztuczna inteligencja w grze -...

Nowa recenzja gry "StarDrive"...

Wsiądź i ścigaj się z najl...

Nowa recenzja gry "Fallen Ench...

Poznaj świat dinozaurów z Wo...

Nowa waluta Microsoft w sklepi...

The Stanley Parable - Recenzja...

PlayStation®4 – THIS IS FOR...

BoxOff poszerza ofertę o gry ...

GTR Evolution nowością w ser...

Rekordowy RuneFest zgromadził...


REKLAMA

Created by Notimeo logo
Copyright © GIEROmaniak 2005-2024. Wszelkie prawa zastrzeżone. Strona załadowała się w 29.47 ms.

Ta strona używa cookie. Dowiedz się więcej o celu ich używania z naszej polityki prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

x