Zaproponuj newsa Zarejestruj się Zaloguj się Zaloguj z Facebook.com Odzyskaj hasło
Profil na Facebook.com Profil na Facebook.com Profil Twitch.tv
Szukanie zaawansowane

Rusza strona Wings of Prey: Skrzydła Chwały

Dodano dnia 01-02-2010 21:20

Kategoria: Z kraju

Cenega, wyłączny partner firmy Gaijin Entertainment w Polsce, Czechach, na Słowacji, Węgrzech i w Rumunii z przyjemnością zachęca do odwiedzenia oficjalnej stroy gry Wings of Prey: Skrzydła Chwały po polsku: http://www.airwargame.com/pl/start/ . Na tej stronie znajdziecie wszystkie niezbędne informacje dotyczące tego niesamowitego symulatora – samolotów, dostępnych kampanii czy wymagań systemowych. Dodatkowo na stronie znajdziecie dużą ilość dodatkowych materiałów z gry do ściągnięcia.
 
Przypominamy, że możesz zamówić swój egzemplarz gry w specjalnej ofercie preorderowej: http://sklep.cenega.pl/index.php?action=product&nr=1131
 
Akcja najnowszego, rewelacyjnego symulatora Wings of Prey: Skrzydła Chwały na PC jest umiejscowiona w niespokojnych czasach II wojny światowej. Gracze mogą brać udział w najsłynniejszych bitwach pilotując myśliwce, samoloty szturmowe i bombowce w trakcie niesamowicie elektryzujących misji. W grze znajdziemy aż sześć różnych teatrów wojennych, zawierających Bitwę o Wielką Brytanię, o Stalingrad, Ardeny, Berlin, Sycylię i Korsuń, czyli główne bitwy powietrzne w Europie w czasach II wojny światowej! Co bardzo ważne, zarówno fani zręcznościowej strzelaniny jak i zwolennicy profesjonalnych symulatorów dostaną grę o jakiej marzyli. Gra daje ogromne możliwości skalowania poziomu trudności od trybu arcade aż po profesjonalny symulator dla prawdziwych asów przestworzy. Wings of Prey: Skrzydła Chwały wyróżniają się nowym, niezwykle efektownym silnikiem zniszczeń, jak również wspaniałym wizualnym środowiskiem gry. Unikatowy silnik tworzy bardzo szczegółowe, realistyczne tereny, co pozwala graczom na podziwianie zapierających dech w piersiach walk na ziemi. W Wings of Prey: Skrzydła Chwały będziemy mogli zobaczyć jednocześnie dziesiątki samolotów biorących udział w bitwach powietrznych.
 
Charakterystyczne cechy
 
-


Pilotuj historyczne, idealnie odtworzone samoloty na których latali polscy piloci z dywizjonu 303.
-


Weź udział w ponad 50 znanych, historycznych misjach na terenach całej niemal Europy;
-


Opanuj do perfekcji pilotaż Spitfire’a, Mustanga, Messerschmitta i wielu innych;
-


Możliwość wyboru poziomu trudności od arcade aż po symulator;
-


Planowane ogromne możliwości modowania gry – wsparcie ze strony developera;
-


Wsparcie urządzeń 6-DOF TrackIR, TripleHead2Go, Saitek, Thrustmaster oraz myszki i headsetu;
-


Elektryzujący multiplayer: 4 tryby do wyboru;
-


Realistyczne efekty dźwiękowe i oryginalna muzyka skomponowana przez Jeremy Soule.
 
Gaijin Entertainment specjalizuje się w wydawaniu gier na PC, PS3 I Xbox360. Firma zajmuje się również badaniami związanymi z technologią, dzięki czemu jest na bieżąco z dynamicznie zmieniającym się rynkiem IT. Aktualnie Gaijin składa się z sześciu działów i z ponad 60 doświadczonych członków załogi. Projekty firmy otrzymały ogromną liczbę nagród ze strony świata mediów i gier komputerowych, w tym nagrodę KRI za „Najlepszy symulator na konsole nowej generacji” (IL-2 Sturmovik: Birds of Prey na PS3 i Xbox360), „Najlepszą Technologię” (Dagor Engine™), "Najlepszy dźwięk" i inne. Dowiedz się więcej na stronie: www.gaijinent.com.
AUTOR
Piotr 'Piotru' Ostrowski

Piotr "Piotru" Ostrowski

NAJNOWSZE AKTUALNOŚCI

[Nowa gra] - Hooligan Fighters...

How To Play Video Games...

How To Play Video Games...

Społeczność wydaje grę Spo...

Sztuczna inteligencja w grze -...

Nowa recenzja gry "StarDrive"...

Wsiądź i ścigaj się z najl...

Nowa recenzja gry "Fallen Ench...

Poznaj świat dinozaurów z Wo...

Nowa waluta Microsoft w sklepi...

The Stanley Parable - Recenzja...

PlayStation®4 – THIS IS FOR...

BoxOff poszerza ofertę o gry ...

GTR Evolution nowością w ser...

Rekordowy RuneFest zgromadził...


REKLAMA

Created by Notimeo logo
Copyright © GIEROmaniak 2005-2024. Wszelkie prawa zastrzeżone. Strona załadowała się w 14.37 ms.

Ta strona używa cookie. Dowiedz się więcej o celu ich używania z naszej polityki prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

x