Zaproponuj newsa Zarejestruj się Zaloguj się Zaloguj z Facebook.com Odzyskaj hasło
Profil na Facebook.com Profil na Facebook.com Profil Twitch.tv
Szukanie zaawansowane

Grand Theft Auto: Episodes from Liberty City

Dodano dnia 01-02-2010 21:43

Kategoria: Z kraju

Zgodnie z oficjalnym ogłoszeniem firmy Rockstar Games, Cenega, oficjalny dystrybutor firmy Take 2 Interactive w Polsce Czechach, na Słowacji oraz Węgrzech uprzejmie ogłasza, że gra Grand Theft Auto: Episodes from Liberty City na komputery PC i konsolę PS3 zostanie wydana przez firmę Cenega.
 
Oryginalną informację prasową można znaleźć poniżej:
 
Rockstar Games, część firmy Take-Two Interactive Software Inc. (NASDAQ: TTWO), z przyjemnością ogłasza, że przewidywana na konsolę PlayStation®3 i Games for Windows® - LIVE gra Grand Theft Auto: Episodes from Liberty City ukaże się 30 marca 2010 roku. Po raz pierwszy, gracze PS3 i Games for Windows – LIVE będą mieli szansę zagrać w dwa ostatnie porywające rozdziały sagi Grand Theft Auto IV.
 
Dwa napakowane akcją epizody będą również do ściągnięcia za pośrednictwem PlayStation®Network i Games for Windows®  – LIVE 30 marca 2010. Każdy epizod rozgrywa się w tak samo szczegółowym i wciągającym świecie, który sprawia, że Grand Theft Auto IV jest najbardziej docenioną przez krytyków grą wszech czasów. Gracze Games for Windows – LIVE będą mogli doświadczyć 32-osobowego multiplayera i zaawansowanego edytora video. Wszyscy fani gry usłyszą również nowe piosenki na zaktualizowanej ścieżce dźwiękowej w 13 stacjach radiowych nadających w Liberty City, korzystać z „growej” telewizji jak i Internetu.
 
“Wiemy że minął już długi czas, jednak jesteśmy dumni mogąc ostatecznie dostarczyć Episodes >From Liberty City na PC i PlayStation 3,” powiedział Sam Houser. „Doceniamy cierpliwość fanów PlayStation 3 i komputerów PC na całym świecie i czekamy na moment kiedy oddamy grę w Wasze ręce”.
 
The Lost and Damned jest mroczną wyprawą do zakątków Liberty City jako wyjęty spod prawa motocyklista, Jonny Klebitz, który walczy by zapobiec rozpadowi swojego gangu. W rozdziale The Ballad of Gay Tony gracze odkryją ekskluzywne nocne życie Liberty City jako Luis Lopez, który próbuje odnaleźć równowagę między opieraniem się pokusie związanej z pieniędzmi i władzą, a lojalnością wobec rodziny i przyjaciół. Oba epizody zawierają nowe samochody i bronie, a każdy z nich dodaje sporo nowych aktywności takich jak walki w klatce, wojny gangów i skoki ze spadochronem z obiektów.
 
Episodes from Liberty City – Dostępne 30 marca 2010 roku
(The Lost and Damned i The Ballad of Gay Tony razem na jednej płycie)
Nie wymaga kopii Grand Theft Auto IV
 
 
Games for Windows – LIVE
 
The Lost and Damned i The Ballad of Gay Tony – dostępne 30 marca 2010 roku
(Osobne epizody dostępne w zakupie on-line)
Wymagają kopii Grand Theft Auto IV
 
Gra Episodes from Liberty City jest oceniana jako M (dla dorosłych) przez ESRB i jest już dostępna na konsolę Xbox 360®, każdy epizod z osobna jest również dostępny za pośrednictwem Xbox LIVE® Marketplace.
 
Więcej informacji pod adresem: www.rockstargames.com/episodesfromlibertycity
AUTOR
Piotr 'Piotru' Ostrowski

Piotr "Piotru" Ostrowski

NAJNOWSZE AKTUALNOŚCI

[Nowa gra] - Hooligan Fighters...

How To Play Video Games...

How To Play Video Games...

Społeczność wydaje grę Spo...

Sztuczna inteligencja w grze -...

Nowa recenzja gry "StarDrive"...

Wsiądź i ścigaj się z najl...

Nowa recenzja gry "Fallen Ench...

Poznaj świat dinozaurów z Wo...

Nowa waluta Microsoft w sklepi...

The Stanley Parable - Recenzja...

PlayStation®4 – THIS IS FOR...

BoxOff poszerza ofertę o gry ...

GTR Evolution nowością w ser...

Rekordowy RuneFest zgromadził...


REKLAMA

Created by Notimeo logo
Copyright © GIEROmaniak 2005-2024. Wszelkie prawa zastrzeżone. Strona załadowała się w 32.01 ms.

Ta strona używa cookie. Dowiedz się więcej o celu ich używania z naszej polityki prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

x