Zaproponuj newsa Zarejestruj się Zaloguj się Zaloguj z Facebook.com Odzyskaj hasło
Profil na Facebook.com Profil na Facebook.com Profil Twitch.tv
Szukanie zaawansowane

Turniej 1on1 dla kobiet

Dodano dnia 03-02-2010 18:29

Kategoria: E-sport

Jedyna w Polsce organizacja stworzona tylko i wyłącznie dla kobiet, po dłuższym czasie "odpoczynku" spowodowanym straceniem drużyny Counter-Strike powraca do życia. Co prawda w swoich szeregach jeszcze nie posiada nowej drużyny, aczkolwiek włodarze Skill On Heels postanowili rozpocząć serię turniejów dla Pań. Na początek turniej 1on1.
 
Pamiętacie pierwszą organizację kobiecą "samą sobie"? Skills On Heels? No więc, wraz z przejściem dziewczyn pod skrzydła SAYCOM projekt SOH wcale nie przestał istnieć, powiedziałabym, że był zahibernowań. Teraz wychodzi z nowa inicjatywą organizacji serii turniejów, oczywiście dla pań. Na pierwszy ogień idzie, jakże popularny ostatnimi czasy, turniej 1on1, dla odmiany na fun mapach. Całość odbywać się będzie na specjalnie do tego przeznaczonym forum, gdzie czytamy wypowiedź Hiszpana, który razem z Fantasią zajął się organizacją cupów: Wraz z dniem 2-ego lutego oficjalnie możemy ogłosić powrót Skills On Heels. Od dawna wielu z Was zastanawiało się, co tak naprawdę działo się z projektem “kobiety na obcasach”. Oliwy do ognia dolały aktualne reprezentantki SAYCOM Gamer, które w wywiadzie u Piotra Lipskiego zakomunikowały o dalszym działaniu SOH. Żeby nikt z Was nie był zawiedziony (?!), będziemy ruszali powoli i z każdym naszym pomysłem z odpowiednim odstępem czasowym. Na pierwszy ogień idzie oczywiście seria konkursów, turniejów na platformie Counter-Strike 1.6v – oczywiście przeznaczone w całości dla kobiet.
 Musze dodać, że na zwyciężczynie czekają bardzo fajne nagrody! Jest o co walczyć, także zapraszamy!
 
- Przy współpracy z twórcami oprogramowania Azereus oddaliśmy do Waszej dyspozycji rozgrywki “singlowe” (czyt. 1on1) na tzw. funmapach. Więcej informacji będziecie mogli znaleźć na forum, czy też witrynie internetowej (która jest w końcowej fazie produkcji). W imieniu całej organizacji życzymy samych sukcesów, wielu headshotów no i oczywiście jak najlepszej zabawy. Na koniec dodam jeszcze, że z każdym nadchodzącym turniejem/konkursem nagrody będą urozmaicane. Zapraszamy do wspólnej zabawy. -  mówi Aneta "Fantasia" Koper.
 
News został opublikowany dzięki uprzejmości serwisu Dziewuchy-Gaming, a jego autorką jest Agnieszka "kleo" Socha.
AUTOR
Avatar użytkownika Bartosz ″nQr″ Krajewski
Bartosz
Krajewski
"nQr"
NAJNOWSZE AKTUALNOŚCI

[Nowa gra] - Hooligan Fighters...

How To Play Video Games...

How To Play Video Games...

Społeczność wydaje grę Spo...

Sztuczna inteligencja w grze -...

Nowa recenzja gry "StarDrive"...

Wsiądź i ścigaj się z najl...

Nowa recenzja gry "Fallen Ench...

Poznaj świat dinozaurów z Wo...

Nowa waluta Microsoft w sklepi...

The Stanley Parable - Recenzja...

PlayStation®4 – THIS IS FOR...

BoxOff poszerza ofertę o gry ...

GTR Evolution nowością w ser...

Rekordowy RuneFest zgromadził...


REKLAMA

Created by Notimeo logo
Copyright © GIEROmaniak 2005-2024. Wszelkie prawa zastrzeżone. Strona załadowała się w 9.72 ms.

Ta strona używa cookie. Dowiedz się więcej o celu ich używania z naszej polityki prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

x