Zaproponuj newsa Zarejestruj się Zaloguj się Zaloguj z Facebook.com Odzyskaj hasło
Profil na Facebook.com Profil na Facebook.com Profil Twitch.tv
Szukanie zaawansowane

PrismOne Group kupuje GGL za $2.5 mln!

Dodano dnia 03-02-2010 20:52

Kategoria: E-sport

Wczorajszego dnia, koncern PrismOne Group poinformował, że ostatecznie zawarł umowę na zakup Global Gaming League oraz jej podmiotów z dotychczasowym właścicielem. Umowa opiewa na dwa i pół miliona dolarów! PrismOne ze swoją siedzibą w mieście Orlando na Florydzie zajmuje się dostarczaniem usług technologicznych przeróżnym firmom.
 
Global Gaming League to obok Electronic Sports League jedno z największych centrów ligowych dla graczy komputerowych i nie tylko (posiada 2.700.000 użytkowników z całego świata), a ClanBase to jego najpopularniejszy projekt. Prezes PrismOne Group Samir Burshan powiedział, że "nowe GGL jest wspaniałą okazją do rozwoju firmy". Aktualnie tworzona jest nowa strona GGL, która będzie jednym z największych projektów stworzonych przez nowych właścicieli, bowiem ma ona stać się "Facebookiem dla graczy" na którym będzie można dodać znajomych i aktywnie z nimi rozmawiać, śledzić wyniki innych zawodników, brać udział i organizować własne konkursy oraz wiele wiele innych.
 
Global Gaming League oprócz przeróżnych lig dla ludzi grających na komputerach, w swoich usługach posiada ligi dla właścicieli wszystkich dostępnych konsol, m. in. Xbox 360 i Nintendo Wii. Miejmy także nadzieję, że dzięki nowym właścicielom GLL, najlepsi gracze ClanBase będą dostawać nagrody.
AUTOR
Avatar użytkownika Bartosz ″nQr″ Krajewski
Bartosz
Krajewski
"nQr"
NAJNOWSZE AKTUALNOŚCI

[Nowa gra] - Hooligan Fighters...

How To Play Video Games...

How To Play Video Games...

Społeczność wydaje grę Spo...

Sztuczna inteligencja w grze -...

Nowa recenzja gry "StarDrive"...

Wsiądź i ścigaj się z najl...

Nowa recenzja gry "Fallen Ench...

Poznaj świat dinozaurów z Wo...

Nowa waluta Microsoft w sklepi...

The Stanley Parable - Recenzja...

PlayStation®4 – THIS IS FOR...

BoxOff poszerza ofertę o gry ...

GTR Evolution nowością w ser...

Rekordowy RuneFest zgromadził...


REKLAMA

Created by Notimeo logo
Copyright © GIEROmaniak 2005-2024. Wszelkie prawa zastrzeżone. Strona załadowała się w 19.67 ms.

Ta strona używa cookie. Dowiedz się więcej o celu ich używania z naszej polityki prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

x