Zaproponuj newsa Zarejestruj się Zaloguj się Zaloguj z Facebook.com Odzyskaj hasło
Profil na Facebook.com Profil na Facebook.com Profil Twitch.tv
Szukanie zaawansowane

Going For Ownage inwestuje w kobiety!

Dodano dnia 03-02-2010 21:48

Kategoria: E-sport

W dzisiejszym newsie odskoczę troszkę od sceny, którą zajmuję się na portalu GIEROmaniak. Jak pewnie wszyscy wiedzą, lub może nie, na co dzień piszę o zmaganiach graczy Call of Duty 4. Trzeci dzień miesiąca przyniósł jednak ciekawą wiadomość ze sceny kobiecego ‘kantera’, a tego odpuścić nie mogę.
 
Rozwijające się w dobrym kierunku, świadczy o tym np. turniej organizowany przez Skill On Hels, o którym informowaliśmy kilka godzi temu - damskie strzelanie, kusi wiele organizacji. Posiadanie płci pięknej w swoim eSportowym klubie jest ostatnio bardzo modne i opłacalne. Jako, że ‘różowych’ drużyn na polskiej scenie jest stosunkowo mało, managerowie muszą się bardzo starać by zadowolić panie.
 
Gdy jakiś czas temu usłyszeliśmy o rozstaniu sekcji famale z AESIR, nie trzeba było być geniuszem żeby domyśleć się, że Sandra " frida* " Wojnowska i spółka nie będą długo czekały na nowy dom. No i stało się! Wchodząc na stronę młodej, ale prężnie rozwijającej się organizacji Going For Ownage, możemy wyczytać, że to właśnie GFO dało szansę ex.AESIR.
W zespole strzela siedem pięknych kobiet, a jak pewnie już się domyśleliście, dowodzi frida*. Najbardziej znaną, a zarazem doświadczoną zawodniczką w składzie jest Tamara '' Uchi '' Krzemińska, która niegdyś reprezentowała Fear Factory. Na koniec przedstawię Wam dość ubogie oświadczenie managera, który do GFO doszedł razem ze swoimi podopiecznymi - Mariusza " rE " Maciejewskiego.
 
Wypowiedź menadżera Mariusza  "rE" Maciejewskiego.
„ Jest nam niezmiernie miło dołączyć do takiego gamingu jak GFO. Miejmy nadzieję ze podczas pobytu w nim jako dywizja CS.Female będziemy potrafili udowodnić że nie była to błędna decyzja. ”
Skład GFO Ladies  :  
Mariusz " rE " Maciejewski (manager) Sandra " frida* " Wojnowska (liderka) Ilona " Ilonka " Zawadzka Marzena " Bzium " Fremel Monika " Monis " Piechaczek Róża '' Uhhh Ahhh '' Łokaj Tamara '' Uchi '' Krzemińska Jowita " Jowaaa " Teprag
AUTOR
Avatar użytkownika Szymon ″shavo″ Groenke
Szymon
Groenke
"shavo"
NAJNOWSZE AKTUALNOŚCI

[Nowa gra] - Hooligan Fighters...

How To Play Video Games...

How To Play Video Games...

Społeczność wydaje grę Spo...

Sztuczna inteligencja w grze -...

Nowa recenzja gry "StarDrive"...

Wsiądź i ścigaj się z najl...

Nowa recenzja gry "Fallen Ench...

Poznaj świat dinozaurów z Wo...

Nowa waluta Microsoft w sklepi...

The Stanley Parable - Recenzja...

PlayStation®4 – THIS IS FOR...

BoxOff poszerza ofertę o gry ...

GTR Evolution nowością w ser...

Rekordowy RuneFest zgromadził...


REKLAMA

Created by Notimeo logo
Copyright © GIEROmaniak 2005-2024. Wszelkie prawa zastrzeżone. Strona załadowała się w 14.63 ms.

Ta strona używa cookie. Dowiedz się więcej o celu ich używania z naszej polityki prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

x