Zaproponuj newsa Zarejestruj się Zaloguj się Zaloguj z Facebook.com Odzyskaj hasło
Profil na Facebook.com Profil na Facebook.com Profil Twitch.tv
Szukanie zaawansowane

Mieliśmy rację! US ponownie z kobietami

Dodano dnia 09-02-2010 14:37

Kategoria: E-sport

Dwa dni temu informowaliśmy o nowym projekcie - KampNO Show - który organizowany jest przez organizację Universal Soldiers. Wspomnieliśmy tam także, że powerka oraz Charlie najprawdopodobniej wezmą w nim udział, ponieważ drużyna kobiet wraca pod banderę US."Universal Soldiers będzie znowu reprezentowane przez piękne panie!"

Tak jak większość podejrzewała…: Dokładnie trzy miesiące i cztery dni temu pożegnaliśmy się z żeńską dywizją Counter-Strike 1.6. Dla fanów kobiecego kantera mamy dobrą wiadomość: Universal Soldiers będzie znowu reprezentowane przez piękne panie!

Reaktywowana ekipa charlie powróciła do byłej organizacji sprzed wyżej wspomnianych trzech miesięcy i czterech dni. Tylko dwie spośród obecnych zawodniczek nie reprezentowały barw Universal Soldiers (powerka i agatha). Poniżej skład i wypowiedzi dziewczyn:
 

Natalia "nenna" Piotrowska Magdalena "charlie" Buczyńska Anna "marvelka" Mateja Eliza "powerka" Szczepaniak Agata "agatha" Walkowiak – wypożyczenie Karolina "flowersik" Kwiatek
 

Jak podaje US Agata ma tymczasowo zastępować flowersika, stad to "wypożyczenie".
 

nenna: Witam! Miałyśmy już okazję pracować z Wami i dobrze kojarzymy ten czas, więc jesteśmy naprawdę zadowolone, że mamy kolejną szanse, by po raz kolejny reprezentować barwy organizacji Universal Soldiers!
 


powerka: Cześć! Bardzo cieszę się z dołączenia do Universal Soldiers. Dziewczyny miały już okazję występować w Waszych barwach, teraz również i ja będę starała się dobrze promować nie tylko swoją dywizję, ale całą organizację. Zapowiada się długa i owocna współpraca!
 

A jutrzejszego wieczoru (tj. 9 lutego) wszyscy ciekawi skilla Elizy będą mogli zagrać z nią na serwerze KampNO.pl w godzinach od 19.00 do 21.00. Zapraszamy!
 
Newsy został opublikowany dzięki uprzejmości serwisu Dziewuchy-Gaming, a jego autorką jest Agnieszka "kleo" Socha.
AUTOR
Avatar użytkownika Bartosz ″nQr″ Krajewski
Bartosz
Krajewski
"nQr"
NAJNOWSZE AKTUALNOŚCI

[Nowa gra] - Hooligan Fighters...

How To Play Video Games...

How To Play Video Games...

Społeczność wydaje grę Spo...

Sztuczna inteligencja w grze -...

Nowa recenzja gry "StarDrive"...

Wsiądź i ścigaj się z najl...

Nowa recenzja gry "Fallen Ench...

Poznaj świat dinozaurów z Wo...

Nowa waluta Microsoft w sklepi...

The Stanley Parable - Recenzja...

PlayStation®4 – THIS IS FOR...

BoxOff poszerza ofertę o gry ...

GTR Evolution nowością w ser...

Rekordowy RuneFest zgromadził...


REKLAMA

Created by Notimeo logo
Copyright © GIEROmaniak 2005-2024. Wszelkie prawa zastrzeżone. Strona załadowała się w 12.36 ms.

Ta strona używa cookie. Dowiedz się więcej o celu ich używania z naszej polityki prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

x