Zaproponuj newsa Zarejestruj się Zaloguj się Zaloguj z Facebook.com Odzyskaj hasło
Profil na Facebook.com Profil na Facebook.com Profil Twitch.tv
Szukanie zaawansowane

Premiera BioShock 2 na PC!

Dodano dnia 09-02-2010 20:54

Kategoria: Premiery

Cenega, wyłączny partner firmy Take 2 Interactive w Polsce, Czechach na Słowacji i Węgrzech z przyjemnością ogłasza, że już dziś ma swoją premierę kontynuacja najbardziej klimatycznego shootera! BioShock 2 na PC od dziś jest dostępny we wszystkich edycjach kolekcjonerskich oraz w wersji standardowej w sklepach w całej Polsce!
 
2K Games ogłasza, że już dziś oczekiwany sequel Gry Roku 2007 - BioShock 2 jest dostępny na całym świecie na konsolę Microsoft Xbox360, PlayStation 3 oraz na Games for Windows. Zbudowana na sukcesie pierwszej części - która sprzedała się w ilości ponad 3 milionów na całym świecie - gra BioShock 2 dostarcza niesamowitych wrażeń w trybie multiplayer i singleplayer. Ta gra to artystyczne osiągnięcie w przemyśle rozrywkowym jak i silnie uzależniający shooter z perspektywy pierwszej osoby.

Bioshock ustanowił kamień milowy w branży growej gdy pokazał, że gry, zupełnie tak jak filmy, mogą być postrzegane jako sztuka - zarówno na płaszczyźnie wizualnej jak i narracyjnej" - powiedział Chris Hartmann, prezes 2K. "Co najważniejsze, media potwierdzają to, co wiedzieliśmy już od dawna: nieważne czy grałeś w prekursora, Bioshock 2 stanowi godnego następcę jednej z najlepszych gier w historii i nie powinieneś go przegapić."

Kampania solowa stanowi sequel oryginału i zapewnia fanom poruszającą historię, oszałamiający wizualnie świat i ewolucję genetycznie wspomaganego FPS'a. Ponad dekadę po okrutnej wojnie domowej, która pochłonęła niegdyś wspaniałe miasto Rapture, zło znowu przebrzmiewa w jego korytarzach a nikczemność uznana za pokonaną wraca na brzegi Atlantyku. Niewytłumaczalna seria porwań pośród nadbrzeżnych społeczności prowadzi do ponownego zasiedlenia podmorskiej antyutopii Rapture przez Małe Siostrzyczki. Gracze wejdą w skórę jednej z najbardziej ikonicznych postaci gry, Dużego Tatuśka, by przemierzać upadłe miasto, broniąc się przed atakami oszalałych Genofagów, w poszukiwanie ucieczki i klucza do przetrwania.
 
Tryb multi w Bioshock 2 przedstawi fanom prequel rzucający więcej światła na przeszłość Rapture. Umiejscowiony rok przed popadnięciem miasta w chaos, oddaje graczom role królików doświadczalnych do badań nad plazmidami Sinclair Solutions - kluczowego dostawcy Plazmidów i Toników Genetycznych w podwodnym mieście eksplorowanym po raz pierwszy w BioShock. Gracze wkroczą na tereny znane z poprzedniej części, aby walczyć o zwycięstwo w intensywnych i brutalnych starciach.
 
Podążając za śladami swojego docenionego przez krytyków poprzednika, BioShock 2 otrzymał wysokie oceny w czołowych growych i konsumenckich mediach:
 

„To jest jedna z najlepszych gier w jakąkolwiek zagrasz” – PlayStation: The Official Magazine, 5 gwiazdek z 5, nagroda Wybór dziennikarza


“2K Marin tchnęło niesamowite życie w prawie każdy aspekt podwodnego społeczeństwa Ryan’a, nie tylko zaspokajając potrzebę sequelu, ale zostawiając mi niesamowitą żarliwość w odkrywaniu na nowo rozlatujących się korytarzy.” – magazyn GamePro, 5 gwiazdek na 5, nagroda Wybór dziennikarza


“Będziesz zupełnie zaabsorbowany” – Official Xbox Magazine, 9,5 na 10, nagroda Wybór dziennikarza


“Rzadkością w świecie gier stworzonych z takiego dużego budżetu jest tak poważne traktowanie tego by umiejscowieniu akcji, fabuła i rozgrywka były spójne, to jest zupełnie to co można znaleźć tutaj.” – IGN.com, 9,1 na 10, nagroda Wybór dziennikarza


“Mechanizm, który tworzył grę BioShock taką świetnią powraca, jeszcze lepszy.” – PC Gamer, 90%, nagroda Wybór dziennikarza

 
Oprócz prasy growej, magazyn Playboy, klasyczny magazyn dla mężczyzn nagrodził grę czterema gwiazdkami z czterech i wybrał grę na Grę Miesiąca.
 
BioShock 2 został stworzony przez 2K Marin przy współpracy z 2K Australia, Digital Extremes i 2K China na Xbox360, PlayStation 3 i Games for Windows-LIVE
 
Więcej informacji o BioShock 2 znajdziesz pod adresami: www.bioshock2game.com, www.cultofrapture.com i www.somethinginthesea.com.
AUTOR
Piotr 'Piotru' Ostrowski

Piotr "Piotru" Ostrowski

NAJNOWSZE AKTUALNOŚCI

[Nowa gra] - Hooligan Fighters...

How To Play Video Games...

How To Play Video Games...

Społeczność wydaje grę Spo...

Sztuczna inteligencja w grze -...

Nowa recenzja gry "StarDrive"...

Wsiądź i ścigaj się z najl...

Nowa recenzja gry "Fallen Ench...

Poznaj świat dinozaurów z Wo...

Nowa waluta Microsoft w sklepi...

The Stanley Parable - Recenzja...

PlayStation®4 – THIS IS FOR...

BoxOff poszerza ofertę o gry ...

GTR Evolution nowością w ser...

Rekordowy RuneFest zgromadził...


REKLAMA

Created by Notimeo logo
Copyright © GIEROmaniak 2005-2024. Wszelkie prawa zastrzeżone. Strona załadowała się w 11.76 ms.

Ta strona używa cookie. Dowiedz się więcej o celu ich używania z naszej polityki prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

x