Zaproponuj newsa Zarejestruj się Zaloguj się Zaloguj z Facebook.com Odzyskaj hasło
Profil na Facebook.com Profil na Facebook.com Profil Twitch.tv
Szukanie zaawansowane

Premiera Translatora Trzech Języków

Dodano dnia 09-02-2010 21:28

Kategoria: Premiery

Trio jest świetną propozycją zarówno dla profesjonalistów jak i bardzo wymagających użytkowników domowych. System umożliwia tłumaczenie tekstów francuskich, niemieckich i rosyjskich za pomocą jednego kliknięcia, w jednym programie!
Translator współpracuje z wieloma popularnymi edytorami tekstów, arkuszami kalkulacyjnymi, programami pocztowymi i przeglądarkami. System integruje się z Microsoft Word, Excel, PowerPoint, Outlook, Windows Mail, OpenOffice.org Writer, Calc, Impress, Internet Explorer, Firefox oraz Thunderbird.
Najciekawsze, dodatkowe cechy Translatora XT2 Trio to:Jako jedyny w Polsce, kierunek niemiecko-polski wykorzystuje dwa silniki tłumaczące w technologii InstantTransfer**, znanej z English Translator XT2 Synergy. Dwa potężne silniki tłumaczące wspomagają się nawzajem albo proponują użytkownikowi alternatywne tłumaczenia*** tak, by mógł zdecydowad, które jest najlepsze.
 
W systemie znajdują się trzy wygodne, podręczne słowniki: Polsko-francuski, francusko-polski, Polsko-niemiecki, niemiecko-polski, Polsko-rosyjski, rosyjsko-polski. Słowników można używad również jako oddzielnych programów.
 
Translator XT2 Trio jest pierwszym systemem tłumaczącym z Techlandu, który można kupić w wersji elektronicznej (ściągnąć, bez pudełka), oszczędzając przy tym aż 25%! System w wersji elektronicznej kosztuje 149 zł i jest dostępny jedynie w sklepie firmowym Techlandu, pod adresem: http://www.wirtualnypunkt.pl/translator_xt2_trio,0,3033.html.
 
Funkcjonalnoś wersji elektronicznej jest identyczna, jak wersji pudełkowej.
 
Translatory firmy Techland były nagradzane między innymi przez magazyn Chip (01/2008, ocena opłacalności: celująca, ocena możliwości: celująca) czy Komputer Świat (18/2008, jakośd: bardzo dobra, cena/jakośd: bardzo dobra).
Techland - wiodący i pierwszy w Polsce producent systemów tłumaczących – od kilkunastu lat tworzy oprogramowanie niezawodne, przyjazne i nowoczesne. XT2 to już piata generacja uznanej i sprawdzonej metody - jednoczesnego wykorzystania analizy składniowej zdao, analizy semantyki wyrazów i najnowszych algorytmów transferu gramatyki.
 
Dzięki temu Translator XT2 osiąga bardzo wysoką jakośd przekładu.Techalnd zaprasza również na naszą stronę poświęconą Translatorom i programom do nauki języków: www.jezykownia.pl
AUTOR
Piotr 'Piotru' Ostrowski

Piotr "Piotru" Ostrowski

NAJNOWSZE AKTUALNOŚCI

[Nowa gra] - Hooligan Fighters...

How To Play Video Games...

How To Play Video Games...

Społeczność wydaje grę Spo...

Sztuczna inteligencja w grze -...

Nowa recenzja gry "StarDrive"...

Wsiądź i ścigaj się z najl...

Nowa recenzja gry "Fallen Ench...

Poznaj świat dinozaurów z Wo...

Nowa waluta Microsoft w sklepi...

The Stanley Parable - Recenzja...

PlayStation®4 – THIS IS FOR...

BoxOff poszerza ofertę o gry ...

GTR Evolution nowością w ser...

Rekordowy RuneFest zgromadził...


REKLAMA

Created by Notimeo logo
Copyright © GIEROmaniak 2005-2024. Wszelkie prawa zastrzeżone. Strona załadowała się w 8.24 ms.

Ta strona używa cookie. Dowiedz się więcej o celu ich używania z naszej polityki prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

x