Zaproponuj newsa Zarejestruj się Zaloguj się Zaloguj z Facebook.com Odzyskaj hasło
Profil na Facebook.com Profil na Facebook.com Profil Twitch.tv
Szukanie zaawansowane

DELTA przedłuża kontrakty z CS'owcami

Dodano dnia 12-02-2010 20:53

Kategoria: E-sport

Od dłuższego czasu po polskiej scenie, krążyły pogłoski, że w organizacji BenQ.DELTAeSPORTS.COM pod względem finansowym nie dzieje się najlepiej, przez co mieli wraz z nadejściem końca ważności kontraktów stracić swoich graczy Counter-Strike. Ostatecznie, jak dziś możemy wyczytać na oficjalnej stronie drużyny, negocjacje doszły do skutku.
 
To będzie już trzeci rok tej drużyny w barwach DELTY, bowiem dołączyli Oni do organizacji dwa lata temu jako drużyna UNITED. Wtedy wówczas skład był nieco inny i do dziś przetrwali z niego: ths, rDh oraz ham, a w roku poprzednim dołączył do nich bs7 z BEn'em. Kontrakty zostały podpisane kilka dni temu na okres jednego roku, oznacza to, że zawodników w pomarańczowo-białych koszulkach zobaczymy jeszcze na wielu, bardzo wielu turniejach.
 
"Dalsza gra zespołu była pod koniec roku w lekkim stopniu niepewna ze względu na brak satysfakcjonujących propozycji współpracy ze stron drużyn chętnych nas „zatrudnić". Lecz teraz jest to już przeszłość, a cały nasz skład będzie grał kolejny rok pod szyldem BenQ DELTAeSPORTS.COM, z czego jesteśmy zadowoleni. Przy profesjonalnym graniu bardzo ważne jest, aby posiadać za sobą ludzi, którzy wiedzą, co robią, a gracze mogą być ich pewni w 100 procentach. Tak zawsze wyglądały nasze relacje z zarządem BenQ DELTAeSPORTS.COM, co nas bardzo cieszy i daje nam psychiczną swobodę do rywalizacji. Wszyscy pokładamy spore nadzieje w roku 2010, ponieważ, jak na ambitnych ludzi przystało, cele oraz zamiary są z każdym rokiem coraz wyższe, a my możemy zapewnić, iż damy z siebie wszystko, aby je zrealizować." - mówi Marcin "rDh" Rutkowski, kapitan drużyny.
 
Bądźcie czujni - być może już w najbliższym czasie zobaczycie naszych graczy w akcji, poza granicami kraju. Taka informacja zamieszczona została w newsie dotyczącym tego wydarzenia. Jak dowiedział się nasz serwis, DELCIAKI pojadą na turniej do Czech, gdzie najprawdopodobniej zobaczymy kilka polskich drużyn i jeszcze gdzie indziej.
 
Skład BenQ.DELTAeSPORTS.COM:
 Marcin "rDh" Rutkowski
 Tomek "ths" Sopel
 Artur "BEn" Ostrach
 Sebastian "BS7" Furman
 Mateusz "ham" Rosłon
AUTOR
Avatar użytkownika Bartosz ″nQr″ Krajewski
Bartosz
Krajewski
"nQr"
NAJNOWSZE AKTUALNOŚCI

[Nowa gra] - Hooligan Fighters...

How To Play Video Games...

How To Play Video Games...

Społeczność wydaje grę Spo...

Sztuczna inteligencja w grze -...

Nowa recenzja gry "StarDrive"...

Wsiądź i ścigaj się z najl...

Nowa recenzja gry "Fallen Ench...

Poznaj świat dinozaurów z Wo...

Nowa waluta Microsoft w sklepi...

The Stanley Parable - Recenzja...

PlayStation®4 – THIS IS FOR...

BoxOff poszerza ofertę o gry ...

GTR Evolution nowością w ser...

Rekordowy RuneFest zgromadził...


REKLAMA

Created by Notimeo logo
Copyright © GIEROmaniak 2005-2024. Wszelkie prawa zastrzeżone. Strona załadowała się w 25.78 ms.

Ta strona używa cookie. Dowiedz się więcej o celu ich używania z naszej polityki prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

x