Zaproponuj newsa Zarejestruj się Zaloguj się Zaloguj z Facebook.com Odzyskaj hasło
Profil na Facebook.com Profil na Facebook.com Profil Twitch.tv
Szukanie zaawansowane

ATOM-X zmienia po raz kolejny

Dodano dnia 12-02-2010 22:12

Kategoria: E-sport

Na początku lutego doszło do zmian w drużynie ATOM-X, która jeszcze do niedawna reprezentowała barwy Universal Soldiers. Niestety ich negocjacje nie potoczyły się tak szczęśliwie jak w przypadku zawodników DELTY. Powodem tego były podobno wygórowane oczekiwania zawodników. Jak udało nam się dowiedzieć, drużynę tym razem opuścił maxtor.
 
Ostatnio, dokładnie 1 lutego z drużyny odszedł Patryk "sonamed" Zamulski, którego zastąpił Krzysztof "ruthless" Bartnik reprezentujący niegdyś między innymi barwy Team Delta, a także Just-Play w którym dowodził mientus. Do dziś niestety nie poznaliśmy żadnych szczegółów dotyczących tych zmian. Jak się dzisiaj dowiedzieliśmy, w drużynie znów doszło do zmian, tym razem w ogóle niespodziewanych.
 
Drużynę opuścił Emil "maxtor" Chilarczyński, któremu po ostatnio dobrych wynikach  najprawdopodobniej uderzyła woda sodowy do głowy, ponieważ teraz chciał grać tylko dla pieniędzy. Warto także dodać, że On już odchodził z tego składu i po dosyć niedługim czasie powrócił. W naszej opinii jego miejsce zajmie Michał "swone" Świst, który także już występował w drużynie mientusa i wczoraj dołączył do drużyny na stronie Cybersportu. 
 
Prawdopodobny skład ATOM-X:
 Michał "mientus" Zaborowski
 Michał "swone" Świst
 Krzysztof "ruthless" Bartnik 
 Patryk "psita" Ścibior
 Łukasz "lkz" Dec
 
Ostatnie zmiany dowodzą temu, że ATOM-X już od ponad roku korzysta z usług tych samych graczy. Jeszcze nie zdarzyło się, aby dołączył do nich zawodnik niereprezentujący wcześniej ich barw. Wyjątkiem jest tylko amateur. Nie wiemy jeszcze także do jakiej organizacji dołączą, ale bardzo możliwą opcją jest Betsson Voodoo Gaming, co więcej, potwierdza to jedna strona, a druga zaprzecza. Co z tego wyniknie, dowiemy się na pewno niedługo. 
AUTOR
Avatar użytkownika Bartosz ″nQr″ Krajewski
Bartosz
Krajewski
"nQr"
NAJNOWSZE AKTUALNOŚCI

[Nowa gra] - Hooligan Fighters...

How To Play Video Games...

How To Play Video Games...

Społeczność wydaje grę Spo...

Sztuczna inteligencja w grze -...

Nowa recenzja gry "StarDrive"...

Wsiądź i ścigaj się z najl...

Nowa recenzja gry "Fallen Ench...

Poznaj świat dinozaurów z Wo...

Nowa waluta Microsoft w sklepi...

The Stanley Parable - Recenzja...

PlayStation®4 – THIS IS FOR...

BoxOff poszerza ofertę o gry ...

GTR Evolution nowością w ser...

Rekordowy RuneFest zgromadził...


REKLAMA

Created by Notimeo logo
Copyright © GIEROmaniak 2005-2024. Wszelkie prawa zastrzeżone. Strona załadowała się w 17.66 ms.

Ta strona używa cookie. Dowiedz się więcej o celu ich używania z naszej polityki prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

x