Zaproponuj newsa Zarejestruj się Zaloguj się Zaloguj z Facebook.com Odzyskaj hasło
Profil na Facebook.com Profil na Facebook.com Profil Twitch.tv
Szukanie zaawansowane

Warface w fazie Sneak Peek – nowe lokacje, tryby i dalsze aktualizacje

Dodano dnia 01-10-2013 21:13 | Tagi: pc, , crytek, warface, sneak peek

Kategoria: Partnerzy

Crytek ogłasza fazę „Sneak Peek” darmowej strzelaniny Warface, która rozpocznie się już 2 października. Gracze, chcący zobaczyć Warface w jego najnowszej odsłonie, mogą nadal rejestrować się na stronie www.warface.com i otrzymać szansę wejścia do gry.

Wraz z nadejściem fazy „Sneak Peek” Warface zostanie zaktualizowany o ogrom zawartości, m.in. oryginalne lokacje, nowe tryby oraz atrakcyjniejsze nagrody dla graczy. Lokacja Chinese setting przeniesie walkę przeciwko żołnierzom Blackwood na Daleki Wschód. Po raz pierwszy będzie można także walczyć postaciami kobiecymi oraz zmierzyć swoje siły w trybie Destruction, czyli odświeżonej wersji klasycznej rozgrywki na zasadzie „zdobądź i utrzymaj”.

Ponadto gracze otrzymają pięć, zamiast – jak dotychczas – trzech codziennych misji co-op oraz będą mogli zdobyć wyższe nagrody za wykonanie zadań sepecjalnych. W Warface pojawi się także tutorial, który przygotuje do walki nowych graczy dzięki krótkim, specyficznym dla każej klasy misjom treningowym.

Zanim Warface wejdzie w nową fazę nastąpi ostatni wipe postaci z zamkniętej bety. „Sneak Peek” będzie dostępny dla każdego gracza, który kiedykolwiek zarejestrował sie w Warafce, do „Pre-Open Bety” wejdą natomiast tylko zaproszeni gracze. Podczas tej fazy nastąpi także otwarcie sklepu in-game.W zaktualizowaną wersję Warface będzie można zagrać w następujace dni:
„Sneak Peek”

EU i Turcja: środa, 2 października, 9.00 CET – poniedziałek, 7 października, 9.00 CET
USA: środa, 2 października, 3.00 EST – poniedziałek, 7 października, 3.00 EST
„Pre-Open Beta”
EU i Turcja: poniedziałek, 7 października, 9.00 CET
USA: poniedziałek, 7 października, 3.00 EST

Studio Crytek kończy także prace nad francuską, niemiecką i turecką lokalizacją Warface – wersje językowe zostaną wydane wraz z premierą gry na Zachodzie. Do gry można wejść poprzez stworzony przez Crytek i skoncentrowany wyłącznie na grach serwis społecznościowy GFACE. GFACE został uruchomiony, aby maksymalnie ułatwić wspólne granie i interakcję on-line pomiędzy znajomymi oraz innymi użytkownikami.

Warface to wysokiej jakości darmowy FPS, stawiający na cztery odrębne klasy postaci oraz pasjonującą rozgrywkę zarówno w trybie kooperacji, jak i rywalizacji. Regularnie dodawane aktualizacje i nowe wyzwania zadowolą najbardziej wymagających fanów strzelanin, obojętnie, czy rozegrają jedynie kilka krótkich meczów, czy będą chcieli szczegółowo poznać świat Warface.
AUTOR
Piotr 'Piotru' Ostrowski

Piotr "Piotru" Ostrowski

NAJNOWSZE AKTUALNOŚCI

[Nowa gra] - Hooligan Fighters...

How To Play Video Games...

How To Play Video Games...

Społeczność wydaje grę Spo...

Sztuczna inteligencja w grze -...

Nowa recenzja gry "StarDrive"...

Wsiądź i ścigaj się z najl...

Nowa recenzja gry "Fallen Ench...

Poznaj świat dinozaurów z Wo...

Nowa waluta Microsoft w sklepi...

The Stanley Parable - Recenzja...

PlayStation®4 – THIS IS FOR...

BoxOff poszerza ofertę o gry ...

GTR Evolution nowością w ser...

Rekordowy RuneFest zgromadził...


POWIĄZANIA Z GRAMI
REKLAMA

Created by Notimeo logo
Copyright © GIEROmaniak 2005-2024. Wszelkie prawa zastrzeżone. Strona załadowała się w 22.12 ms.

Ta strona używa cookie. Dowiedz się więcej o celu ich używania z naszej polityki prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

x