Zaproponuj newsa Zarejestruj się Zaloguj się Zaloguj z Facebook.com Odzyskaj hasło
Profil na Facebook.com Profil na Facebook.com Profil Twitch.tv
Szukanie zaawansowane

StarCraft II: Wings of Liberty start Bety

Dodano dnia 18-02-2010 11:23

Kategoria: Plotki i ciekawostki

Blizzard Entertainment ogłosił w dniu dzisiejszym rozpoczęcie zamkniętych beta testów wyczekiwanej od dawna strategii czasu rzeczywistego, StarCraft® II: Wings of Liberty™. Tysiące graczy na całym świecie zaczęło odbierać od firmy zaproszenia do uczestnictwa w pierwszej fazie beta testów gry. Oprócz możliwości wyrażenia opinii o zbalansowaniu trybu wieloosobowego StarCraft II, testerzy jako pierwsi zapoznają się również z nowym wyglądem należącego do Blizzard Entertainment serwisu Battle.net®, który stanowić będzie platformę online dla StarCraft II, World of Warcraft® oraz przyszłych gier Blizzard Entertainment®.
„Zebranie skoncentrowanej dawki opinii od graczy stanowi dla nas ważny krok na drodze do fazy ostatecznego projektowania gry StarCraft II oraz nowego serwisu Battle.net”, powiedział Mike Morhaime, dyrektor generalny i współzałożyciel Blizzard Entertainment. „Nie możemy się doczekać, by uzyskać pomoc naszych graczy w dopracowywaniu ogólnego doświadczenia z grą i w przygotowaniach do jej wydania”.
Gra StarCraft II: Wings of Liberty jest sequelem hitu Blizzard Entertainment z roku 1998 pod tytułem StarCraft, który gracze i krytycy na całym świecie okrzyknęli jedną z najlepszych w historii strategii czasu rzeczywistego. Fabuła wyposażonego w nowy, porywający silnik graficzny 3D StarCraft II skupi się ponownie na starciu między protosami, terranami i zergami. Każda ze stron konfliktu rzuci do walki legiony weteranów oraz zmodyfikowanych i całkiem nowych rodzajów jednostek. Data wydania StarCraft II: Wings of Liberty wyznaczona jest obecnie na pierwszą połowę 2010 roku.
Ponadto, Blizzard Entertainment raz jeszcze zaoferuje niezrównany poziom rozgrywki sieciowej za pośrednictwem Battle.netu, znanego na całym świecie serwisu dla graczy stworzonego przez firmę. Nowa wersja Battle.netu zostanie uruchomiona z momentem wydania StarCraft II i zawierać będzie udoskonalenia oraz innowacyjne funkcje, mające zapewnić serwisowi pozycję najważniejszego w sieci miejsca docelowego dla wszystkich grających w gry Blizzard.
 
Tymczasem serwis GIEROmaniak.pl szuka osób, które posiadają klucz do Bety StarCrafta 2 i są chętne do napisania zapowiedzi na serwis. Email pod który macie wysyłać zapowiedzi to jaszczur[at]gieromaniak.pl
 
Więcej informacji o StarCraft II i beta testach można uzyskać odwiedzając oficjalną stronę internetową StarCraft II, pod adresem http://www.starcraft2.com. By założyć konto Battle.net i zapisać się do grona osób oczekujących na możliwość uczestniczenia w beta testach StarCraft II, należy odwiedzić oficjalną stronę Battle.net, pod adresem http://www.battle.net/.
AUTOR
Piotr 'Piotru' Ostrowski

Piotr "Piotru" Ostrowski

NAJNOWSZE AKTUALNOŚCI

[Nowa gra] - Hooligan Fighters...

How To Play Video Games...

How To Play Video Games...

Społeczność wydaje grę Spo...

Sztuczna inteligencja w grze -...

Nowa recenzja gry "StarDrive"...

Wsiądź i ścigaj się z najl...

Nowa recenzja gry "Fallen Ench...

Poznaj świat dinozaurów z Wo...

Nowa waluta Microsoft w sklepi...

The Stanley Parable - Recenzja...

PlayStation®4 – THIS IS FOR...

BoxOff poszerza ofertę o gry ...

GTR Evolution nowością w ser...

Rekordowy RuneFest zgromadził...


REKLAMA

Created by Notimeo logo
Copyright © GIEROmaniak 2005-2024. Wszelkie prawa zastrzeżone. Strona załadowała się w 16.19 ms.

Ta strona używa cookie. Dowiedz się więcej o celu ich używania z naszej polityki prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

x