Zaproponuj newsa Zarejestruj się Zaloguj się Zaloguj z Facebook.com Odzyskaj hasło
Profil na Facebook.com Profil na Facebook.com Profil Twitch.tv
Szukanie zaawansowane

GameFestival Myślenice 2010- podsumowanie

Dodano dnia 22-02-2010 17:21

Kategoria: Z kraju

W miniony weekend odbyła się impreza online na platformie CS Source w Myślenicach. Jest to już trzecia taka impreza organizowana na przestrzeni ostatnich lat. Tegorocznej imprezy nie możemy jednak zaliczyć do udane, ponieważ na przebieg imprezy wpłynęło wiele czynników min. częściowy brak organizacji.
 
Już samo to, że o 10:00  kiedy to miała wystartować grupa pierwsza, w cafe nie było nikogo, nie było podłączonego sprzętu. Większość graczy nie była zadowolona z takiej organizacji, nie było takiego sprzętu jaki miał być, choć wcześniejsze zapewnienie mówiły, że każdy miał grać na takiej samej maszynie. Jeden z graczy powiedział: " Fajnie, przejechałem ponad 700km, aby rozgrywać LANa na laptopie (śmiech), to jest dosłownie.... brak słów.. Po sześciogodzinnych przygotowaniach, podłączeniu sprzętu i postawieniu serwera ruszyła grupa A w której zmierzyły się zespoły Pirotechnics, PGC, GFO, cssource.pl. Czas rozgrywania jednej grupy trwał średnio 3 godziny. W Grupie B znalazły się takie zespoły jak: D- Link PGS, WB Black, HXC, MYR. Grupa C to: dB, WB, EWC, wiadomix, a grupa D składała się z: CEFO, Let-Pain^, Hyva, Hard Play. Podczas rozgrywek odkryto oszusta, który używał aimbota, lecz jak narazie dochodzenie jest w toku. Faza grupowa zakończyła się dopiero w niedziele nad ranem, a dokładnie o godzinie 5:30, tak więc zespoły, które awansowały do następnej rundy nie miały za wiele czasu na odpoczynek, gdyż ćwierćfinały wystartowały o godzinie 10:00.  Mecz finałowy odbył się dość późno, około godziny 19:00, a zwycięzcą okazał sie D-Link PGS, który nie dał szans zespołowi dB pokonując ich 2:0 Drugim wicemistrzem GameFestival został zespól Wicked Brothers. Nagrody:
1. Miejsce Wartość nagród: 2780zł 5x ROCCAT Kone 5x ROCCAT Sota Granular Black Gaming Mousepad Serwer od Pukawka.pl na 3 miesiące, 14 slotów, tick100 5x Konto Rapidshare od Rapids24.pl @ 99GB 5x ESL Premium Account & medale Serwer głosowy od Pitbull.pl 100 slotów/6 miesięcy (VT/Mumble/TS ? do wyboru) Gadżety (koszulki, kubeczki, smyczki, długopisy, czapeczki) Bezpośrednie zaproszenie (bez kwalifikacji) na kolejny turniej z serii Przystanek GameFestival 2. Miejsce Wartość nagród: 2200zł 5x ROCCCAT Kova 5x ROCCAT Taito Serwer od Pukawka.pl na 2 miesiące, 12 slotów, tick100 5x Konto Rapidshare od Rapids24.pl@ 45GB 5 x ESL Premium Account Serwer głosowy od Pitbull.pl 100 slotów/6 miesięcy (VT/Mumble/TS ? do wyboru) gadżety (koszulki, kubeczki, smyczki, długopisy, czapeczki Bezpośrednie zaproszenie (bez kwalifikacji) na kolejny turniej z serii Przystanek GameFestival 3. MiejsceWartość nagród: 1050zł 5x ROCCAT Sota GRANULAR Black Gaming Mousepad Serwer od Pukawka.pl na 1 miesiąc, 12 slotów, tick100 5x Konto Rapidshare od Rapids24.pl @ 45GB 5x ESL Premium Account Serwer głosowy od Pitbull.pl 100 slotów/6 miesięcy (VT/Mumble/TS ? do wyboru) gadżety (koszulki, kubeczki, smyczki, długopisy, czapeczki) Bezpośrednie zaproszenie (bez kwalifikacji) na kolejny turniej z serii Przystanek GameFestival 4. Miejsce - Szcześcierze  Bezpośrednie zaproszenie (bez kwalifikacji) na kolejny turniej z serii Przystanek GameFestival
AUTOR
Avatar użytkownika Rafael ″SeRgEi″ Marcinkowski
Rafael
Marcinkowski
"SeRgEi"
NAJNOWSZE AKTUALNOŚCI

[Nowa gra] - Hooligan Fighters...

How To Play Video Games...

How To Play Video Games...

Społeczność wydaje grę Spo...

Sztuczna inteligencja w grze -...

Nowa recenzja gry "StarDrive"...

Wsiądź i ścigaj się z najl...

Nowa recenzja gry "Fallen Ench...

Poznaj świat dinozaurów z Wo...

Nowa waluta Microsoft w sklepi...

The Stanley Parable - Recenzja...

PlayStation®4 – THIS IS FOR...

BoxOff poszerza ofertę o gry ...

GTR Evolution nowością w ser...

Rekordowy RuneFest zgromadził...


REKLAMA

Created by Notimeo logo
Copyright © GIEROmaniak 2005-2024. Wszelkie prawa zastrzeżone. Strona załadowała się w 24.7 ms.

Ta strona używa cookie. Dowiedz się więcej o celu ich używania z naszej polityki prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

x