Zaproponuj newsa Zarejestruj się Zaloguj się Zaloguj z Facebook.com Odzyskaj hasło
Profil na Facebook.com Profil na Facebook.com Profil Twitch.tv
Szukanie zaawansowane

FIFA 10 - tryb Ultimate Team już dostępny!

Dodano dnia 25-02-2010 19:32

Kategoria: Ze świata

Electronic Arts informuje, że Ultimate Team, czyli dodatkowy tryb zabawy przeznaczony dla gry FIFA 10 jest już dostępny dla posiadaczy konsol PlayStation®3 i Xbox 360®. Można go pobrać z PlayStation®Network i Xbox LIVE™ Marketplace odpowiednio za 18 złotych i 400 Microsoft Points.
 
Dla tych, którzy przed zakupem chcą wypróbować aplikację dostępna jest wersja trial, która zawiera wszystkie funkcje dostępne w pełnej wersji DLC, ale umożliwia rozegranie 5 meczów. Użytkownik, który po sprawdzeniu wersji trial będzie chciał wykupić pełną – może zachować swoje dokonania. 
 
Ultimate Team dla  FIFA 09 był jednym z najchętniej pobieranych przez graczy dodatków wydanych przez EA SPORTS. Przy jego pomocy zorganizowano ponad pięćdziesiąt milionów aukcji i transferów oraz wydano ponad dziesięć miliardów monet, dzięki którym rzesze fanów futbolu mogły wystawić do rozgrywek samodzielnie zbudowaną przez siebie drużynę.
 
FIFA 10 Ultimate Team pozwala graczom na jednoczesne prowadzenie nawet kilku samodzielnie budowanych zespołów i brania udziału w sieciowych turniejach. Wybierając spośród ponad 7500 najlepszych zawodników pochodzących z całego świata, gracze pracują jak prawdziwi trenerzy budując i zarządzając prowadzoną przez siebie drużyną. Tylko od gracza zależy czy skupi się on na prowadzeniu jednego zespołu, czy też postanowi zaangażować się w pracę kilku trenerów jednocześnie. Kupuj, sprzedawaj i obserwuj postępy zawodników, wygrywając dzięki im umiejętnościom kolejne mecze. Przygotowując zespół myśl strategicznie i taktycznie, dbaj o boiskowe relacje pomiędzy swoimi zawodnikami dzięki zmienionemu systemowi zależności zachodzących pomiędzy nimi.
 
Więcej informacji na temat Ultimate Team znajduje się na stronie http://fifa.easports.com/plPL/news.action?id=news_ultimate.
AUTOR
Piotr 'Piotru' Ostrowski

Piotr "Piotru" Ostrowski

NAJNOWSZE AKTUALNOŚCI

[Nowa gra] - Hooligan Fighters...

How To Play Video Games...

How To Play Video Games...

Społeczność wydaje grę Spo...

Sztuczna inteligencja w grze -...

Nowa recenzja gry "StarDrive"...

Wsiądź i ścigaj się z najl...

Nowa recenzja gry "Fallen Ench...

Poznaj świat dinozaurów z Wo...

Nowa waluta Microsoft w sklepi...

The Stanley Parable - Recenzja...

PlayStation®4 – THIS IS FOR...

BoxOff poszerza ofertę o gry ...

GTR Evolution nowością w ser...

Rekordowy RuneFest zgromadził...


REKLAMA

Created by Notimeo logo
Copyright © GIEROmaniak 2005-2024. Wszelkie prawa zastrzeżone. Strona załadowała się w 14.46 ms.

Ta strona używa cookie. Dowiedz się więcej o celu ich używania z naszej polityki prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

x