Zaproponuj newsa Zarejestruj się Zaloguj się Zaloguj z Facebook.com Odzyskaj hasło
Profil na Facebook.com Profil na Facebook.com Profil Twitch.tv
Szukanie zaawansowane

Anno 1404 Wenecja

Dodano dnia 26-02-2010 20:06

Kategoria: Premiery

Ze świata orientalnych metropolii, które poznaliśmy w Anno 1404, przenosimy się do  piętnastowiecznej Europy. Wenecja - renesansowa potęga morska, ośrodek handlu i sztuki to nowy obszar ekspansji handlowej. Teraz każdy gracz będzie miał szansę zdobyć wpływy w księstwie weneckim, dzięki nowemu  dodatkowi do gry Anno 1404, który poszerza znany już graczom świat o nową kulturę.
 
W Wenecji czekają na graczy nowe przygody i wyzwania. Należy jednak pamiętać, że renesansowa Wenecja to miasto intryg i walki o władzę. Do tych zasad gracze będą musieli się dostosować. W Wenecji poznają członków rady 10-ciu, w tym samego Giacomo Garibaldiego. Gracze będą musieli umiejętnie wpływać na ich obrady, infiltrować wrogów oraz sabotować ich ekspansję i kontrolować miasta. Jednak najważniejszym zadaniem będzie, jak we wszystkich częściach serii: budowanie silnej floty wzmocnionej dwoma nowymi rodzajami statków (weneckie kogi) oraz handel towarami i zasiedlanie wysp (w tym całkowicie nowego typu wysp wulkanicznych).

Dodatek Anno 1404 Wenecja daje całkowicie nową możliwość wieloosobowej rozgrywki online. Zdecyduj sam kto będzie wrogiem, a kto przyjacielem. Wszystko zależy od planu oraz obliczenia zysków i strat.
 
Jesteśmy dumni, że wraz z Anno 1404 Wenecja dostarczamy graczom całkowicie nowy wymiar, który pozwoli im doświadczyć nowych, wieloosobowych wyzwań z przyjaciółmi w trybie online - powiedział John Parkes, dyrektor marketingu Ubisoft w Europie. Jesteśmy pewni, że ten dodatek zadowoli fanów serii tak samo jak naszych nowych partnerów – dodaje.
AUTOR
Piotr 'Piotru' Ostrowski

Piotr "Piotru" Ostrowski

NAJNOWSZE AKTUALNOŚCI

[Nowa gra] - Hooligan Fighters...

How To Play Video Games...

How To Play Video Games...

Społeczność wydaje grę Spo...

Sztuczna inteligencja w grze -...

Nowa recenzja gry "StarDrive"...

Wsiądź i ścigaj się z najl...

Nowa recenzja gry "Fallen Ench...

Poznaj świat dinozaurów z Wo...

Nowa waluta Microsoft w sklepi...

The Stanley Parable - Recenzja...

PlayStation®4 – THIS IS FOR...

BoxOff poszerza ofertę o gry ...

GTR Evolution nowością w ser...

Rekordowy RuneFest zgromadził...


REKLAMA

Created by Notimeo logo
Copyright © GIEROmaniak 2005-2024. Wszelkie prawa zastrzeżone. Strona załadowała się w 22.96 ms.

Ta strona używa cookie. Dowiedz się więcej o celu ich używania z naszej polityki prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

x