Zaproponuj newsa Zarejestruj się Zaloguj się Zaloguj z Facebook.com Odzyskaj hasło
Profil na Facebook.com Profil na Facebook.com Profil Twitch.tv
Szukanie zaawansowane

Demo Just Cause 2 od 4 marca

Dodano dnia 26-02-2010 20:20

Kategoria: Plotki i ciekawostki

Cenega, partner Square Enix Europe w Polsce, Czechach i na Słowacji z przyjemnością ogłasza, że niesamowite, napakowane akcją demo gorąco oczekiwanej gry akcji Just Cause 2 zostanie wypuszczone 4 marca 2010.
 
Dostępne na konsolę PS3 i Xbox360 oraz na komputery PC, demo gry Just Cause 2 cechować się będzie 35 milami kwadratowymi terenów rozciągających się w Lautan Lama Desert, oraz szerokimi połaciami powalających, otulonych słońcem scenerii! To tylko jedna z wielu wysp archipelagu Panau, wycinek z 400 mil kwadratowych do Twojej dyspozycji! Napakowane miastami, wioskami, militarnymi instalacjami, górami, misjami i innymi, demo będzie zawierało zdumiewającą ilość aktywności dla gracza... i okazji do siania chaosu i nieograniczonych możliwości.

Upoluj i zlikwiduj jednego z pięćdziesięciu pułkowników wojskowych; zniszcz bazy wojskowe, komory z biopaliwem, infrastrukturę rządu i inne; przejmij samochody wojskowe, motorower, helikopter, samolot, mini vana i inne cywilne i wojskowe pojazdy; wyskakuj z pokładu palących się samolotów, z wysokości 20 000 stóp; odblokuj pełną, rozbudowaną misję, pokonując góry, by dostać się do dobrze strzeżonej rządowej bazy nadawczej i by w następnej kolejności przeżyć niezapomniany wyścig samochodowy na pustyni.
 
„Demo Just Cause 2 jest po prostu olbrzymie i jest w nim tyle do zrobienia, że warto je ukończyć kilkakrotnie" powiedział Lee Singleton, Kierownik Generalny Square Enix London Studios. "To zdecydowanie jedno z największych i dających największą swobodę dem wszechczasów i żaden fan gier z otwartym światem nie powinien go przegapić"
 
Demo gry Just Cause 2 będzie dostępne 4 marca 2010 roku na PlayStation®Network, Xbox LIVE® Marketplace i na Steam.
 
Jako Rico Rodriguez, najgroźniejsza broń Agencji, gracze muszą przenieść się na wyspę Panau, gdzie panuje wojskowy reżim, by namierzyć szefa i mentora Rico, Toma Sheldon, który zniknął z pieniędzmi Agencji oraz z danymi wywiadu. Używając unikatowych kombinacji łapania się linką i latania na paralotni, nie ma ograniczeń, niebo staje się Twoim placem zabaw: złap się liną przelatującego samolotu, uprowadź helikopter, skocz z najwyższego budynku lub góry i zostaw za sobą chaos i zniszczenie. Just Cause 2 oferuje graczom wolność w rozwiązywaniu misji z setką pojazdów i niezliczoną ilością ulepszeń oraz obiektów do zebrania; możliwości na bezwzględną, pełną adrenaliny akcję nie mają końca!
 
Just Cause 2 będzie dostępny na PlaStation 3, Xbox360 i Games for Windows® i zostanie wydany przez firmę EIDOS. Więcej informacji na oficjalnej stronie www.justcause.com.
AUTOR
Piotr 'Piotru' Ostrowski

Piotr "Piotru" Ostrowski

NAJNOWSZE AKTUALNOŚCI

[Nowa gra] - Hooligan Fighters...

How To Play Video Games...

How To Play Video Games...

Społeczność wydaje grę Spo...

Sztuczna inteligencja w grze -...

Nowa recenzja gry "StarDrive"...

Wsiądź i ścigaj się z najl...

Nowa recenzja gry "Fallen Ench...

Poznaj świat dinozaurów z Wo...

Nowa waluta Microsoft w sklepi...

The Stanley Parable - Recenzja...

PlayStation®4 – THIS IS FOR...

BoxOff poszerza ofertę o gry ...

GTR Evolution nowością w ser...

Rekordowy RuneFest zgromadził...


REKLAMA

Created by Notimeo logo
Copyright © GIEROmaniak 2005-2024. Wszelkie prawa zastrzeżone. Strona załadowała się w 15.58 ms.

Ta strona używa cookie. Dowiedz się więcej o celu ich używania z naszej polityki prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

x