Zaproponuj newsa Zarejestruj się Zaloguj się Zaloguj z Facebook.com Odzyskaj hasło
Profil na Facebook.com Profil na Facebook.com Profil Twitch.tv
Szukanie zaawansowane

East India Company Antologia i Techland

Dodano dnia 26-02-2010 20:27

Kategoria: Z kraju

Techland poinformował, że w jego planie wydawniczym znalazła się doskonała morska strategia taktyczna Antologia East India Company.
 
Wydawana na świecie przez Paradoks Interactive, East India Company w wersji Antologia to podstawowa, zremasterowna wersja gry. Została ona poprawiona względem uwag i opinii samych graczy. Gracze będą mogli objąć dowództwo nad jedną z 8 frakcji i poprowadzić swoją Kompanię Wschodnioindyjską do dominacji na oceanach, korzystając przy tym z handlu, zabiegów dyplomacyjnych oraz siejących postrach dział burtowych swojej flotylli . Jedną z cech charakterystycznych EIC:A jest możliwość osobistego dowodzenia wybranymi statkami podczas bitwy morskiej.
 
W pudełku z grą znajdą się również wszystkie dodatki jakie wyszły do tej pory: Battle of Trafalgar, Privateer oraz Pirate Bay.
 
Battle of Trafalgar opowiada o jednej z największych bitew morskich w dziejach ludzkości, gdy Napoleon planował inwazję na Wyspy Brytyjskie. Gracz będzie mógł objąć dowodzenia nad Flotą Nelsona lub zjednoczoną flota Francusko – Hiszpańską. W dodatku zajmiemy się raczej rozgrywaniem epickich bitew aniżeli martwienie się o dyplomację czy handel
 
Privateer pozwala graczowi wcielić się w rolę korsarza, który może służyć pod banderą jednej z 8 frakcji. W dodatku tym gra jest bardziej zorientowana na wykonywanie zleconych misji, aniżeli na handlowaniu czy na dyplomacji. Gracze mogą wykonywać takie misje jak szmuglowanie zabronionych towarów, blokowanie portów, czy też polowanie na statki przewożące wrogich magnatów.
 
Pirate Bay z kolei umożliwia zagranie frakcją piratów, gdzie gracz ma do swojej dyspozycji jedynie jedną flotę i jednego kapitana, oraz 20 lat aby zebrać jak najwięcej łupów.
 
Na płycie z grą znajdować się będzie Fan Kit a w nim oryginalny soundtrack, developer’s diary, opisujące przebieg procesu tworzenia gry oraz trailery i screeny.

East India Company Antologia jest grą strategiczno – taktyczną rozgrywającą się na przełomie XVII i XVIII wieku. Łącząc wątek ekonomiczno – dyplomacyjny z epickimi bitwami morskimi East India Company jest jedną z niewielu gier pozwalającą w pełni poczuć klimat XVII w. wojen morskich o dominację nad światem.
 
East India Company Antologia będzie miała premierę 18 marca i ukaże się w cenie 69,90 zł
 
Link do trailera: http://gieromaniak.pl/film_51__East_India_Company_Trailer.html

Więcej informacji oraz screenów na stronie www.techland.pl oraz www.eic-game.pl
AUTOR
Piotr 'Piotru' Ostrowski

Piotr "Piotru" Ostrowski

NAJNOWSZE AKTUALNOŚCI

[Nowa gra] - Hooligan Fighters...

How To Play Video Games...

How To Play Video Games...

Społeczność wydaje grę Spo...

Sztuczna inteligencja w grze -...

Nowa recenzja gry "StarDrive"...

Wsiądź i ścigaj się z najl...

Nowa recenzja gry "Fallen Ench...

Poznaj świat dinozaurów z Wo...

Nowa waluta Microsoft w sklepi...

The Stanley Parable - Recenzja...

PlayStation®4 – THIS IS FOR...

BoxOff poszerza ofertę o gry ...

GTR Evolution nowością w ser...

Rekordowy RuneFest zgromadził...


REKLAMA

Created by Notimeo logo
Copyright © GIEROmaniak 2005-2024. Wszelkie prawa zastrzeżone. Strona załadowała się w 21.52 ms.

Ta strona używa cookie. Dowiedz się więcej o celu ich używania z naszej polityki prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

x