Zaproponuj newsa Zarejestruj się Zaloguj się Zaloguj z Facebook.com Odzyskaj hasło
Profil na Facebook.com Profil na Facebook.com Profil Twitch.tv
Szukanie zaawansowane

Ether Fields

Dodano dnia 01-03-2010 23:50

Kategoria: Ze świata

Ether Fields jest amatorskim projektem gry MMORPG w realiach średniowiecza. Od innych projektów tego rodzaju wyróżnia ich firmę nacisk jaki kładą na realistyczne odwzorowanie świata średniowiecznego, w którym wplecione są elementy fantastyki. Głównym założeniem gry jest odejście od oklepanych i wielokrotnie powielanych rozwiązań kreowanego świata, wyglądu postaci czy motywu magii i fantasy prezentowanych w komercyjnych projektach. Chcą porzucić kolorowe i plastikowe postacie serwowane przez zagraniczne produkcje na rzecz realistycznie wyglądających i zachowujących postaci.

Ich zespół składa się z grupy osób , która pomijając fakt samego tworzenia gry świetnie się przy tym bawi jak również kształtuje i poszerza swoje umiejętności w zakresie wykonywanych przez siebie prac. Większość z nich to osoby studiujące. Są zgranym zespołem poświęcającym każdą wolną chwilę na rozwijanie gry.
 
Ich głównym celem jest przebicie się z niszy garażowo produkowanych gier, często niskiej jakości i bez szans na otwartym rynku. Starają się dorównać jakością grom wysokobudżetowym samemu posiadając prawie zerowy. Chcą zainteresować i przyciągnać graczy, których znużyła już mangowa bajkowa grafika znajdująca się w większości gier MMO.
 
Rozwijają grę na własnym silniku 3D tworzonym przez głównego programistę. Silnik jest na bieżąco rozwijany wraz z ciągle rosnącymi potrzebami na rzecz gry.
 
Posiadają własny i ciągle rozwijany system zabezpieczeń przed niepożądanymi ingerencjami w strukturę systemu w celu uzyskania własnych korzyści i tym samym eliminacji nieuczciwych użytkowników.
 
Black Eye wpadło na pomysł stworzenia konkursu, czytajcie poniżej:
 


Regulamin konkursu1. Osoba biorąca udział w konkursie nie może byd członkiem zespołu EF'a ( wiadomo dlaczego )2. Trzeba byd zarejestrowanym na oficjalnym forum gry ( www.Ether-Fields.strefarpg.pl ) oraz zgłosid fakt chęci przystąpienia do konkursu poprzez wysłanie formularza licencyjnego, który uruchomi się przy próbie włączenia niezarejestrowanej wersji World Editora. Należy podad tam takie informacje jak:-Imię oraz nazwisko.-Numer kontaktowy GG / ewentualnie telefon oraz obowiązkowo adres e-mail niezbędny do dalszej korespondencji.- W polu poniżej wpisad „Ether Fields – konkurs”.Wysłanie formularza zgłoszeniowego jest jednoznaczne z zaakceptowaniem poniższego regulaminu konkursowego.3. Uczestnik otrzyma licencje na okres 3 tygodni ( lub na czas jaki pozostał do ukooczenia konkursu ) wraz z e-mailem informującym o aktywacji licencji.4. Licencja jest wydawana jednorazowo na wybrany komputer oraz osobę.5. Po zakooczeniu konkursu wszystkie licencje tracą ważnośd więc niemożliwe będzie ponowne uruchomienie World Editora.6. Wszelkie pytania dotyczące obsługi World Editora zostały zamieszczone w instrukcji. Wszystkie inny pytania proszę kierowad na forum w odpowiednim dziale.7. Aby projekt został dopuszczony do konkursu musi on spełniad następujące kryteria:- Projekt spakowany do paczki przez World Ediota przesyłamy pocztą na adres sagaceil.alter@gmail.com wpisując w temacie „EF – konkurs”- Lokacja musi mieścid się w wymiarach 3x3 do 6x6 segmentów ( segment to kwadrat o boku ok. 70m ).- Można modyfikowad wszelkie parametry oświetlenia, nieba, planet itd. Itd..- W przypadku niewystarczających zasobów modeli World Editora można wykonad własne modele – sposób ich dodawania jest opisany w dokumentacji. Należy je jednak podesład wraz z pracą na e-maila.- Tematyka lokacji jest otwarta, tak samo jak kwestia jej stylizacji. Liczy się aspekt artystyczny o dobre wyczucie smaku lokacji. Ważny jest klimat, w dalszej kolejności sposób zbudowania lokacji.8. Nad projektem może pracowad więcej jak jedna osoba. Należy to jednak wyraźnie podkreślid w formularzu zgłoszeniowym.9. Nagrody będą wysyłane pocztą w kilka dni po ogłoszeniu wyników. Więc w razie jakiś zmian adresów jest czas na poinformowanie nas o tym.10. W przypadku pracy wieloosobowej nagroda jest wysyłana na jeden adres ( pierwszy wpisany jeśli podacie wiele ).11. Uczestnik wraz z przesłaniem swoich prac zespołowi, zrzeka się wszelkich roszczeo autorskich co do wykonanych modeli oraz prac. Z drugiej strony zespół gwarantuje, że żadne z przesłanych prac nie zostaną w jakikolwiek sposób wykorzystane w celach produkcji gry.12. Wszelkie dane teleadresowa podawane w konkursie przez uczestników są i wyłącznie wykorzystywane w celach korespondencyjnych przez zespół Black EyeRamy czasowe konkursu : 1 ~ 21 marzec 2010 roku.
AUTOR
Piotr 'Piotru' Ostrowski

Piotr "Piotru" Ostrowski

NAJNOWSZE AKTUALNOŚCI

[Nowa gra] - Hooligan Fighters...

How To Play Video Games...

How To Play Video Games...

Społeczność wydaje grę Spo...

Sztuczna inteligencja w grze -...

Nowa recenzja gry "StarDrive"...

Wsiądź i ścigaj się z najl...

Nowa recenzja gry "Fallen Ench...

Poznaj świat dinozaurów z Wo...

Nowa waluta Microsoft w sklepi...

The Stanley Parable - Recenzja...

PlayStation®4 – THIS IS FOR...

BoxOff poszerza ofertę o gry ...

GTR Evolution nowością w ser...

Rekordowy RuneFest zgromadził...


REKLAMA

Created by Notimeo logo
Copyright © GIEROmaniak 2005-2024. Wszelkie prawa zastrzeżone. Strona załadowała się w 21.78 ms.

Ta strona używa cookie. Dowiedz się więcej o celu ich używania z naszej polityki prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

x