Zaproponuj newsa Zarejestruj się Zaloguj się Zaloguj z Facebook.com Odzyskaj hasło
Profil na Facebook.com Profil na Facebook.com Profil Twitch.tv
Szukanie zaawansowane

Nastał czas Wojen Oblężniczych

Dodano dnia 10-03-2010 21:52

Kategoria: Ze świata

Nastał czas Wojen Oblężniczych 
– Nowy tryb PvP w Runes of Magic umożliwia prowadzenie bitwy o zamek i używanie machin oblężniczych 
Rozpoczął się okres epickich bitew w grze Runes of Magic. Wojny Oblężnicze stanowią kolejny fascynujący dodatek do świata Taborei. Całe gildie mogą wkraczać na pola bitwy i zdobywać zamki przeciwników. Nowy uaktualniony tryb Gracz kontra Gracz (PvP) będzie dostępny od 11 marca w fazie testowej beta. Jego ostateczna wersja ukaże się wraz ze startem „Chapter III – The Elder Kingdoms”.
 
Już w Chapter I gildie miały możliwość postawienia własnej fortecy, indywidualnego jej urządzenia oraz wzniesienia dodatkowych budynków. Nowe bitwy, będące częścią Chapter III, gwarantują dodatkowe premie, np. zwiększoną prędkość ruchu, a także umożliwiają zbudowanie machin oblężniczych: od katapult, poprzez tarany, po potężne miotacze strzał. Arsenał Wojen Oblężniczych oferuje szeroki wybór sprzętu wojskowego.
 
Gracze będą dążyli do zdobycia ważnych pod względem strategicznym węzłów energii, generujących materiały niezbędne do budowy machin oblężniczych i wież. Kiedy oddział jednej z drużyn przedostanie się za mury zamku przeciwnika i dotrze do sali tronowej, zadaniem obrońców fortecy będzie ochrona znajdującego się w nim kryształu energii. Walka zakończy się w momencie, gdy atakujący zdobędą wszystkie kryształy i węzły energii przeciwnej drużyny. Nagrodą dla zwycięskich gildii są wyjątkowe trofea i tytuły.
 
Od momentu wprowadzenia aktualizacji “Patch 2.1.7 Wojny Oblężnicze", gracze Runes of Magic będą mieli ponad miesiąc czasu, by przetestować ten tryb i podzielić się swoimi wrażeniami z wydawcą. Frogster wdroży tryb PvP w wersji ostatecznej w ramach „Chapter III – The Elder Kingdoms”.
 
Więcej informacji na temat Wojen Oblężniczych można znaleźć na oficjalnej witrynie internetowej: http://www.runesofmagic.com/pl/news,id2198,wojny_obleznicze_nowy_element_zamku_gildii.html.

Zachęcamy także do obejrzenia pierwszego, dostępnego zwiastuna: http://www.runesofmagic.com/pl/videos.html.
AUTOR
Piotr 'Piotru' Ostrowski

Piotr "Piotru" Ostrowski

NAJNOWSZE AKTUALNOŚCI

[Nowa gra] - Hooligan Fighters...

How To Play Video Games...

How To Play Video Games...

Społeczność wydaje grę Spo...

Sztuczna inteligencja w grze -...

Nowa recenzja gry "StarDrive"...

Wsiądź i ścigaj się z najl...

Nowa recenzja gry "Fallen Ench...

Poznaj świat dinozaurów z Wo...

Nowa waluta Microsoft w sklepi...

The Stanley Parable - Recenzja...

PlayStation®4 – THIS IS FOR...

BoxOff poszerza ofertę o gry ...

GTR Evolution nowością w ser...

Rekordowy RuneFest zgromadził...


REKLAMA

Created by Notimeo logo
Copyright © GIEROmaniak 2005-2024. Wszelkie prawa zastrzeżone. Strona załadowała się w 11.62 ms.

Ta strona używa cookie. Dowiedz się więcej o celu ich używania z naszej polityki prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

x