Zaproponuj newsa Zarejestruj się Zaloguj się Zaloguj z Facebook.com Odzyskaj hasło
Profil na Facebook.com Profil na Facebook.com Profil Twitch.tv
Szukanie zaawansowane

Nier na Xbox 360 i PS3

Dodano dnia 12-03-2010 19:04

Kategoria: Z kraju

Cenega, dystrybutor gier Square-Enix Europe na terenie Polski, Czech, Słowacji z przyjemnością informuje, że do planu wydawniczego Cenega trafiła napakowana akcją gra akcji w stylu RPG – Nier! Poznaj tytułowego bohatera i historię, która Cię zaskoczy!
 
NIER™ to najnowszy produkt mistrzów RPG -  SQUARE ENIX®, który zawiera unikatowe i niezapomniane postaci, napakowane akcją bitwy, magię i fabułę jaką może opowiedzieć tylko SQUARE ENIX. Nic nie jest takie jak sobie gracze wyobrażają, od początku do końca gracze poznają nietuzinkową fabułę i niesamowite zwroty akcji, które ujawniają złożoną rzeczywistość ukrytą za iluzjami. Wciel się w rolę tytułowego bohatera – nieustępliwego Niera, który rozpoczyna desperacką misję w poszukiwaniu leku dla swojej córki, Yonah, która jest zarażona okrutną chorobą. Uzbrojony w mocarne zdolności magiczne jak również w miecze i zbroję, Nier będzie walczył ramię w ramię ze sprzymierzeńcami przeciwko licznym przeciwnikom oraz wielkim bossom, by odkryć prawdę o chorobie, o jego córce... i o samym sobie.
 
Cechy charakterystyczne:

Niesamowite zwroty akcji i odkrycia: Zagłęb się w niezwykle skomplikowaną fabułę w świecie nękanym przez ludzkie cierpienia, zakopane tajemnice i wyniszczające choroby. Ze zwrotami akcji czającymi się na każdym rogu, Nier musi zostać zobaczony by w niego uwierzyć.
Rozgrywka RPG z walkami i akcją: Bitwy z dzikimi i tajemniczymi przeciwnikami, które łączą rozgrywkę w stylu RPG tj. magia, rozwój postaci, wierni sojusznicy z napakowanymi akcją walkami mieczem i magią.
Potężne zdolności magiczne: Kiedy miecz nie wystarcza, Nier może posługiwać się całą gamą stylowych i potężnych czarów, by pokonać wrogów. W miarę postępów w grze, gracze będą mogli ulepszać czary, co pomoże im pokonać jeszcze więcej śmiertelnych wrogów.
Brutalne ciosy: Zmierz się ze złymi potworami i wyzwól brutalne ciosy w niszczycielskich atakach. Odblokuj arsenał siejących spustoszenie broni, każda z własnym wyglądem i stylem ataku.
Wspaniali sojusznicy: Podróżuj z dynamiczną świtą sojuszników i walczcie przeciwko monstrualnym olbrzymom jako potężna i zjednoczona ekipa.
Twórczy i oszałamiający świat: Podróżuj po niezapomnianym świecie pełnym różnorodnych widoków od znajomych ruin po nowoczesny obraz społeczeństwa.
AUTOR
Piotr 'Piotru' Ostrowski

Piotr "Piotru" Ostrowski

NAJNOWSZE AKTUALNOŚCI

[Nowa gra] - Hooligan Fighters...

How To Play Video Games...

How To Play Video Games...

Społeczność wydaje grę Spo...

Sztuczna inteligencja w grze -...

Nowa recenzja gry "StarDrive"...

Wsiądź i ścigaj się z najl...

Nowa recenzja gry "Fallen Ench...

Poznaj świat dinozaurów z Wo...

Nowa waluta Microsoft w sklepi...

The Stanley Parable - Recenzja...

PlayStation®4 – THIS IS FOR...

BoxOff poszerza ofertę o gry ...

GTR Evolution nowością w ser...

Rekordowy RuneFest zgromadził...


REKLAMA

Created by Notimeo logo
Copyright © GIEROmaniak 2005-2024. Wszelkie prawa zastrzeżone. Strona załadowała się w 28.38 ms.

Ta strona używa cookie. Dowiedz się więcej o celu ich używania z naszej polityki prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

x