Zaproponuj newsa Zarejestruj się Zaloguj się Zaloguj z Facebook.com Odzyskaj hasło
Profil na Facebook.com Profil na Facebook.com Profil Twitch.tv
Szukanie zaawansowane

Runes of Magic świętuje pierwszą rocznicę

Dodano dnia 19-03-2010 18:38

Kategoria: Plotki i ciekawostki

Trzy miliony zarejestrowanych użytkowników w Europie, USA i Korei to kolejny kamień milowy w rozwoju darmowej fabularnej gry online, która 19 marca 2010 roku obchodzi swoje pierwsze urodziny. 
 
Gracze korzystający z 23 serwerów dostępnych w sześciu wersjach językowych do dziś wykonali ponad 500 milionów misji w świecie fantasy. Tylko dla graczy z Europy ekipa z Berlina przetłumaczyła ponad 4,5 miliona wyrazów. Zarówno w Polsce, Hiszpanii, jak i Niemczech pragnienie, by stać się członkiem społeczności, jest tak samo silne. Dzięki temu gracze 
z całego świata tworzą wspólnie gildie, które budują zamki, walczą między sobą i przezwyciężają złowrogich bossów, których dzielni poszukiwacze przygód, dzięki połączeniu sił, pokonali w ciągu roku aż 7,5 miliona. Władca Demonów − najpotężniejszy czarny charakter z pierwszych dwóch rozdziałów został zgładzony zaledwie 24 razy.
 
Na trzech milionach kont fani Runes of Magic stworzyli około sześć milionów postaci. Frogster spokojnie radził sobie natomiast z próbami zagrożenia gospodarki gry przez tak zwanych „Sprzedawców złota” − zaledwie w ciągu ostatnich czterech miesięcy całkowicie wykluczono z gry ponad 15.600 nielegalnych sprzedawców.
 
Opublikowane dziś nagranie wideo przedstawia całą paletę możliwości gry Runes of Magic, która regularnie była rozszerzana o nowe aktualizacje pojawiające się w cyklu miesięcznym. Film i szczegółowe informacje o obchodach urodzin znajdują się na oficjalnej stronie: www.runesofmagic.com/pl/one-year-anniversary.html. Jedną z wielu atrakcji jest upominek w postaci darmowego zwierzątka dla każdego zalogowanego dziś gracza. Wszystkich fanów Runes of Magic w Polsce ucieszy także fakt, że już 23 marca 2010 startuje Saoraid − nowy polski serwer typu PvE (Gracz kontra Otoczenie).
AUTOR
Piotr 'Piotru' Ostrowski

Piotr "Piotru" Ostrowski

NAJNOWSZE AKTUALNOŚCI

[Nowa gra] - Hooligan Fighters...

How To Play Video Games...

How To Play Video Games...

Społeczność wydaje grę Spo...

Sztuczna inteligencja w grze -...

Nowa recenzja gry "StarDrive"...

Wsiądź i ścigaj się z najl...

Nowa recenzja gry "Fallen Ench...

Poznaj świat dinozaurów z Wo...

Nowa waluta Microsoft w sklepi...

The Stanley Parable - Recenzja...

PlayStation®4 – THIS IS FOR...

BoxOff poszerza ofertę o gry ...

GTR Evolution nowością w ser...

Rekordowy RuneFest zgromadził...


REKLAMA

Created by Notimeo logo
Copyright © GIEROmaniak 2005-2024. Wszelkie prawa zastrzeżone. Strona załadowała się w 21.73 ms.

Ta strona używa cookie. Dowiedz się więcej o celu ich używania z naszej polityki prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

x