Zaproponuj newsa Zarejestruj się Zaloguj się Zaloguj z Facebook.com Odzyskaj hasło
Profil na Facebook.com Profil na Facebook.com Profil Twitch.tv
Szukanie zaawansowane

Wzgórza Grzmiącego Kopyta- wkrótce otwarcie

Dodano dnia 25-03-2010 21:20

Kategoria: Z kraju

Już od kwietnia gracze będą mogli postawić pierwsze kroki na dotychczas zapomnianym kontynencie Zandorya oraz zgłębiać jego pierwszy obszar. Od dzisiaj  Frogster rzuca światło na Wzgórza Grzmiącego Kopyta oraz ich królestwo Dalanis. Region dostępny dla graczy, którzy osiągnęli wysoki poziom w grze, stanowi pierwszą zawartość „Charter III – The Elder Kingdoms”, który ma zostać udostępniona użytkownikom w maju. 
 
Na południu Zandorya rozpościerają się porośnięte zielenią Wzgórza Grzmiącego Kopyta,  otoczone zewsząd imponującym pasmem gór. Obszar ten charakteryzuje się zielonymi łąkami, rwącymi wodospadami oraz dzikimi rzekami. W tym malowniczym krajobrazie usytuowane są liczne osady oraz Dolina Zwycięstwa, gdzie olbrzymie pomniki bohaterów starożytnych wojen wznoszą się dumnie ku niebu przypominając o bitwach z przeszłości. To właśnie tam legendarny Król Kalume oraz jego sprzymierzeńcy walczyli przeciwko demonom i na pamiątkę ich bohaterskiej walki obszar został tak nazwany. Kalume zwerbował elfy, karły oraz inne stworzenia będące na pograniczu rodzaju ludzkiego takich jak Kalo – pół ludzi pół nosorożców. W podziękowaniu za ich bezcenne wsparcie, król podzielił ziemie Wzgórz Grzmiącego Kopyta pomiędzy nich i do dziś są one silnie zróżnicowane pod względem zaludnienia.
 
Gracze, którzy osiągnęli poziom 55, będą mogli od kwietnia podróżować po obszarze oraz odkryć Królestwo Dalanis położone w sercu Wzgórz Grzmiącego Kopyta. Jego geneza ma swoje źródło w chlubnym okresie panowania Króla Kaluma a obecnie krainą rządzi młody Król Callaway. Zdaje się, że chwalebne czasy królestwa odeszły w zapomnienie. Odkąd niektórzy z władców sześciu księstw stanowczo domagają się tronu i władzy Króla Callaway’a, kraj prześladuje plaga licznych intryg oraz zamieszek. Król z rozrzewnieniem wspomina złote czasy królestwa, chcąc przywrócić Dalanis jego dawną potęgę i siłę. Jego wsparciem jest Straż Lwiego Serca – jeden z pozostałych lojalnych zakonów dynastii. Zakon ten jest cierniem w sercu dla wszystkich tych, którzy spiskują i knują intrygi oraz nie cofną się przed niczym, aby usunąć oddanego Callaway’a z pola widzenia. Ta sytuacja jest najlepiej widoczna w instancji Lochy Dalanis. Gracze będą mogli przedostać się do lochów po udostępnieniu trzeciego rozdziału gry w maju. Dodatkowym tłem dla tych potężnych batalii jest usytuowana na wzgórzach okazała forteca Aren, którą rządzi jeden z sześciu władców księstw, walczący o większe wpływy.

Zadaniem graczy jest wsparcie Króla Callaway’a w walce przeciw buntownikom oraz uprzedzenie ich intryg we Wzgórzach Grzmiącego Kopyta. Pierwsze zrzuty z ekranu nowego obszaru oraz więcej informacji o nim można znaleźć na oficjalnej stronie gry: http://www.runesofmagic.com/pl/chapter3.html.
AUTOR
Piotr 'Piotru' Ostrowski

Piotr "Piotru" Ostrowski

NAJNOWSZE AKTUALNOŚCI

[Nowa gra] - Hooligan Fighters...

How To Play Video Games...

How To Play Video Games...

Społeczność wydaje grę Spo...

Sztuczna inteligencja w grze -...

Nowa recenzja gry "StarDrive"...

Wsiądź i ścigaj się z najl...

Nowa recenzja gry "Fallen Ench...

Poznaj świat dinozaurów z Wo...

Nowa waluta Microsoft w sklepi...

The Stanley Parable - Recenzja...

PlayStation®4 – THIS IS FOR...

BoxOff poszerza ofertę o gry ...

GTR Evolution nowością w ser...

Rekordowy RuneFest zgromadził...


REKLAMA

Created by Notimeo logo
Copyright © GIEROmaniak 2005-2024. Wszelkie prawa zastrzeżone. Strona załadowała się w 10.63 ms.

Ta strona używa cookie. Dowiedz się więcej o celu ich używania z naszej polityki prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

x