Zaproponuj newsa Zarejestruj się Zaloguj się Zaloguj z Facebook.com Odzyskaj hasło
Profil na Facebook.com Profil na Facebook.com Profil Twitch.tv
Szukanie zaawansowane

GAMEROOM.PL

Dodano dnia 31-03-2010 21:24

Kategoria: Z kraju

Perfect Games Studio prezentuje najnowszy polski portal z grami online (MMOG) – GAMEROOM.PL, którego innowacyjna forma przenosi do fascynującego świata gier. Wraz z PREMIERĄ portalu, która odbyła się na poznańskim Konwencie PYRKON (26 – 28 marca 2010), Perfect Games Studio oddaje dwie pełne wersje gier MMOG oraz jedną interesującą zapowiedź znajdującą się w trakcie produkcji.
 
Wraz z odsłoną portalu miała miejsce PREMIERA polskiej gry przeglądarkowej ALIENATION. Jest to cyberhorror z serii MMORPG z elementami strategiczno-ekonomicznymi w klimacie science-fiction. Gra prezentuje apokaliptyczną wizję świata przyszłości, w której ludzkość będzie musiała zmierzyć się z niebezpieczną Obcą cywilizacją. Jej akcja rozgrywa się w opuszczonej kopalni uranu, w niedalekiej przyszłości, na jednym z księżyców Plutona – Charonie. W ALIENATION gracz ma możliwość wcielić się w postać Obcego Draka, rozwijać go poprzez treningi i misje oraz uzbrajać w wiele różnorodnych futurystycznych broni. Wszyscy gracze walczą ze sobą na krwawych arenach o prestiżowy tytuł Lorda Draków.
 
Drugi tytuł na portalu to TETRYKOWO.PL, jedyna w swoim rodzaju komiczna polska przeglądarkowa gra online (MMOG). Akcja, która ma miejsce w naszych rodzimych realiach z humorem opisuje życie energicznych Starszych Pań, zwanych potocznie „Moherowymi Beretami", czyli tytułowych TETRYKÓW. Gracze mają tutaj możliwość wcielenia się w postać groźnej starowiny i pod przywództwem Rydza Dyrektora dowolnie organizować własną społeczność.

CYBERUNIVERS z kolei, to w pełni interaktywny, trójwymiarowy świat przyszłości, zaprezentowany w technologii 3D. Gracze otrzymują w nim dostęp do wirtualnego centrum rozrywki, w którym będą mieli możliwość zabawy multiplayer w popularne gry w środowisku 3D.
 
Oprócz tego użytkownicy będą mogli dowolnie kształtować otoczenie w jakim żyją oraz kreować reprezentującego ich avatara według własnych preferencji. PREMIERA tytułu już wkrótce !!! Oprócz tego, wraz z premierą portalu dla pasjonatów gier Perfect Games Studio ogłasza konkurs, w którym główną nagrodą będzie przenośna konsola do gier Sony Playstation PORTABLE. Co trzeba zrobić aby ja zdobyć? Wystarczy do 30 kwietnia 2010 wysłać scenariusz na grę społecznościową na adres kontaktowy portalu: info@gameroom.pl. Jury wybierze i nagrodzi najlepszy pomysł.

Szczegóły konkursu można znaleźć na stronie portalu: http://www.gameroom.pl/index.php/pgPages/show/id/5.

Zapraszamy na oryginalną dawkę rozrywki pod adresem: www.gameroom.pl.
AUTOR
Piotr 'Piotru' Ostrowski

Piotr "Piotru" Ostrowski

NAJNOWSZE AKTUALNOŚCI

[Nowa gra] - Hooligan Fighters...

How To Play Video Games...

How To Play Video Games...

Społeczność wydaje grę Spo...

Sztuczna inteligencja w grze -...

Nowa recenzja gry "StarDrive"...

Wsiądź i ścigaj się z najl...

Nowa recenzja gry "Fallen Ench...

Poznaj świat dinozaurów z Wo...

Nowa waluta Microsoft w sklepi...

The Stanley Parable - Recenzja...

PlayStation®4 – THIS IS FOR...

BoxOff poszerza ofertę o gry ...

GTR Evolution nowością w ser...

Rekordowy RuneFest zgromadził...


REKLAMA

Created by Notimeo logo
Copyright © GIEROmaniak 2005-2024. Wszelkie prawa zastrzeżone. Strona załadowała się w 7.87 ms.

Ta strona używa cookie. Dowiedz się więcej o celu ich używania z naszej polityki prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

x