Zaproponuj newsa Zarejestruj się Zaloguj się Zaloguj z Facebook.com Odzyskaj hasło
Profil na Facebook.com Profil na Facebook.com Profil Twitch.tv
Szukanie zaawansowane

Chapter III Runes of Magic dostępny!

Dodano dnia 01-04-2010 21:24

Kategoria: Z kraju

Wraz z kwietniową premierą pierwszych treści „Chaptera III – The Elder Kingdoms”, Frogster rozszerza system kart kolekcjonerskich w Runes of Magic o nowy element oraz 48 nowych kart potworów.
 
Po zgładzeniu przeciwnika zdobywa się karty, które nie tylko dostarczają standardowych informacji o stworach, lecz teraz będą również zwiększały wartości atrybutów. W ten sposób polepszą podstawowe statystyki postaci poszczególnych graczy. Każdy potwór, łącznie z najpotężniejszym czarnym charakterem – Władcą Demonów, będzie miał kartę z podanymi na niej indywidualnymi wartościami, takimi jak bonus zręcznościowy czy wytrzymałościowy. Dlatego też, karty te nie będą – jak dotychczas – stanowiły wyłącznie trofeów dla graczy, ale umożliwią cenne zwiększenie wartości atrybutów. Wraz z wprowadzeniem 48 nowych stworów, które pojawią się w pierwszej fazie premiery nowej części Runes of Magic, w tak zwanym „Bestiariuszu” znajdzie się około 800 różnych potworów. Wszystkie one są przyporządkowane jednej z dziesięciu kategorii, między innymi jako “Nieumarli” bądź “Bestie”. 
 
Zabicie potworów nie będzie jedynym sposobem na zdobycie ich upragnionych kart. Kolekcjonerzy trofeów oraz łowcy atrybutów będą mieli możliwość kupienia tych kart od innych graczy w Domu Aukcyjnym, bądź ich bezpośredniej wymiany.
AUTOR
Piotr 'Piotru' Ostrowski

Piotr "Piotru" Ostrowski

NAJNOWSZE AKTUALNOŚCI

[Nowa gra] - Hooligan Fighters...

How To Play Video Games...

How To Play Video Games...

Społeczność wydaje grę Spo...

Sztuczna inteligencja w grze -...

Nowa recenzja gry "StarDrive"...

Wsiądź i ścigaj się z najl...

Nowa recenzja gry "Fallen Ench...

Poznaj świat dinozaurów z Wo...

Nowa waluta Microsoft w sklepi...

The Stanley Parable - Recenzja...

PlayStation®4 – THIS IS FOR...

BoxOff poszerza ofertę o gry ...

GTR Evolution nowością w ser...

Rekordowy RuneFest zgromadził...


REKLAMA

Created by Notimeo logo
Copyright © GIEROmaniak 2005-2024. Wszelkie prawa zastrzeżone. Strona załadowała się w 13.46 ms.

Ta strona używa cookie. Dowiedz się więcej o celu ich używania z naszej polityki prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

x