Zaproponuj newsa Zarejestruj się Zaloguj się Zaloguj z Facebook.com Odzyskaj hasło
Profil na Facebook.com Profil na Facebook.com Profil Twitch.tv
Szukanie zaawansowane

Jeszcze więcej wyzwań i Batmana!

Dodano dnia 06-04-2010 21:45

Kategoria: Z kraju

Cenega, partner firmy Square-Enix Europe w Polsce, Czechach i na Słowacji z przyjemnością informuje, że doceniony przez krytyków Batman: Arkham Asylum na licencji Warner Bros. Interactive Entertainment i DC Comics już w najbliższy piątek, 9 kwietnia pojawi się w sprzedaży w edycji Game of the Year na konsole PlayStation 3 oraz Xbox 360!
 
Batman: Arkham Asylum Game of the Year Edition to sześć nowych map i obsługa nowej technologii, która pozwoli grać w trybie 3D z ustawieniami TV standard i high definition. Dzięki wsparciu TriOviz 3D i dołączonym do gry okularom, gracze staną się świadkami niezwykłej głębi obrazu 3D. TriOviz 3D wciągnie graczy w konsolową rozgrywkę w gotyckim świecie Arkham Asylum, jak nigdy dotąd!
 
Rozszerzona edycja Batman: Arkham Asylum - Game of the Year Edition w stosunku do oryginału będzie zawierała dodatkowo 6 wcześniej udostępnionych DLC - Challenge Maps, dających graczom szansę na ulepszenie swoich umiejętności walki. Gracze mogą walczyć przeciwko najsilniejszym wrogom z Arkham Asylum, jak Strach na wróble i w kluczowych miejscach z gry, takich jak słynny Zaułek.

Oryginalny scenariusz Batman: Arkham Asylum został napisany przez Paula Diniego, zdobywcę 5 nagród Emmy, współautora serialu Lost i Batman: The Animated Series.
AUTOR
Piotr 'Piotru' Ostrowski

Piotr "Piotru" Ostrowski

NAJNOWSZE AKTUALNOŚCI

[Nowa gra] - Hooligan Fighters...

How To Play Video Games...

How To Play Video Games...

Społeczność wydaje grę Spo...

Sztuczna inteligencja w grze -...

Nowa recenzja gry "StarDrive"...

Wsiądź i ścigaj się z najl...

Nowa recenzja gry "Fallen Ench...

Poznaj świat dinozaurów z Wo...

Nowa waluta Microsoft w sklepi...

The Stanley Parable - Recenzja...

PlayStation®4 – THIS IS FOR...

BoxOff poszerza ofertę o gry ...

GTR Evolution nowością w ser...

Rekordowy RuneFest zgromadził...


REKLAMA

Created by Notimeo logo
Copyright © GIEROmaniak 2005-2024. Wszelkie prawa zastrzeżone. Strona załadowała się w 11.69 ms.

Ta strona używa cookie. Dowiedz się więcej o celu ich używania z naszej polityki prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

x