Zaproponuj newsa Zarejestruj się Zaloguj się Zaloguj z Facebook.com Odzyskaj hasło
Profil na Facebook.com Profil na Facebook.com Profil Twitch.tv
Szukanie zaawansowane

Afterfall: Insanity

Dodano dnia 07-04-2010 18:16

Kategoria: Ze świata

TGC – The Games Company ochrania Europejskie prawa technologii i historii znanego horroru-shootera Afterfall: Insanity.Na horyzoncie widać nadchodzącą gwiazdę horrorów-shooterów która wzejdzie na początku 2011 roku. TGC robi pierwszą grę tworzoną na podstawie Świata Afterfall , Afterfall:Insanity.

Gracz zmierzy się twarzą w twarz z przeznaczeniem w ruinach jednego ze wspaniałych miast oraz w bardzo dobrze znanych miejscach - mówiąc szczerze: w kanalizacjach i tunelach pod nimi. Rozpadające się schrony i ludzie walczący dla przetrwania nuklearnej zagłady z Października 2012 roku. Zmierzysz się z piekielnymi mutantami, łasymi na krew najemnikami i innymi przeciwnikami, z którymi walczy ludzkość dla egzystencji.
 
W tym opuszczonym świecie Afterfall: Insanity opowiada historię psychopaty, która jeży włos na głowie. Zawiła fabuła, definiowana przez  nieprzewidywalne wydarzenia, zakręcona historia i narracyjne niuanse są połączone z zapierającą dech w piersiach grafiką. Dzięki silnikowi Unreal, Afterfall Insanity jest w pełni ztuningowana efektami z umiejętnie stworzonymi poziomami, które tworzą ciemną i spójną atmosferę spakowaną z przyprawianiem o dreszczyk emocji walki przeciwko imponującym wrogom.
Afterfall: Insanity zmierza ku premierze, która będzie miała miejsce na początku 2011 roku na PCta i next-genowe konsole.
AUTOR
Piotr 'Piotru' Ostrowski

Piotr "Piotru" Ostrowski

NAJNOWSZE AKTUALNOŚCI

[Nowa gra] - Hooligan Fighters...

How To Play Video Games...

How To Play Video Games...

Społeczność wydaje grę Spo...

Sztuczna inteligencja w grze -...

Nowa recenzja gry "StarDrive"...

Wsiądź i ścigaj się z najl...

Nowa recenzja gry "Fallen Ench...

Poznaj świat dinozaurów z Wo...

Nowa waluta Microsoft w sklepi...

The Stanley Parable - Recenzja...

PlayStation®4 – THIS IS FOR...

BoxOff poszerza ofertę o gry ...

GTR Evolution nowością w ser...

Rekordowy RuneFest zgromadził...


REKLAMA

Created by Notimeo logo
Copyright © GIEROmaniak 2005-2024. Wszelkie prawa zastrzeżone. Strona załadowała się w 13.41 ms.

Ta strona używa cookie. Dowiedz się więcej o celu ich używania z naszej polityki prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

x