Zaproponuj newsa Zarejestruj się Zaloguj się Zaloguj z Facebook.com Odzyskaj hasło
Profil na Facebook.com Profil na Facebook.com Profil Twitch.tv
Szukanie zaawansowane

Ponad ćwierć tysiąca questów!

Dodano dnia 07-04-2010 18:46

Kategoria: Z kraju

W dniu dzisiejszym firma Techland poinformowała, że w ciągu zaledwie tygodnia od uruchomienia Quest Mastera, na stronie questmaster.techland.pl uczestnicy dodali ponad 300 prac.
 
Równo o 17:00 1 kwietnia Techland odkrył czym jest Quest Master i umożliwił internautom przeglądanie i dodawanie questów, w wybranych przez siebie trzech settingach: horror, science – fiction i fantasy.
 
„To niesamowite – nie przypuszczaliśmy, że akcja odniesie tak duży sukces. Z dnia na dzień coraz więcej osób odwiedza stronę. Nasi łowcy talentów nie nadążają z przeglądaniem prac. Na każdą pracę, którą ocenią dodane zostają dwie kolejne!” - mówi Tomasz Gawlikowski z Firmy Techland.
 
Tak duże zainteresowanie możliwością wymyślenia własnego questa do gry spowodowała, że organizatorzy akcji postanowili zmienić funkcjonalność strony. Od dzisiaj wszystkie osoby będą mogły wejść na swój profil i sprawdzać jak radzą sobie ich questy oraz prace, na które już głosowały. Dodatkowo firma razem z partnerami postanowiła poszerzyć pulę nagród tak, aby jak najwięcej osób zostało docenionych w ich wysiłku stworzenia questa idealnego.
 
„Nie spodziewaliśmy takiej kreatywności i chęci do tworzenia. Jedno jest już teraz pewne – Quest Master to nie ostatnia tego typu akcja Techlandu, aktywująca internautów do wymyślania własnych światów i przygód.” – kończy Tomasz Gawlikowski z Techlandu.
 
Osoby, które ujawnią swój talent podczas akcji mogą liczyć na rozmowę kwalifikacyjną, w siedzibie największego polskiego developera gier – firmy Techland. Quest Master jest pierwszą taką inicjatywą, gdzie przy okazji zabawy osoby mogą zacząć karierę w branży elektronicznej rozrywki, tworząc gry.
 
AUTOR
Piotr 'Piotru' Ostrowski

Piotr "Piotru" Ostrowski

NAJNOWSZE AKTUALNOŚCI

[Nowa gra] - Hooligan Fighters...

How To Play Video Games...

How To Play Video Games...

Społeczność wydaje grę Spo...

Sztuczna inteligencja w grze -...

Nowa recenzja gry "StarDrive"...

Wsiądź i ścigaj się z najl...

Nowa recenzja gry "Fallen Ench...

Poznaj świat dinozaurów z Wo...

Nowa waluta Microsoft w sklepi...

The Stanley Parable - Recenzja...

PlayStation®4 – THIS IS FOR...

BoxOff poszerza ofertę o gry ...

GTR Evolution nowością w ser...

Rekordowy RuneFest zgromadził...


REKLAMA

Created by Notimeo logo
Copyright © GIEROmaniak 2005-2024. Wszelkie prawa zastrzeżone. Strona załadowała się w 31.44 ms.

Ta strona używa cookie. Dowiedz się więcej o celu ich używania z naszej polityki prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

x