Zaproponuj newsa Zarejestruj się Zaloguj się Zaloguj z Facebook.com Odzyskaj hasło
Profil na Facebook.com Profil na Facebook.com Profil Twitch.tv
Szukanie zaawansowane

ModNation Racers - Fronczewski i Olbrychski!

Dodano dnia 08-04-2010 19:37

Kategoria: Z kraju

Szybkie, zaskakujące, sprzyjające kontaktom towarzyskim – taki był dotąd wizerunek najbardziej kreatywnych wyścigów gokartów. Teraz trzeba dodać - gwiazdorskie, bowiem w lokalizacji gry bierze udział gwiazdorska obsada. Daniel Olbrychski i Piotr Fronczewski podłożą głosy dwóch postaci występujących w grze.
 
Ścigaj się
Gwiazdy podkładające głosy postaci to atrakcja polskiej edycji ModNation Racers. Wyścigi gokartów zaprojektowane zgodnie z filozofią „Ścigaj się, twórz, dziel się” pozwalają wziąć udział w serii przejazdów połączonych zabawną fabułą, pojedynczych wyścigach i rywalizacji wieloosobowej. W trakcie wyścigów liczy się nie tylko szybki i bezbłędny przejazd, ale także umiejętne używanie wymyślnych broni.
 
Twórz
Drugim elementem ModNation Racers jest projektowanie własnych tras, postaci i gokartów. Na stworzenie projektu profesjonalnie wyglądającej trasy potrzeba zaledwie paru minut. Oczywiście potem można spędzić godziny na dopracowywaniu jej szczegółów, dodawaniu roślinności, ramp, skoczni, przeszkód czy kształtowaniu terenu. Jednak większość czasu spędza się na wymyślaniu co zrobić, a nie jak zrobić, ponieważ edytor jest bardzo prosty w obsłudze.
 
Dziel się
Własne projekty można łatwo udostępnić innym graczom przez internet lub skorzystać z ich inwencji i zagrać stworzonymi przez nich gokartami czy postaciami na ich trasach. Można też pobrać projekty innych i przetworzyć je samemu, dodając nowe elementy czy zmodyfikować ich wygląd. Odbywa się to za pośrednictwem ModSpot – interaktywnego menu gry będącego jednocześnie pokojem spotkań z innymi graczami i miejscem, gdzie udostępnione są trasy, gokarty i postacie stworzone przez innych graczy. W ModNation Racers społeczność decyduje, które projekty są najlepsze. Głosować może każdy.

ModNation Racers to więcej niż wyścigi – to wyścigi, które się nie nudzą i pozwalają Ci dzielić się z innymi owocami swojej pracy. ModNation Racers na PSP wychodzi w tym roku razem z wersją na PS3. Dowiedz się więcej na eu.playstation.com.
AUTOR
Piotr 'Piotru' Ostrowski

Piotr "Piotru" Ostrowski

NAJNOWSZE AKTUALNOŚCI

[Nowa gra] - Hooligan Fighters...

How To Play Video Games...

How To Play Video Games...

Społeczność wydaje grę Spo...

Sztuczna inteligencja w grze -...

Nowa recenzja gry "StarDrive"...

Wsiądź i ścigaj się z najl...

Nowa recenzja gry "Fallen Ench...

Poznaj świat dinozaurów z Wo...

Nowa waluta Microsoft w sklepi...

The Stanley Parable - Recenzja...

PlayStation®4 – THIS IS FOR...

BoxOff poszerza ofertę o gry ...

GTR Evolution nowością w ser...

Rekordowy RuneFest zgromadził...


REKLAMA

Created by Notimeo logo
Copyright © GIEROmaniak 2005-2024. Wszelkie prawa zastrzeżone. Strona załadowała się w 20.66 ms.

Ta strona używa cookie. Dowiedz się więcej o celu ich używania z naszej polityki prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

x