Zaproponuj newsa Zarejestruj się Zaloguj się Zaloguj z Facebook.com Odzyskaj hasło
Profil na Facebook.com Profil na Facebook.com Profil Twitch.tv
Szukanie zaawansowane

TGC i Hinterland

Dodano dnia 08-04-2010 20:15

Kategoria: Ze świata

Fani gier strategicznych i symulacji zarządaniem miastem za pewne odnajdą w pamięci grę firmy Tilted Mill - Caesar i krytycznie zaakceptowane przez graczy Sim City Societes. Hinterland - A news kingdom jest w pełni zależne od firmy TGC - The Games Company jako rozszerzenie i ekskluzywna wersja specjalnej edycji dla Europy. Wielojęzykowa specjalna edycja Hinterland - A new kingdom sim zawierać będzie zwykłą pudełkową wersję, ekskluzywne arty i oficjalny soundtrack z gry, który utrzymuje jej oryginalność, oraz ciekawy scenariusz, mający miejsce w bogatym i pięknie stworzonym świecie gry.
 
W fantastycznym świecie Hinterland - A new kingdom gracz zmierzy się z budową  i tworzeniem wioski oraz zatrudnianiu i wyżywianiu nowych pracowników, rolników i żołnierzy - krótko mówiąc, gracz rządzi wszystkim aspektami żyjącej i prosperującej ludności. Ale to nie wszystko: musi on również zarządzać grupą bohaterów, która walczyć będzie z potworami, orkami, draniami oraz innymi wrogami, którzy nękają jego wioskę. Będziesz rozgramiał wrogów w klasycznym stylu dla gatunku RPG, który oferuje nagrody takie jak złoto, rzeczy i doświadczenie aby pomóc rozwinąć się herosom i jego prosperującej wiosce.
 
Głównym celem Hinterland jest zbudowanie relacji między plemionami i zaprawionej w boju milicji. Ze względu na to jak będziesz grał, balans pomiędzy RPGiem a zarządzaniem Twoją wioską zmieni podejście poddanych do Ciebie. Problem powyżej opisany będzie dotykał zarówno hardkorowych graczy jak i tych zwykłych każualowych. Hinterland jest również w pełni zoptymalizowany pod laptopy i netbooki, więc jest gotowy aby pracować na każdej platformie - nawet na komórkach.
 
Hinterland – A new kingdom wciąż poszukuje nowych partnerów dystrybucyjnych w innych państwach.
AUTOR
Piotr 'Piotru' Ostrowski

Piotr "Piotru" Ostrowski

NAJNOWSZE AKTUALNOŚCI

[Nowa gra] - Hooligan Fighters...

How To Play Video Games...

How To Play Video Games...

Społeczność wydaje grę Spo...

Sztuczna inteligencja w grze -...

Nowa recenzja gry "StarDrive"...

Wsiądź i ścigaj się z najl...

Nowa recenzja gry "Fallen Ench...

Poznaj świat dinozaurów z Wo...

Nowa waluta Microsoft w sklepi...

The Stanley Parable - Recenzja...

PlayStation®4 – THIS IS FOR...

BoxOff poszerza ofertę o gry ...

GTR Evolution nowością w ser...

Rekordowy RuneFest zgromadził...


REKLAMA

Created by Notimeo logo
Copyright © GIEROmaniak 2005-2024. Wszelkie prawa zastrzeżone. Strona załadowała się w 15.14 ms.

Ta strona używa cookie. Dowiedz się więcej o celu ich używania z naszej polityki prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

x