Zaproponuj newsa Zarejestruj się Zaloguj się Zaloguj z Facebook.com Odzyskaj hasło
Profil na Facebook.com Profil na Facebook.com Profil Twitch.tv
Szukanie zaawansowane

Cenega Poland i nowe towary pomarańczowe!

Dodano dnia 12-04-2010 20:31

Kategoria: Z kraju

Cenega Poland z przyjemnością przedstawia kolejne nowości, które już 16 kwietnia trafią do Pomarańczowej Kolekcji Klasyki: Resident Evil 4, Battlestations Pacific oraz FarCry!
 
Resident Evil 4 – Nowy film z serii Resident Evil zmierza do kin, a do Kolekcji Klasyki nareszcie trafia jeden z najlepszych horrorów akcji! Leon S. Kennedy jako jeden z nielicznych przeżył atak zombie w Raccoon City. Teraz musi uratować uprowadzoną córkę prezydenta USA. Leon będzie musiał zmierzyć się z przeciwnikami, którzy są szybsi, sprytniejsi, inteligentniejsi i straszniejsi, niż kiedykolwiek. W serii PKK Resident Evil 4 zostanie wydany z najnowszą poprawką 1.10 oraz wzbogacony o dodatek oferujący 6 godzin dodatkowej rozrywki! Resident Evil 4 to powrót kultowej serii – teraz jeszcze straszniejszej, niż kiedykolwiek!
 
Battlestations Pacific - Gra strategiczna, która umożliwia graczom zapoznanie się z największymi bitwami na Oceanie Spokojnym w trakcie walk II wojny światowej. Tytuł pozwala opowiedzieć się po dwóch stronach konfliktu. Grając armią Stanów Zjednoczonych, kampanie rozpoczyna się w trakcie bitwy o Midway. Stając po stronie Japonii, gracz zaczynie swoją przygodę dowodząc ofensywą na Pearl Harbor. W grze dostępnych jest 28 misji, oraz ponad 20 nowych jednostek morskich, lotniczych czy naziemnych.
 
FarCry - Jedna z najlepszych i najsłynniejszych strzelanek FPS, która zdobyła uznanie zarówno dzięki intensywnej akcji, jak i oryginalnej koncepcji miejsca akcji. Areną zmagań głównego bohatera jest tropikalna wyspa, oferująca przepiękne widoki. Prawdziwe wyzwanie sprawią też różnorodni przeciwnicy z doskonale zaimplementowaną sztuczną inteligencją. Obok tego tytułu nie może przejść obojętnie żaden fan strzelanek!
 
Wkrótce przedstawimy ostatnie tytuły, które pojawią się w najpopularniejszej serii wydawniczej firmy Cenega Poland już w najbliższy piątek, 16 kwietnia. Pomarańczowa Kolekcja Klasyki to najlepsze, specjalnie wyselekcjonowane tytuły, zawsze po polsku i w doskonałej cenie. Gry, które trafiają do tej serii są ponownie testowane zarówno pod względem tłumaczenia, jak i funkcjonalności oraz poprawiane najnowszymi patchami.
 
Po więcej informacji zapraszamy na stronę www.kolekcjaklasyki.pl.
AUTOR
Piotr 'Piotru' Ostrowski

Piotr "Piotru" Ostrowski

NAJNOWSZE AKTUALNOŚCI

[Nowa gra] - Hooligan Fighters...

How To Play Video Games...

How To Play Video Games...

Społeczność wydaje grę Spo...

Sztuczna inteligencja w grze -...

Nowa recenzja gry "StarDrive"...

Wsiądź i ścigaj się z najl...

Nowa recenzja gry "Fallen Ench...

Poznaj świat dinozaurów z Wo...

Nowa waluta Microsoft w sklepi...

The Stanley Parable - Recenzja...

PlayStation®4 – THIS IS FOR...

BoxOff poszerza ofertę o gry ...

GTR Evolution nowością w ser...

Rekordowy RuneFest zgromadził...


REKLAMA

Created by Notimeo logo
Copyright © GIEROmaniak 2005-2024. Wszelkie prawa zastrzeżone. Strona załadowała się w 17.38 ms.

Ta strona używa cookie. Dowiedz się więcej o celu ich używania z naszej polityki prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

x