Zaproponuj newsa Zarejestruj się Zaloguj się Zaloguj z Facebook.com Odzyskaj hasło
Profil na Facebook.com Profil na Facebook.com Profil Twitch.tv
Szukanie zaawansowane

Tom Clancy's Ghost Recon: Future Soldier nowe info

Dodano dnia 12-04-2010 20:38

Kategoria: Z kraju

Ubisoft przedstawił nowe szczegóły dotyczące gry Tom Clancy’s Ghost Recon: Future Soldier, przygotowywanej na platformy  Xbox 360®, PlayStation®3 oraz PC. Tworzona przez nagradzany zespół, który stał za wykreowaniem takich tytułów, jak Tom Clancy’s Ghost Recon Advanced Warfighter® oraz Tom Clancy’s Ghost Recon Advanced Warfighter 2, gra będzie cechowała się najnowocześniejszymi na świecie systemami walki, opartymi o współczesne prototypy, które będzie można wykorzystać na polach bitwy jutra. Premiera Tom Clancy’s Ghost Recon: Future Soldier jest przewidziana na wiosnę 2010.
 
“The Ghost Recon wprowadza standard doświadczenia gry kolejnej generacji”, powiedział Tony Key, starszy vice prezes do spraw handlu i marketingu w Ubisoft. “Wraz z Tom Clancy’s Ghost Recon: Future Soldier, Ubisoft wzmacnia najważniejsze cechy serii -  zaawansowaną technologię, arsenał broni, grafikę, fabułę oraz grywalność w sieci - łącząc je z głównymi zaletami hollywoodzkiej produkcji. Wszystko to w celu dostarczenia kapitalnego zestawu, który pozwoli graczom naprawdę poczuć się jak elitarny żołnierz jutra.”
 
Dla graczy, którzy nie mogę się doczekać złapania w swoje ręce gry Tom Clancy’s Ghost Recon: Future Soldier, Ubisoft przygotował na lato specjalny beta test wieloosobowej rozgrywki w Tom Clancy’s Ghost Recon: Future Soldier. To ekskluzywne zaproszenie, dostępne w ograniczonym czasie, zostanie dołączone do gry Tom Clancy’s Splinter Cell Conviction™, której europejska premiera przewidziana jest na 16 kwietnia br., wyłącznie na platformę Xbox 360.

O grze
Jako członek elitarnej grupy rozpoznania, jesteś jednym z niewielu, którzy posiadają moc, możliwości adaptacyjne i poznawcze żołnierza przyszłości. Wyspecjalizowany w każdym aspekcie sztuki wojennej, wyposażonym aby przetrwać i trenowanym w całkowitej dyskrecji, zostają ci powierzone misje, z którymi nie poradziłby sobie nikt inny. Uzbrojony po zęby w arsenał broni, która dziś jest w fazie prototypów, jesteś chodzącym F-16, wytrenowanym tak, aby dostać się do najbardziej niebezpiecznych stref wojennych na świecie.

Doświadcz wojny przyszłości

Zestaw najnowocześniejszego, najlepszego, zaawansowanego technicznie, wyposażenia wojskowego, inspirowanego aktualnymi prototypami.
Wtop się w dowolne otoczenie dzięki kamuflażowi optycznemu.
Egzoszkielet  zwiększy możliwości fizyczne Ducha, pozwalające mu biegać, skakać, ślizgać się i kopać dalej oraz szybciej niż jakikolwiek człowiek dzisiaj.
Niezrównana siła fizyczna oraz śmiertelne umiejętności walki bezpośredniej są teraz do twojej dyspozycji. Kontroluj najnowsze, mocno uzbrojone, bezzałogowe  naziemne i powietrzne pojazdy wojskowe.
Użyj ogromnej siły ognia osobistego moździerza umożliwiającego odpalenie wielu rakiet samonaprowadzających jednocześnie.

 
Naturalna kooperacja

Natychmiastowa koordynacja walki przeciw zagrożeniom dookoła: połącz się ze swoimi kumplami z drużyny Duchów w ogromną formację wraz z naciśnięciem jednego klawisza.
Ruszaj się i strzelaj, jako całość ze swoimi kolegami z drużyny bez treningu i złożonego systemu komend.
Korzystaj z zaawansowanych technicznie zdolności swoich kompanów z drużyny i połącz je, aby uwolnić siłę armii wraz z naciśnięciem spustu.

 
Bohaterskie kampanie pojedyncze oraz w kooperacji

Wstąp do drużyny Duchów, jako Kozak, nowy rekrut, dla którego elitarna amerykańska jednostka jest najlepsza i który myśli o zemście, gdy nacjonalistyczny zamach stanu usuwa rosyjskiego prezydenta.   
Rozegraj wszystkie najważniejsze momenty gry z różnych unikalnych perspektyw: wyszkolonego ochroniarza, inżyniera, cywila…
Rozegraj 12 godzinną kampanię w kooperacji na pojedynczym lub podzielonym ekranie, jako cień globalnego konfliktu skradającego się na terenach północnej Europy i dalszych.


Szybki, wciągający tryb multiplayer

Przyłącz się do porywającego pojedynku 8 na 8 graczy i połącz cztery klasy umiejętności, dodatkowo korzystając z maszyn i osobistego sprzętu.
Jednolity ranking zarówno dla trybu gry pojedynczego, kooperacji, jak i walki przeciw innym pomoże ci odblokować nagrody dla twojego ducha lub klanu.


Najnowsze informacje o grze dostępne na www.GhostRecon.com
AUTOR
Piotr 'Piotru' Ostrowski

Piotr "Piotru" Ostrowski

NAJNOWSZE AKTUALNOŚCI

[Nowa gra] - Hooligan Fighters...

How To Play Video Games...

How To Play Video Games...

Społeczność wydaje grę Spo...

Sztuczna inteligencja w grze -...

Nowa recenzja gry "StarDrive"...

Wsiądź i ścigaj się z najl...

Nowa recenzja gry "Fallen Ench...

Poznaj świat dinozaurów z Wo...

Nowa waluta Microsoft w sklepi...

The Stanley Parable - Recenzja...

PlayStation®4 – THIS IS FOR...

BoxOff poszerza ofertę o gry ...

GTR Evolution nowością w ser...

Rekordowy RuneFest zgromadził...


REKLAMA

Created by Notimeo logo
Copyright © GIEROmaniak 2005-2024. Wszelkie prawa zastrzeżone. Strona załadowała się w 16.45 ms.

Ta strona używa cookie. Dowiedz się więcej o celu ich używania z naszej polityki prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

x