Zaproponuj newsa Zarejestruj się Zaloguj się Zaloguj z Facebook.com Odzyskaj hasło
Profil na Facebook.com Profil na Facebook.com Profil Twitch.tv
Szukanie zaawansowane

Najfajniejsze gry ze zwierzakami czekają!

Dodano dnia 13-11-2009 22:18

Kategoria: Premiery

W serii znajdują się:
 
Hotel dla Zwierzaków - Małe zwierzątka wymagają dużo uwagi. Są takie rozbrykane i niezdarne! Gracz będzie uczył swoich podopiecznych przeróżnych sztuczek, trików i rozpieszczał je pełną miłości opieką! Właściciele będą zdumieni, gdy ich mali ulubieńcy powrócą do nich szczęśliwi, wypielęgnowali i świetnie wyszkoleni! Oprócz zleceń od zwykłych klientów, gracz otrzyma zadania zlecone przez profesjonalnych hodowców zwierząt!
 
Konie i Kucyki: Najlepsi Przyjaciele – Prawie k ażde dziecko marzy o posiadaniu konika! W grze Konie i Kucyki: Najlepsi Przyjaciele gracz będzie mógł mieć swojego własnego źrebaka, który dzięki miłości i opiece wyrośnie na okazałego konia. Rozwój źrebaka zależy od gracza i od tego jak go wychowa, ujeździ i wytrenuje. Odpowiednia opieka, trening, pielęgnacja sprawią, że stanie się on prawdziwym czempionem!
 
Wildlife Park 2: Szalone Zoo – Zadaniem gracza będzie zbudowanie najwspanialszego na świecie ogrodu zoologicznego i pokierowanie nim! Świat dzikich zwierząt i rzadkich roślin zaprasza, a wspaniałe atrakcje, które zapewnią dodatkową rozrywkę odwiedzającym zoo turystom czekają. Oprócz trybu gry dowolnej w grze czeka ponad 30 misji i zadań do wykonania. W fantastycznym zoo zabawa nigdy się nie kończy!
 
Szkółka dla Zwierząt – W tej rewelacyjnej grze gracz będzie pokazywał swoje wyczucie oraz podejście do zwierząt i stanie przed szansą zostania najlepszym trenerem zwierząt na świecie! Przed małym graczem wiele wyzwań i niezapomnianych chwil: opieka m. in. nad ślicznymi kociętami i uroczymi szczeniętami, udzielanie rad właścicielom zwierzaków, kształtowanie nawyków i zachowania ulubionych pupili!
 
Wildlife Park 2: Wodny Świat - Wodny Świat zabierze gracza na dno oceanu! Gracz będzie troszczył się o morskie stworzenia i zapewniał im naturalne środowisko życia. Goście będą zachwyceni pięknymi wystawami morskich zwierząt! W Wodnym Świecie gracz znajdzie wiele różnorodnych atrakcji dla zwiedzających, od pirackiego baru po łódź podwodną – dla każdego coś fajnego. Fascynujące podwodne królestwo zaprasza!
 
Wesołe Ranczo – Prawdziwa gratka dla tych, którzy zawsze chcieli zostać właścicielem wspaniałego ranczo! Hodowla zwierząt, dbanie o pracowników i zarządzanie całą farmą to nie lada wyzwanie. W grze aż 8 różnych ras koni i aż 10 rodzajów zwierząt hodowlanych tj. owce, kury, krówki, świnki. W Wesołym Ranczo gracz będzie uprawiał zboże, warzywa i owoce, budował młyn, mleczarnię, pasiekę, oraz sprzedawał produkty w swoim sklepiku.
 
Wildlife Park 2: Świat Koni – Rewelacyjna gra, w której gracz będzie kierował stadniną koni: opieka nad wspaniałymi klaczami i ogierami, pielęgnowanie ich, karmienie, trenowanie, zgłaszanie do międzynarodowych zawodów to nie wszystko! Wielbiciel koni będzie również musiał zadbać o atrakcyjność turystyczną i sytuację finansową stadniny, by prężnie się rozwijała. W razie wątpliwości będzie można skorzystać z wbudowanej encyklopedii!
 
Zamów: http://sklep.cenega.pl/index.php?action=products&q=zwierzaki+z+naszej+paki
 
AUTOR
Piotr 'Piotru' Ostrowski

Piotr "Piotru" Ostrowski

NAJNOWSZE AKTUALNOŚCI

[Nowa gra] - Hooligan Fighters...

How To Play Video Games...

How To Play Video Games...

Społeczność wydaje grę Spo...

Sztuczna inteligencja w grze -...

Nowa recenzja gry "StarDrive"...

Wsiądź i ścigaj się z najl...

Nowa recenzja gry "Fallen Ench...

Poznaj świat dinozaurów z Wo...

Nowa waluta Microsoft w sklepi...

The Stanley Parable - Recenzja...

PlayStation®4 – THIS IS FOR...

BoxOff poszerza ofertę o gry ...

GTR Evolution nowością w ser...

Rekordowy RuneFest zgromadził...


REKLAMA

Created by Notimeo logo
Copyright © GIEROmaniak 2005-2024. Wszelkie prawa zastrzeżone. Strona załadowała się w 53.43 ms.

Ta strona używa cookie. Dowiedz się więcej o celu ich używania z naszej polityki prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

x