Zaproponuj newsa Zarejestruj się Zaloguj się Zaloguj z Facebook.com Odzyskaj hasło
Profil na Facebook.com Profil na Facebook.com Profil Twitch.tv
Szukanie zaawansowane

Polskie Imperium preorder!

Dodano dnia 16-04-2010 17:56

Kategoria: Z kraju

Cenega, wyłączny partner firmy 1C  w Polsce, Czechach, na Słowacji, Węgrzech i w Rumunii z przyjemnością informuje, iż dziś rusza preorder oczekiwanej przez fanów, komputerowej gry strategicznej Polskie Imperium: Od Krzyżaków do Potopu ! Weź udział w największych i najbardziej przełomowych wydarzeniach z naszej historii i stwórz prawdziwe Polskie Imperium ! Już dziś możesz zamówić swój egzemplarz tej niesamowitej produkcji!
 
Zamów już teraz - http://sklep.cenega.pl/index.php?action=product&nr=1214
 
O Polskim Imperium: Od Krzyżaków do Potopu :
1350 rok – w centrum Azji wybucha śmiertelna plaga, która w szybkim tempie znajduje się w Europie wstrzymując na jakiś czas toczące się tam walki. Plaga dociera do Krymu, przebija się przez Istambuł i dociera do Hiszpanii. Po zasianiu spustoszenia w Niemczech, Francji i Anglii plaga rozprzestrzenia się na Wschodzie i wędruje do wybrzeży Bałtyku, gdzie na statkach przedostaje się w pobliże granic Rosji. W tym momencie rozpoczyna się Twoja przygoda w grze „Polskie Imperium: Od Krzyżaków do Potopu”.
 
Na obrzeżach Europy leży Rosja i Polska, które są gotowe na finalne rozprawienie się ze Złotą Ordą i zakonami rycerskimi. Będą walczyć o wolność i niepodległość jak i o tereny od Bałtyku do Morza Czarnego. Kości zostały rzucone i nowo powstałe imperium stanie się tak potężne, że przetrwa te przepełnione śmiercią czasy! W grze „Polskie Imperium: Od Krzyżaków do Potopu” to Polska może być europejską potęgą! Największe wydarzenia tego okresu – Bitwa pod Grunwaldem (1410) , Hołd Pruski (1525) czy Unia Lubelska (1569) staną się teraz Twoim udziałem.
 
„Polskie Imperium: Od Krzyżaków do Potopu” to strategia z elementami RPG osadzona w czasach Średniowiecza (1350 – 1650 rok) rozgrywająca się na terenach całej Europy środkowo-wschodniej oraz Skandynawii. Gra oferuje kampanię na wielką skalę obejmującą 26 skłóconych ze sobą, grywalnych frakcji w tym oczywiście możliwość budowania prawdziwego polskiego imperium. Poprzez kontrolę bohaterów, którzy mogą rozwijać swoje umiejętności w trakcie walk, gracz może rządzić swoim zdobytym skrawkiem ziemi jak tylko mu się podoba.
 
„Polskie Imperium: Od Krzyżaków do Potopu” udostępnia graczom dobrze przemyślany i autentyczny system budowania, przypisywania i zarządzania robotnikami w miastach, szeroki wachlarz historycznych i losowych misji. A także rozbudowane i realistyczne drzewo technologiczne zawierające minimum ponad 150 typów oddziałów wojskowych oraz piękną grafikę i animacje, dzięki którym poczujesz co znaczy być na wojnie!
Strategiczne mapy ze szczegółowym odwzorowaniem Europy Wschodniej w trójwymiarze przemienią się w pole krwawych bitew!
 
Więcej szczegółów dotyczących tego tytułu już wkrótce!
 
Cechy charakterystyczne:
- Niesamowita strategia historyczna osadzona w latach 1350 – 1650.
- Kampanie militarne na wielką skalę, które pozwolą graczowi zmienić małe księstewko w wielkie, mocarne królestwo.
- Efektowna i bardzo sugestywna grafika nawiązująca do klimatu gry
- Mapy strategiczne Europy Wschodniej w 3D z autentycznymi terenami, jednostkami wojskowymi.
- Redakcją merytoryczną gry – Jacek Komuda
- 26 frakcji do kontroli: rosyjskie, polskie, księstwa litewskiego, tereny zakonów rycerskich i Monarchii Europy Wschodniej.
- Moduł polityczno-ekonomiczny przeplatany z elementami role playing ukazuje skomplikowane szczegóły dyplomatycznych i militarnych zmagań w średniowiecznej Europie.
- Mnóstwo znanych historycznych postaci i setki bohaterów rozgrywki - każdy ze swoją własną specjalnością: dowódcy, komandosi, księża, alchemicy i szpiedzy.
- Rozszerzona polska kampania: 7 nowych historycznych misji
- gra zaktualizowana w porównaniu z wydaniem europejskim – wprowadzony będzie szereg usprawnień z pierwszego patcha do gry.
- 10 dodatkowych polskich jednostek!
AUTOR
Piotr 'Piotru' Ostrowski

Piotr "Piotru" Ostrowski

NAJNOWSZE AKTUALNOŚCI

[Nowa gra] - Hooligan Fighters...

How To Play Video Games...

How To Play Video Games...

Społeczność wydaje grę Spo...

Sztuczna inteligencja w grze -...

Nowa recenzja gry "StarDrive"...

Wsiądź i ścigaj się z najl...

Nowa recenzja gry "Fallen Ench...

Poznaj świat dinozaurów z Wo...

Nowa waluta Microsoft w sklepi...

The Stanley Parable - Recenzja...

PlayStation®4 – THIS IS FOR...

BoxOff poszerza ofertę o gry ...

GTR Evolution nowością w ser...

Rekordowy RuneFest zgromadził...


REKLAMA

Created by Notimeo logo
Copyright © GIEROmaniak 2005-2024. Wszelkie prawa zastrzeżone. Strona załadowała się w 22.42 ms.

Ta strona używa cookie. Dowiedz się więcej o celu ich używania z naszej polityki prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

x