Zaproponuj newsa Zarejestruj się Zaloguj się Zaloguj z Facebook.com Odzyskaj hasło
Profil na Facebook.com Profil na Facebook.com Profil Twitch.tv
Szukanie zaawansowane

Rusza pierwszy etap Chaptera III Runes of Magic

Dodano dnia 22-04-2010 21:39

Kategoria: Z kraju

Bramy do trzeciej części Runes of Magic zostały otwarte. Wraz z aktualizacją 3.0.0 o nazwie „Wezwanie Króla”, Frogster wprowadza pierwszą zawartość obszernego rozszerzenia „The Elder Kingdoms”. Gracze mogą od teraz postawić stopę w pierwszej strefie nowego kontynentu Zandorya oraz odkryć znajdujące się tam okazałe miasta i rozległe posiadłości. Do pełnego wyzwań Królestwa Dalanis będą mogli wkroczyć poszukiwacze przygód, którzy osiągnęli dostatecznie wysoki poziom w grze oraz wykonali odpowiednie misje na obszarze Wulkanu Aotulia.
 
Już w pierwszym etapie publikacji Chaptera III, gracze mogą liczyć na nagrody w postaci cennego ekwipunku. Będzie go można wyposażyć w indywidualne atrybuty dzięki wymianie złota i „Starożytnych Pamiątek” na specjalne przedmioty. W odpowiedzi na prośby społeczności, mniej doświadczeni gracze mają teraz możliwość wyboru poziomów trudności przy wchodzeniu do instancji „Aula Ocalonych” oraz “Serce Oceanu”. Dodatkowo, przezorni śmiałkowie mogą teraz zapisać stan swojej gry w poszczególnych instancjach. Oznacza to, że podczas wgrywania zapisanego statusu gry, nie muszą ponownie stawiać czoła bossom, których już pokonali.
 
Pierwsza zawartość Chaptera III niesie ze sobą także rozszerzony system kart potworów, który pozwala po pokonaniu wybranych przeciwników zdobywać wartościowe Karty Kolekcjonerskie zwiększające wartości atrybutów i polepszające statystyki postaci poszczególnych graczy. Patch 3.0.0 zawiera również trzy nowe minigry w koszarach gildii, sześć kolejnych misji dla gildii oraz kamienne mury wzmacniające zamki gildii. Ponadto, aby zoptymalizować grę, umiejętności elitarne zostały ujednolicone.
 
Patch 3.0.0 jest do pobrania całkowicie za darmo i, podobnie jak wszystkie rozszerzenia Runes of Magic, instaluje się automatycznie w momencie włączenia gry. Więcej informacji na temat Chaptera III – The Elder Kingdoms oraz 10-tygodniowego programu treningowego, który ma przygotować graczy na nadejście trzeciej części Runes of Magic, znajduje się na oficjalnej stronie gry:   http://www.runesofmagic.com/pl/chapter3.html
AUTOR
Piotr 'Piotru' Ostrowski

Piotr "Piotru" Ostrowski

NAJNOWSZE AKTUALNOŚCI

[Nowa gra] - Hooligan Fighters...

How To Play Video Games...

How To Play Video Games...

Społeczność wydaje grę Spo...

Sztuczna inteligencja w grze -...

Nowa recenzja gry "StarDrive"...

Wsiądź i ścigaj się z najl...

Nowa recenzja gry "Fallen Ench...

Poznaj świat dinozaurów z Wo...

Nowa waluta Microsoft w sklepi...

The Stanley Parable - Recenzja...

PlayStation®4 – THIS IS FOR...

BoxOff poszerza ofertę o gry ...

GTR Evolution nowością w ser...

Rekordowy RuneFest zgromadził...


REKLAMA

Created by Notimeo logo
Copyright © GIEROmaniak 2005-2024. Wszelkie prawa zastrzeżone. Strona załadowała się w 28.59 ms.

Ta strona używa cookie. Dowiedz się więcej o celu ich używania z naszej polityki prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

x