Zaproponuj newsa Zarejestruj się Zaloguj się Zaloguj z Facebook.com Odzyskaj hasło
Profil na Facebook.com Profil na Facebook.com Profil Twitch.tv
Szukanie zaawansowane

eSport ponownie na GIEROmaniak - tym razem inaczej

Dodano dnia 03-05-2010 14:19

Kategoria: E-sport

Zmiany, niespodzianki i nowości - tak w skrócie możemy opisać ostatnie dni funkcjonowania naszego portalu. Począwszy od rozpoczęcia współpracy z HardCore League aż po kolejne konkursy organizowane przez GIEROmaniak. Na szczęście to nie wszystko i redakcja wychodzi z kolejnym pomysłem, który mam nadzieję spodoba się czytelnikom!
 
Jak wiecie tematem przewodnim portalu GIEROmaniak są gry - recenzje, zapowiedzi, poradniki. Szkoda, że niewiele osób, które grami interesuje się aż przesadnie, nie ma pojęcia o tym, że istnieje tak zwany eSport. Sporty elektroniczne od dobrych kilku lat robią furorę w Azji czy Ameryce, niestety Europa - jeśli chodzi o temat cybersportu - jest "sto lat za murzynami".
 
Pomysł z utworzeniem działu eSport już wystartował - bez większego powodzenia. Jakie były tego powody? Niewiadomo. Może owy brak wiedzy na temat dyscyplin eSportowych, a może też zastój GIEROmaniaka. Właśnie dlatego próbujemy ponownie! Tym razem w inny sposób. Informacje, które będziemy publikować dotyczyć będą wywiadów, artykułów i innych blogów związanych z cybersportem. Czemu? Powód jest prosty. Wychodzimy z założenia, że nasi czytelnicy o interetowym sporcie dowiedzą się najwięcej od NAJLEPSZYCH, czy to w wywiadach czy w ich własnych refleksjach zamieszonych w blogach i innych tekstach.
 
Miejmy nadzieję, że tym razem wszystko pójdzie po naszej myśli i nie będziecie obojętnie przerzucać kolejnych newsów znajdujących się w zakładce eSport.
 
AUTOR
Avatar użytkownika Szymon ″shavo″ Groenke
Szymon
Groenke
"shavo"
NAJNOWSZE AKTUALNOŚCI

[Nowa gra] - Hooligan Fighters...

How To Play Video Games...

How To Play Video Games...

Społeczność wydaje grę Spo...

Sztuczna inteligencja w grze -...

Nowa recenzja gry "StarDrive"...

Wsiądź i ścigaj się z najl...

Nowa recenzja gry "Fallen Ench...

Poznaj świat dinozaurów z Wo...

Nowa waluta Microsoft w sklepi...

The Stanley Parable - Recenzja...

PlayStation®4 – THIS IS FOR...

BoxOff poszerza ofertę o gry ...

GTR Evolution nowością w ser...

Rekordowy RuneFest zgromadził...


REKLAMA

Created by Notimeo logo
Copyright © GIEROmaniak 2005-2024. Wszelkie prawa zastrzeżone. Strona załadowała się w 24.29 ms.

Ta strona używa cookie. Dowiedz się więcej o celu ich używania z naszej polityki prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

x