Zaproponuj newsa Zarejestruj się Zaloguj się Zaloguj z Facebook.com Odzyskaj hasło
Profil na Facebook.com Profil na Facebook.com Profil Twitch.tv
Szukanie zaawansowane

Starcraft II: Wings of Liberty od 27 lipca!

Dodano dnia 04-05-2010 19:50

Kategoria: Z kraju

Blizzard Entertainment, Inc. ogłosił w dniu dzisiejszym, że jego oczekiwana od dawna strategia czasu rzeczywistego, StarCraft II: Wings of Liberty, będzie dostępna w sklepach w USA, Kanadzie, Europie, Korei Południowej, Australii, Nowej Zelandii, Rosji, Meksyku, Singapurze, Indonezji, Malezji, Tajlandii, Filipinach oraz regionach Tajwanu, Hong Kongu i Makau, począwszy od 27 lipca 2010 roku. Gracze w kilku z tych regionów będą mogli także pobrać klienta StarCraft II: Wings of Liberty oraz nabyć klucz aktywacyjny od Blizzard Entertainment wkrótce po premierze sklepowej gry.
 
„Od wielu lat nie mogliśmy się doczekać na ponowną podróż do uniwersum  StarCrafta i niezwykle ekscytuje nas fakt, że ten czas prawie nadszedł”, powiedział Mike Morhaime, Dyrektor Generalny i współzałożyciel Blizzard Entertainment. „Dzięki naszym beta testerom końcowe prace nad grą posuwają się niezwykle szybko. Już za kilka miesięcy będziemy gotowi, by powitać graczy z całego świata w grze StarCraft II oraz nowym serwisie Battle.net®”.

StarCraft II: Wings of Liberty jest sequelem hitu Blizzard Entertainment z roku 1998 – gry StarCraft, która przez graczy i krytyków na całym świecie okrzyknięta została jedną z najlepszych strategii czasu rzeczywistego w historii. Wyposażony w nowy silnik graficzny 3D StarCraft II raz jeszcze przybliży konflikt między rasami protosów, terran i zergów, z których każda wystawi do walki swoje ulubione oddziały z pierwszego StarCrafta, jak również liczne ulepszone i zupełnie nowe jednostki dysponujące zmodyfikowanymi umiejętnościami, co pozwoli odświeżyć taktykę i strategię. Graczy czeka także niezrównana rywalizacja sieciowa za pośrednictwem nowej wersji Battle.netu, znanej na całym świecie usługi gamingowej Blizzard Entertainment. Battle.net został gruntownie zmodyfikowany, by stać się najlepszym miejscem do grania w gry Blizzard w sieci. Ulepszyliśmy Battle.net i wyposażyliśmy go w nowe funkcje, jak komunikacja głosowa, przechowywanie plików z użyciem technologii chmurowego przetwarzania danych, ligi i rankingi, system osiągnięć, śledzenie statystyk i nie tylko.
Kampania dla pojedynczego gracza w StarCraft II: Wings of Liberty to kontynuacja epickiej sagi zaczynająca się w miejscu, gdzie zakończyła się ona w StarCraft: Brood War. Fabuła przedstawia czyny szeryfa, który stanął na czele rebelii, Jima Raynora, jak również losy znajomych oraz nowych bohaterów. Gracze będą mogli wykorzystywać doświadczenie, wybierać własną ścieżkę misji oraz technologie i ulepszenia badawcze odpowiadające ich stylowi gry w trakcie kampanii złożonej z 29 misji. W grze znajdą się także mini gry w trybie challenge o ściśle określonych celach, których celem będzie zaznajomić graczy z podstawami strategii w grach wieloosobowych.
 
Więcej o StarCraft II: Wings of Liberty można dowiedzieć na oficjalnej stronie eu.starcraft2.com. Dalsze informacje o grze, w tym alternatywne opcje cenowe wspomniane wcześniej dla pewnych regionów, zostaną ogłoszone w najbliższych tygodniach. Blizzard Entertainment przygotowuje obecnie różne gry i w związku z tym oferuje możliwość zatrudnienia na wielu stanowiskach. Zapraszamy na stronę eu.blizzard.com/jobs, gdzie można znaleźć więcej informacji oraz dowiedzieć się, jak złożyć aplikację.
AUTOR
Piotr 'Piotru' Ostrowski

Piotr "Piotru" Ostrowski

NAJNOWSZE AKTUALNOŚCI

[Nowa gra] - Hooligan Fighters...

How To Play Video Games...

How To Play Video Games...

Społeczność wydaje grę Spo...

Sztuczna inteligencja w grze -...

Nowa recenzja gry "StarDrive"...

Wsiądź i ścigaj się z najl...

Nowa recenzja gry "Fallen Ench...

Poznaj świat dinozaurów z Wo...

Nowa waluta Microsoft w sklepi...

The Stanley Parable - Recenzja...

PlayStation®4 – THIS IS FOR...

BoxOff poszerza ofertę o gry ...

GTR Evolution nowością w ser...

Rekordowy RuneFest zgromadził...


REKLAMA

Created by Notimeo logo
Copyright © GIEROmaniak 2005-2024. Wszelkie prawa zastrzeżone. Strona załadowała się w 15.92 ms.

Ta strona używa cookie. Dowiedz się więcej o celu ich używania z naszej polityki prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

x