Zaproponuj newsa Zarejestruj się Zaloguj się Zaloguj z Facebook.com Odzyskaj hasło
Profil na Facebook.com Profil na Facebook.com Profil Twitch.tv
Szukanie zaawansowane

Nowy kontynent dla mieszkańców Taborei 18 maja

Dodano dnia 06-05-2010 20:34

Kategoria: Z kraju

Pod koniec kwietnia Frogster, wraz z aktualizacją „Wezwanie Króla”, otworzył bramy „Chaptera III – The Elder Kingdoms”. Już za niecałe dwa tygodnie – 18 maja, rusza również główna odsłona tego obszernego rozszerzenia gry Runes of Magic. Gracze trafią na zaginiony kontynent Zandorya, gdzie czyhać na nich będzie wiele mrożących krew w żyłach niebezpieczeństw. To właśnie tu, w sercu Wzgórz Grzmiącego Kopyta, leży Królestwo Dalanis, w którym niegdyś panował legendarny Król Kalume. Jednak chlubny okres dawno już odszedł w zapomnienie. Prym wiedzie obecnie młody Król Callaway, któremu przyszło rządzić w rzeczywistości intryg i zamieszek związanych z próbą przejęcia korony przez jego licznych wrogów. 
 
W pogrążonym w chaosie Królestwie Dalanis, Król Callaway chciałby przywrócić dawny porządek, potęgę i wpływy. Aby tego dokonać, potrzebuje jednak wsparcia walecznych poszukiwaczy przygód, których zadaniem jest odkrycie uknutego przeciwko niemu spisku i przywrócenie czasów dawnej świetności królestwa. 
 
Główna odsłona „Chaptera III – The Elder Kingdoms” odbędzie się 18 maja. Na graczy, którzy osiągnęli w grze poziom 55, czekają m.in. nowy kontynent z rozległymi i urozmaiconymi krajobrazami, niezbadanymi instancjami, nowy system umiejętności, machiny oblężnicze, które wzbogacą Wojny Gildii, ciekawe minigry, kolejne misje i wiele innych niespodzianek. Nie zabraknie też misji dla większych grup graczy, pojawi się ranking pojedynków Gracz kontra Gracz (PvP), system nagród oraz nowe pole bitwy – Łańcuch Górski Tyrefen, które wzbogacą rutynę pojedynków PVP. W czerwcu Frogster wprowadzi następne wątki Chaptera III i nową strefę, a dalsza zawartość będzie się pojawiać w cyklu miesięcznych aktualizacji. 
 
Więcej informacji na temat nowej części gry na oficjalnej stronie internetowej http://www.runesofmagic.com/pl/chapter3.html
AUTOR
Piotr 'Piotru' Ostrowski

Piotr "Piotru" Ostrowski

NAJNOWSZE AKTUALNOŚCI

[Nowa gra] - Hooligan Fighters...

How To Play Video Games...

How To Play Video Games...

Społeczność wydaje grę Spo...

Sztuczna inteligencja w grze -...

Nowa recenzja gry "StarDrive"...

Wsiądź i ścigaj się z najl...

Nowa recenzja gry "Fallen Ench...

Poznaj świat dinozaurów z Wo...

Nowa waluta Microsoft w sklepi...

The Stanley Parable - Recenzja...

PlayStation®4 – THIS IS FOR...

BoxOff poszerza ofertę o gry ...

GTR Evolution nowością w ser...

Rekordowy RuneFest zgromadził...


REKLAMA

Created by Notimeo logo
Copyright © GIEROmaniak 2005-2024. Wszelkie prawa zastrzeżone. Strona załadowała się w 8.32 ms.

Ta strona używa cookie. Dowiedz się więcej o celu ich używania z naszej polityki prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

x