Zaproponuj newsa Zarejestruj się Zaloguj się Zaloguj z Facebook.com Odzyskaj hasło
Profil na Facebook.com Profil na Facebook.com Profil Twitch.tv
Szukanie zaawansowane

Rockstar Games i nowe mapy do Red Dead Redemption

Dodano dnia 06-05-2010 21:42

Kategoria: Ze świata

Rockstar Games, partner Take-Two Interactive Software, Inc. dumnie reklamuje "Outlaws to The End" , paczkę ko-operacyjnych map do multiplayer dla gry Red Dead Redemption. Dana paczka zostanie opublikowana tego Maja dla XBOX Live i PlayStation Network, ten dodatek co-op dodaje nowe znaczenie dla rozgrywek dziejących sie w Red Dead Redemption.
 
"Multiplayer w Red Dead Redemption oferuje graczom nową drogę do otwartego, masywnego świata, który stworzyliśmy, ale czujemy, że doświadczenie płynące z gry bez kooperacji będą niekompletne," powiedział Sam Houser, Twórca Rockstar Games. "Z tymi misjami, chcieliśmy stworzyć nową drogę dla da graczy, aby udostępniali swoje przeżycia związane z grą"
 
Jeden z trzech DLC, "Outlaws To The End" to paczka misji, zawierająca sześć zupełnie nowych misji multiplayer w których przyjdzie nam złamać wszystkie reguły prawne, weźmiemy udział epickich walkach na pistolety i rewolucjach dla 2-4 graczy. "Outlaws to the End" - paczka misji oferuje tradycyjny system punktów doświadczenia(XP) i nowych trofeów do odblokowania. Tych sześć wybuchowych i epickich misji zostanie wypuszczone na cały świat. A te sześć misji to:
“Walton’s Gold”
Gang Watlon'a przejął kontrolę nad kopalnią bogatą w złoto. Wywalzc sobie drogę do obozu i załaduj wózek taką ilością złota jaką umiesz unieść i wynoś sę z tamtąd jak tylko szybko umiesz - chłopcy Walton'a gotowi są wysadzić to miejsce, gdy Cie zobaczą.
 
“The River”
Pokieruj łódką wzdłóż strumienia, wystrzeliwując rebeliantów podczas podróży strumieniem, dopóki osiągniesz twierdzę rebeliantów z Nosalida i weźmiesz udział w epickiej walce dla broni tworzonych w mieście. Patrz za Gatling gun'em !
 
“Ammunition”
Meksykańska Armia oblega miasto Tesoro Azur. Uderz na bramy przy pomocy ciężkich armat, Gatling gun'a i snajperki aby zniszczyć Meksykańskie miejsca artyleryjskie.
 
Idź do www.rockstargames.com/reddeadredemption aby dowiedzieć się więcej. Wyczekuj informacji na temat dwóch następnych dodatków DLC, które będą miały miejsce tego lata.
AUTOR
Piotr 'Piotru' Ostrowski

Piotr "Piotru" Ostrowski

NAJNOWSZE AKTUALNOŚCI

[Nowa gra] - Hooligan Fighters...

How To Play Video Games...

How To Play Video Games...

Społeczność wydaje grę Spo...

Sztuczna inteligencja w grze -...

Nowa recenzja gry "StarDrive"...

Wsiądź i ścigaj się z najl...

Nowa recenzja gry "Fallen Ench...

Poznaj świat dinozaurów z Wo...

Nowa waluta Microsoft w sklepi...

The Stanley Parable - Recenzja...

PlayStation®4 – THIS IS FOR...

BoxOff poszerza ofertę o gry ...

GTR Evolution nowością w ser...

Rekordowy RuneFest zgromadził...


REKLAMA

Created by Notimeo logo
Copyright © GIEROmaniak 2005-2024. Wszelkie prawa zastrzeżone. Strona załadowała się w 23.46 ms.

Ta strona używa cookie. Dowiedz się więcej o celu ich używania z naszej polityki prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

x