Zaproponuj newsa Zarejestruj się Zaloguj się Zaloguj z Facebook.com Odzyskaj hasło
Profil na Facebook.com Profil na Facebook.com Profil Twitch.tv
Szukanie zaawansowane

PoP: Dwa Trony w Pomarańczowej Kolekcji Klasyki!

Dodano dnia 07-05-2010 19:19

Kategoria: Z kraju

W związku ze zbliżającą się kinową premierą filmu Prince of Persia: Piaski Czasu, Cenega Poland z przyjemnością informuje, że równocześnie z tym wydarzeniem, do sklepów w całej Polsce trafi gra Prince of Persia: Dwa Trony! Gra w polskiej wersji językowej pojawi się w sugerowanej dla całej serii cenie 29,99 złotych. Wydanie tego tytułu w Pomarańczowej Kolekcji Klasyki to gwarancja niskiej ceny i najwyższej jakości!
 
Przy okazji tej informacji, Cenega Poland zaprezentowała nowe oznaczenie gatunków na pudełkach Pomarańczowej Kolekcji Klasyki. Nazwy poszczególnych gatunków zaczną pojawiać się na wszystkich nowościach i doprodukcjach serii począwszy właśnie od Prince of Persia: Dwa Trony. Szczegóły dotyczące tych oznaczeń podamy wkrótce.

W Prince of Persia: Dwa Trony tytułowy książę zastaje rodzinne strony toczone przez wojnę, a jego własnych dworzan – zwróconych przeciwko niemu.
Książę zostaje schwytany, a jego ukochana uwalnia moc Piasków Czasu, aby go ratować. Samotny na ulicach miasta i ścigany jako zbieg, książę wkrótce odkrywa, że jego dawne boje spowodowały narodzenie się zabójczego Mrocznego Księcia, którego moc chce nim zawładnąć...
 
• Graj  jako Książe Persji lub jego mroczny odpowiednik – każdy z nich zaoferuje Ci inny styl walki i prowadzenia rozgrywki,
• Zdefiniuj swój styl walki – atakuj frontalnie, atakuj z zaskoczenia, atakuj mieczem, sztyletem lub dwoma łańcuchami,
• Korzystaj z niesamowitych mocy i umiejętności bohaterów – spowolnienie, zatrzymanie lub cofnięcie czasu, akrobatyczne skoki, bieganie po ścianach i wiele, wiele innych!
• Polska wersja językowa, uznana przez Wirtualną Polskę za lokalizację roku 2006!
 
Pomarańczowa Kolekcja Klasyki to najlepsze, specjalnie wyselekcjonowane tytuły, zawsze po polsku i w doskonałej cenie. Gry, które trafiają do tej serii są ponownie testowane zarówno pod względem tłumaczenia, jak i funkcjonalności oraz poprawiane najnowszymi patchami.
 
Po więcej informacji zapraszamy na stronę www.kolekcjaklasyki.pl.
AUTOR
Piotr 'Piotru' Ostrowski

Piotr "Piotru" Ostrowski

NAJNOWSZE AKTUALNOŚCI

[Nowa gra] - Hooligan Fighters...

How To Play Video Games...

How To Play Video Games...

Społeczność wydaje grę Spo...

Sztuczna inteligencja w grze -...

Nowa recenzja gry "StarDrive"...

Wsiądź i ścigaj się z najl...

Nowa recenzja gry "Fallen Ench...

Poznaj świat dinozaurów z Wo...

Nowa waluta Microsoft w sklepi...

The Stanley Parable - Recenzja...

PlayStation®4 – THIS IS FOR...

BoxOff poszerza ofertę o gry ...

GTR Evolution nowością w ser...

Rekordowy RuneFest zgromadził...


REKLAMA

Created by Notimeo logo
Copyright © GIEROmaniak 2005-2024. Wszelkie prawa zastrzeżone. Strona załadowała się w 28.24 ms.

Ta strona używa cookie. Dowiedz się więcej o celu ich używania z naszej polityki prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

x