Zaproponuj newsa Zarejestruj się Zaloguj się Zaloguj z Facebook.com Odzyskaj hasło
Profil na Facebook.com Profil na Facebook.com Profil Twitch.tv
Szukanie zaawansowane

Turniej Forza 3

Dodano dnia 11-05-2010 18:32

Kategoria: Wydarzenia

Turniej Forza 3 odbył się 08.05.2010 r. w domu handlowym Renoma w empiku na 3 stanowiskach Xboxowych.Rozpoczął się o 12, uczestniczyło w nim 26 osób i składał się z kilku etapów:
 
 

 
I etap:Turniej poprzedziły kwalifikacje; - uczestnicy ścigali się przeciwko sobie na trzech stanowiskach w próbach czasowych, bez innych oponentów na torze;- marka i samochód dla kwalifikacji losowany był przez organizatorów;   spośród pojazdów z klasy D (wszyscy mieli taki sam)- trasa wyścigu dla kwalifikacji losowana będzie przez organizatorów i obejmowała 2 okrążenia- podczas kwalifikacji wszystkie układy wspomagające w pojazdach były włączone, zniszczenia wyłączone plus pełna linia jazdy optymalnej.W tej turze wyłoniono 16 uczestników którzy grali dalej
 
 

 
 I etapPodobnie jak w kwalifikach tak tutaj wyścig odbywał się na trzech stanowiskach i podobnie w próbach czasowych z tą różnicą iż trasa jak i  samochód losowane były przez uczestnika , który zdobył najlepszy czas podczs kwalifikacjiPojazd był wybierany z klasy C ponadto:- podczas wyścigu wszystkie układy wspomagające będą wyłączone-zniszczenia pojazdu będą włączone (pełne zniszczenia)- odpowiednia liczba osób (połowa czyli 8) z najlepszymi czasami przechodzi do kolejnego etapu;II etap; zasady:Identycznie jak w poprzednim etapie z tą różnicą, iż losowany jest samochód z klasy B. Po tym etapie pozostało 4 graczyIII etap; zasady:Ustawienie podobne jak w poprzednim etapie, losowany pojazd klasy A. Po tym etapie zostają 2 osoby, które przechodzą do finału.
Finał (2 osoby); Finaliści ścigali się przeciwni sobie w próbie czasowej samochodem wybranym przez organizatorów i na trasie Le mans (2 okrążenia).Nagrody:I miejsce - puchar, dyplom, gra Splinter Cell Conviction, gadżety + płyta muzyczne od radia trafficII miejsce - dyplom, gra Wolfenstein (X360), gadżety + płyta muzyczne od radia trafficIII miejsce - dyplom, growe gadżety + płyta muzyczne od radia traffic
 
 

 
W przerwie między kwalifikacjami a I etapem odbył się spontaniczny turniej w Colin Mcrae Drirt 2 w kórym także były próby czasowe na torze. Zwycięzca zgarniał film Assassin's Creed: Lineage.Turniej zakończył się ok. godziny 15. Tłumów nie było. w sumie ok. 30 zainteresowanych osób. W turnieju brali udział jednak nieźli wymiatacze, ręczna skrzynia biegów i ze sprzęgłem było standardem.
AUTOR
Piotr 'Piotru' Ostrowski

Piotr "Piotru" Ostrowski

NAJNOWSZE AKTUALNOŚCI

[Nowa gra] - Hooligan Fighters...

How To Play Video Games...

How To Play Video Games...

Społeczność wydaje grę Spo...

Sztuczna inteligencja w grze -...

Nowa recenzja gry "StarDrive"...

Wsiądź i ścigaj się z najl...

Nowa recenzja gry "Fallen Ench...

Poznaj świat dinozaurów z Wo...

Nowa waluta Microsoft w sklepi...

The Stanley Parable - Recenzja...

PlayStation®4 – THIS IS FOR...

BoxOff poszerza ofertę o gry ...

GTR Evolution nowością w ser...

Rekordowy RuneFest zgromadził...


REKLAMA

Created by Notimeo logo
Copyright © GIEROmaniak 2005-2024. Wszelkie prawa zastrzeżone. Strona załadowała się w 13.02 ms.

Ta strona używa cookie. Dowiedz się więcej o celu ich używania z naszej polityki prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

x