Zaproponuj newsa Zarejestruj się Zaloguj się Zaloguj z Facebook.com Odzyskaj hasło
Profil na Facebook.com Profil na Facebook.com Profil Twitch.tv
Szukanie zaawansowane

Test Drive Unlimited 2 i Cenega

Dodano dnia 11-05-2010 18:36

Kategoria: Z kraju

Cenega, partner firmy Atari, SA, w Polsce, Czechach, na Słowacji i Węgrzech, z przyjemnością informuje, że w planie wydawniczym dystrybutora znalazła się najnowsza gra z kultowej serii wyścigów Test Drive® Unlimited 2 uznanego dewelopera Eden Games. Tytuł pojawi się w sprzedaży na konsolach Xbox 360® oraz PlayStation®3, a także na PC z Windows.

Test Drive Unlimited 2 wykracza poza horyzonty tradycyjnych gier wyścigowych, dostarczając graczom M.O.W.O: Masywne Otwarte Wyścigi Online. Dzięki TDU2 gracze poczują się niczym kierowcy w wirtualnym świecie, rywalizując między sobą, tworząc zespoły i dzieląc sie w swoimi osiągnięciami online. To po prostu wielka sieciowa społeczność fanów wyścigów! W odróżnieniu od innych gier wyścigowych Test Drive Unlimited 2 łączy doznania z otwartego świata gry z wiernie odwzorowanymi pojazdami, a także po raz pierwszy w serii oferuje model zniszczeń, efekty pogodowe, cykl dnia i nocy a także całkiem nową, drugą wyspę do zwiedzania!
 
Pierwszy Test Drive Unlimited® wprowadził do gatunku wyścigów niepowtarzalne przeżycia zarówno w rozgrywce sieciowej, jak i offline. Ponad milion Graczy zarejestrowało konto z grą. Test Drive Unlimited 2 spaja w jedną całość doświadczenia z gry single i multiplayer, tworząc dynamiczny, unikalny świat pełen wyzwań. TDU2 jest „zawsze żywy” z natychmiastowymi aktualizacjami i całkowicie zintegrowanym przejściem pomiędzy trybem online i offline. W nowy, sfabularyzowany tryb dla jednego gracza można będzie bawić się zarówno samotnie lub z innymi graczami w trybie gry wieloosobowej.
 
“Po tym jak Test Drive Unlimited przedefiniował gatunek za pomocą możliwości natychmiastowego dołączania do wyścigów wieloosobowych, Test Drive Unlimited 2 wprowadzi kolejne innowacje, dzięki którym gracze wejdą do świata pełnego nowych trybów online, a także opcji dostosowania „stylu życia” w grze do preferencji użytkownika”, powiedział Jeff Lapin, dyrektor generalny Atari, SA. „Ta gra pasuje idealnie do naszej strategii wejścia w rynek gier online, generując nowe źródła dochodu przy zachowaniu naszej aktualnej sprzedaży detalicznej.”
 
Test Drive Unlimited 2 oddaje w ręce graczy najbardziej pożądane pojazdy naszej epoki. Te prawdziwe dzieła sztuki zostały wiernie przeniesione do gry za pomocą zaawansowanej technologii firmy EDEN. Gracze mogą zdefiniować swoje wirtualne alter ego poprzez liczne modyfikacje swoich pojazdów, nabywanie posiadłości, ubrań, a także wszelakiego rodzaju akcesoriów związanych z życiem właściciela ekskluzywnych pojazdów.
 
Prawdziwa zabawa zaczyna się w jednym z najbardziej rozwojowych i wszechstronnych trybów gry wieloosobowej, jakie pojawiły się w grach wideo. To sedno niepowtarzalnych doświadczeń związanych z prowadzeniem pojazdów w Test Drive. Całkiem nowe typy wyscigów, klasy pojazdów, wyzwania środowiskowe, lokacje i dużo więcej sprawiają że nasz produkt wspina się na nowy poziom jakości.

Aby uzyskać więcej informacji na temat Test Drive Unlimited 2 odwiedź stronę www.testdriveunlimited2.com.
AUTOR
Piotr 'Piotru' Ostrowski

Piotr "Piotru" Ostrowski

NAJNOWSZE AKTUALNOŚCI

[Nowa gra] - Hooligan Fighters...

How To Play Video Games...

How To Play Video Games...

Społeczność wydaje grę Spo...

Sztuczna inteligencja w grze -...

Nowa recenzja gry "StarDrive"...

Wsiądź i ścigaj się z najl...

Nowa recenzja gry "Fallen Ench...

Poznaj świat dinozaurów z Wo...

Nowa waluta Microsoft w sklepi...

The Stanley Parable - Recenzja...

PlayStation®4 – THIS IS FOR...

BoxOff poszerza ofertę o gry ...

GTR Evolution nowością w ser...

Rekordowy RuneFest zgromadził...


REKLAMA

Created by Notimeo logo
Copyright © GIEROmaniak 2005-2024. Wszelkie prawa zastrzeżone. Strona załadowała się w 9.62 ms.

Ta strona używa cookie. Dowiedz się więcej o celu ich używania z naszej polityki prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

x