Zaproponuj newsa Zarejestruj się Zaloguj się Zaloguj z Facebook.com Odzyskaj hasło
Profil na Facebook.com Profil na Facebook.com Profil Twitch.tv
Szukanie zaawansowane

Kurs językowy Tell Me More przyjazny dzieciom!

Dodano dnia 13-05-2010 10:35

Kategoria: Z kraju

Firma Techland poinformowała dzisiaj, że wydawany przez nią kurs językowy - Tell me More Kids 3 otrzymał Nagrodę Główną w kategorii Multimedia w VIII edycji Konkursu „Świat przyjazny dziecku”.
 
Organizatorem konkursu jest Komitet Ochrony Praw Dziecka. Jego celem było wyłonienie i wyróżnienie produktów dla dzieci w wieku 0 -14 lat, które korzystnie wpływają na ich rozwój. W konkursie udział wzięło 26 firm, które łącznie zgłosiły 50 produktów.

Tell Me More Kids to interaktywny kurs dla dzieci do nauki języka angielskiego. Jest to program, który pozwala uczyć się języka w nowy, ciekawy sposób. Nauka języka podzielona jest na 3 poziomy, przystosowane odpowiednio do wieku: „Zaczarowany dom” ( 4-7 lat), „Miasto” (7-9 lat), oraz „Regiony Świata” ( 9-12 lat). Dzieci poznają język podczas ciekawych ćwiczeń, gier oraz zabaw, które jednocześnie doskonalą pamięć i koncentrację.

Tell Me More Kids 3 efektywnie ćwiczy rozumienie, rozwija słuchanie i mówienie. Zabawy urozmaicają naukę i sprawiają, że nie staje się ona nudna. Dziecko przyswaja język również podczas śpiewania piosenek czy oglądania kreskówki, w której samo gra główną rolę. Naukę ułatwia zdecydowanie możliwość rozmowy z systemem przy pomocy dołączonego do kursu mikrofonu.
 
Nagroda Główna przyznana w konkursie „Świat przyjazny dziecku” potwierdza, że Tell Me More Kids 3, spełnia wszystkie warunki dobrego programu do nauki języka obcego dla dzieci i wpływa korzystnie na rozwój poznawczy dziecka.
AUTOR
Piotr 'Piotru' Ostrowski

Piotr "Piotru" Ostrowski

NAJNOWSZE AKTUALNOŚCI

[Nowa gra] - Hooligan Fighters...

How To Play Video Games...

How To Play Video Games...

Społeczność wydaje grę Spo...

Sztuczna inteligencja w grze -...

Nowa recenzja gry "StarDrive"...

Wsiądź i ścigaj się z najl...

Nowa recenzja gry "Fallen Ench...

Poznaj świat dinozaurów z Wo...

Nowa waluta Microsoft w sklepi...

The Stanley Parable - Recenzja...

PlayStation®4 – THIS IS FOR...

BoxOff poszerza ofertę o gry ...

GTR Evolution nowością w ser...

Rekordowy RuneFest zgromadził...


REKLAMA

Created by Notimeo logo
Copyright © GIEROmaniak 2005-2024. Wszelkie prawa zastrzeżone. Strona załadowała się w 27.81 ms.

Ta strona używa cookie. Dowiedz się więcej o celu ich używania z naszej polityki prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

x