Zaproponuj newsa Zarejestruj się Zaloguj się Zaloguj z Facebook.com Odzyskaj hasło
Profil na Facebook.com Profil na Facebook.com Profil Twitch.tv
Szukanie zaawansowane

Knieja pełna przygód i Chapter III

Dodano dnia 13-05-2010 10:49

Kategoria: Z kraju

Podczas oficjalnej premiery „Chaptera III – The Elder Kingdoms”, która odbędzie się 18 maja, w północno-wschodniej części Wzgórz Grzmiącego Kopyta pojawią się błotniste pustkowia „Południowej Kniei Janost”. Nowa strefa Runes of Magic zawiera liczne misje dla graczy, których postacie osiągnęły w grze poziom 57.
 
Duszne i wilgotne powietrze unoszące się nad Południową Knieją Janost wywołuje otępienie a bagnisty krajobraz jest pełen niebezpieczeństw. To tutaj leży Księstwo Shador należące do mieszkańców lasu, którzy podnieśli umiejętność posługiwania się łukiem i strzałą do rangi sztuki. Protoplastka, Jenny Giant „Tysiąc Piór”, była dawnymi czasy bliskim sprzymierzeńcem czcigodnego Króla Kalume. Przez wieki, blask ludu jednak przeminął i teraz potomkowie Tysiąca Piór organizują wyprawę przez skaliste, groźne góry, by oprzeć się brutalnym siłom z Zamku Warnorken. Bastion barbarzyńskiego Barona Reuena von Jury jest bowiem źródłem całego zła w Południowej Kniei Janost. Dzielni śmiałkowie, wysłani przez młodego Króla Callaway’a, zbierają się na terenie bagien, chcąc wesprzeć zacny lud Shador.      
 
Niemniej gracze muszą najpierw zdobyć zaufanie i przychylność skrytych mieszkańców lasu, wykonując liczne misje – w całej strefie jest ich ponad 100 i wszystkie ilustrują historię Południowej Kniei Janost. Tego wszystkiego gracze będą mogli doświadczyć już od 18 maja. Więcej informacji na temat nowej strefy znajduje się na oficjalnej stronie: www.runesofmagic.com a także na portalach społecznościowych: Facebook oraz Twitter.
AUTOR
Piotr 'Piotru' Ostrowski

Piotr "Piotru" Ostrowski

NAJNOWSZE AKTUALNOŚCI

[Nowa gra] - Hooligan Fighters...

How To Play Video Games...

How To Play Video Games...

Społeczność wydaje grę Spo...

Sztuczna inteligencja w grze -...

Nowa recenzja gry "StarDrive"...

Wsiądź i ścigaj się z najl...

Nowa recenzja gry "Fallen Ench...

Poznaj świat dinozaurów z Wo...

Nowa waluta Microsoft w sklepi...

The Stanley Parable - Recenzja...

PlayStation®4 – THIS IS FOR...

BoxOff poszerza ofertę o gry ...

GTR Evolution nowością w ser...

Rekordowy RuneFest zgromadził...


REKLAMA

Created by Notimeo logo
Copyright © GIEROmaniak 2005-2024. Wszelkie prawa zastrzeżone. Strona załadowała się w 9.45 ms.

Ta strona używa cookie. Dowiedz się więcej o celu ich używania z naszej polityki prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

x