Zaproponuj newsa Zarejestruj się Zaloguj się Zaloguj z Facebook.com Odzyskaj hasło
Profil na Facebook.com Profil na Facebook.com Profil Twitch.tv
Szukanie zaawansowane

Sackboy powraca!

Dodano dnia 14-05-2010 18:47

Kategoria: Ze świata

Sony Computer Entertainment Europe ogłosiło powrót przebojowego i zbierającego nagrody Sackboya w LittleBigPlanet™2 na PlayStation®3 (PS3™) – grze pozwalającej Twojej wyobraźni wymknąć się spod kontroli w sposób, o który nigdy byś jej nie podejrzewał. LittleBigPlanet 2 wyprodukowana przez wizjonerski zespół Media Molecule zapewnia graczom nowe środki, by BAWILI SIĘ, TWORZYLI I DZIELILI SIĘ gotowymi projektami. Nowa wersja ma nowoczesną grafikę, ożywczą fabułę, dodane akcesoria i wyposażenie Sackboya oraz rewolucyjną mechanikę gry zapewniającą graczom pełną kontrolę i dostosowanie do ich gustów. Tym razem gra w pudełku naprawdę jest zaledwie początkiem. Na to jednak należy poczekać do końca roku. A już teraz pojawiła się polska edycja LittleBigPlanet Game of the Year – wersji gry, w której zgromadzono najlepsze projekty poziomów i wiele dodatków.
 
LittleBigPlanet 2 – stwórz cokolwiek zdołasz wymyślić
Gdy LittleBigPlanet pojawiła się w 2008 roku, wywołała zachwyt krytyków. Dotąd sprzedana została w kilku milionach egzemplarzy. To gra, w której uczestnicy spotykają się na kolorowej planecie wyglądającej jak patchwork, tworzą nowe poziomy dla innych i grają na nich za pośrednictwem PlayStation®Network czarującym Sackboyem, którego każdy może dostosować do swego gustu. Ogłoszono tym samym nową erę gier kreatywnych, gdzie gracze ograniczeni są jedynie swoją wyobraźnią. Fani LittleBigPlanet od premiery stworzyli ponad 2 mln poziomów i przesłali je na serwer gry, by podzielić się swoimi projektami z innymi członkami społeczności.

LittleBigPlanet 2 zaczyna się nową wielką przygodą, której celem jest ocalenie samej planety LittleBigPlanet. Podczas podróży odwiedzisz zachwycające miejsca i spotkasz mnóstwo postaci, a przy tym się nabiegasz, naodbijasz, nakołyszesz, a wszystko po to, by osiągnąć sukces.
 
A potem robi się bardzo twórczo – w LittleBigPlanet 2 tworzysz nie tylko poziomy, ale całe gry. Wyścigi, strzelanki, platformówki… nawet symulacje gotowania. Jeśli coś możesz sobie wyobrazić, możesz to także zrobić w LittleBigPlanet 2. Nowy zestaw prostych, ale jakże potężnych narzędzi Sackboya pozwala tworzyć Ci wszystko, czego zachowanie jesteś w stanie kontrolować. Zaludniasz świat Sackbotami – sztuczną inteligencją Sackboya - automatami pomagającymi lub przeszkadzającymi graczom. Możesz budować inteligentne maszyny, pojazdy i układanki, tworzyć przerywniki filmowe i tak przekształcać sterowanie gry, by zyskać kontrolę nad dowolnie wybranym jej elementem, który stworzyłeś. A gdy w końcu zabraknie Ci pomysłów, możesz przerwać projektowanie i zagrać w coś, co stworzyli gracze z całego świata.

Obecnie LittleBigPlanet 2 zaskakuje pomysłem Creative Gaming, dającego fascynujące i niespotykane możliwości. Ma także wsteczną zgodność ze wszystkimi poziomami i innymi projektami stworzonymi do pierwszej części LittleBigPlanet.
 
W 2010 roku jedynym ograniczeniem tego, w co zagrasz, będzie ogólnoświatowa wyobraźnia. Przygotuj się na rewolucję, która zatrze różnicę między graczami a twórcami gier, złamie wszelkie szablony i puści wodze kreatywności milionów… przygotuj się na LittleBigPlanet 2. Więcej informacji znajdziesz pod adresem www.littlebigplanet.com/2.

LittleBigPlanet Game of the Year – poziomy w najlepszych wykonaniach
W oczekiwaniu na LittleBigPlanet 2 można zobaczyć co najlepszego ma do zaoferowania kolejna gra z serii LittleBigPlanet. Wydana 19 kwietnia w pełnej polskiej wersji językowej LittleBigPlanet Game of the Year oprócz podstawowej gry zawiera 18 poziomów stworzonych przez najlepszych twórców należących do społeczności LBP. Wszystkie z nich zostały zatwierdzone przez autorów gry z Media Molecule. Dodatkowo w pakiecie znalazło się siedem paczek z dodatkami dostępnymi dotąd za pośrednictwem PlayStation Network: Metal Gear Solid Level Pack, Metal Gear Solid Costumes, Monsters Costumes, Monsters Pack, History Costumes, History Pack i Animals Costumes. Jeśli ktoś nie ma jeszcze gry, ten zestaw jest prawdziwą okazją.
AUTOR
Piotr 'Piotru' Ostrowski

Piotr "Piotru" Ostrowski

NAJNOWSZE AKTUALNOŚCI

[Nowa gra] - Hooligan Fighters...

How To Play Video Games...

How To Play Video Games...

Społeczność wydaje grę Spo...

Sztuczna inteligencja w grze -...

Nowa recenzja gry "StarDrive"...

Wsiądź i ścigaj się z najl...

Nowa recenzja gry "Fallen Ench...

Poznaj świat dinozaurów z Wo...

Nowa waluta Microsoft w sklepi...

The Stanley Parable - Recenzja...

PlayStation®4 – THIS IS FOR...

BoxOff poszerza ofertę o gry ...

GTR Evolution nowością w ser...

Rekordowy RuneFest zgromadził...


REKLAMA

Created by Notimeo logo
Copyright © GIEROmaniak 2005-2024. Wszelkie prawa zastrzeżone. Strona załadowała się w 32.04 ms.

Ta strona używa cookie. Dowiedz się więcej o celu ich używania z naszej polityki prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

x