Zaproponuj newsa Zarejestruj się Zaloguj się Zaloguj z Facebook.com Odzyskaj hasło
Profil na Facebook.com Profil na Facebook.com Profil Twitch.tv
Szukanie zaawansowane

Bilety na Blizzcon 2010 od 2 i 5 czerwca

Dodano dnia 19-05-2010 18:54

Kategoria: Ze świata

Blizzard Entertainment, Inc. ogłosił w dniu dzisiejszym, że sprzedaż biletów na jego piątą konwencję gamingową BlizzCon® zostanie przeprowadzona w dwóch etapach, w środę 2 i w sobotę 5 czerwca 2010 roku. BlizzCon to święto globalnych społeczności graczy skupionych wokół uniwersów gier Blizzard Entertainment – Warcraft®, Diablo®  i StarCraft®. Konwencja odbędzie się w Anaheim Convention Center w Anaheim, w Kalifornii, w dniach 22 – 23 października. Relacja na żywo z tego wydarzenia będzie dostępna w formie pakietu DIRECTV® Pay Per View oraz wielokanałowego streamu internetowego, pozwalając widzom w sieci przełączać się między relacjami z różnych paneli dyskusyjnych i innych atrakcji mających miejsce podczas imprezy.
 
„BlizzCon to wyjątkowa okazja, by nasi gracze mogli się spotkać, zacieśnić znajomości, jakie zawarli w sieci oraz wspaniale się bawili wraz z pracownikami Blizzard podczas fetowania wspólnej pasji do gier”, powiedział Mike Morhaime, Dyrektor Generalny i współzałożyciel Blizzard Entertainment. „Cieszymy się mogąc zapewnić wszystkim osobom, które nie mogą wziąć udziału w imprezie, bezprecedensowy poziom dostępu do wydarzeń i atrakcji, jakie oferuje BlizzCon”.
 
BlizzCon to punkt spotkań różnych społeczności gamingowych Blizzard Entertainment. Dodatkowo na imprezie ma miejsce wiele wydarzeń, w tym panele dyskusyjne, turnieje profesjonalne i rozrywkowe, konkursy, wspólne granie w wydane i przygotowywane gry Blizzard Entertainment i nie tylko.
 
Bilety na konwencję sprzedawane będą w cenie 150 USD za sztukę. Można je będzie kupić na oficjalnej stronie BlizzCon pod adresem eu.blizzard.com/blizzcon. Bilety zostaną wydane w dwóch osobnych partiach, które zaczniemy sprzedawać 2 czerwca o godzinie 19.00 czasu pacyficznego i 5 czerwca o godzinie 10.00 czasu pacyficznego. Wszyscy zainteresowani wzięciem udziału w BlizzCon mogą uprościć proces zakupu biletów rejestrując przed rozpoczęciem sprzedaży konto Battle.net na stronie eu.battle.net.
 
Popularne wydarzenie DIRECTV® BlizzCon Pay Per View powraca w roku 2010 i jest dostępne dla obecnych klientów DIRECTV w USA w cenie 39,95 USD. Podczas wydarzenia widzowie po raz kolejny uzyskają dostęp do obszernej relacji na żywo z każdego dnia konwencji w formacie HD z uwzględnieniem wywiadów, prezentacji dem i nie tylko.
 
Gracze z całego świata będą także mieli możliwość zakupienia wydarzenia Pay Per View w postaci wielokanałowego streamu internetowego, którego cena wyniesie również 39,95 USD (cena może się różnić w zależności od regionu). Każdy, kto wykupi dostęp do  streamu internetowego, będzie po raz pierwszy mógł swobodnie przełączać się między wieloma kanałami transmitującymi relacje z różnych obszarów BlizzCon. Dzięki temu widzowie w sieci uzyskają szerszy dostęp do paneli dyskusyjnych i wydarzeń, które ich najbardziej interesują. Klienci DIRECTV, którzy zamówią transmisję telewizyjną wydarzenia, uzyskają dostęp do streamu internetowego bez dodatkowych opłat, co pozwoli im oglądać transmisję w wybranym formacie. Wszyscy, którzy zamówią dostęp do transmisji wydarzenia otrzymają także tegoroczny, dostępny wyłącznie podczas BlizzCon, przedmiot do World of Warcraft® (dostępność może się różnić w zależności od regionu), który ujawnimy w późniejszym terminie. Ograniczona relacja z ceremonii otwarcia BlizzCon i niektórych turniejów będzie dostępna bezpłatnie w internecie w postaci streamu.
 
W miarę, jak BlizzCon będzie się zbliżać, będziemy publikować na stronie eu.blizzard.com/blizzcon więcej wiadomości o imprezie, w tym informacje o zamawianiu i programie transmisji wydarzenia DIRECTV BlizzCon Pay Per View oraz o wielokanałowym streamie internetowym.

Blizzard Entertainment nieustannie rozwija grę World of Warcraft oraz przygotowuje inne gry i w związku z tym oferuje obecnie możliwość zatrudnienia na wielu stanowiskach. Zapraszamy na stronę eu.blizzard.com/jobs, gdzie można znaleźć więcej informacji o stanowiskach, na które prowadzimy rekrutację.
AUTOR
Piotr 'Piotru' Ostrowski

Piotr "Piotru" Ostrowski

NAJNOWSZE AKTUALNOŚCI

[Nowa gra] - Hooligan Fighters...

How To Play Video Games...

How To Play Video Games...

Społeczność wydaje grę Spo...

Sztuczna inteligencja w grze -...

Nowa recenzja gry "StarDrive"...

Wsiądź i ścigaj się z najl...

Nowa recenzja gry "Fallen Ench...

Poznaj świat dinozaurów z Wo...

Nowa waluta Microsoft w sklepi...

The Stanley Parable - Recenzja...

PlayStation®4 – THIS IS FOR...

BoxOff poszerza ofertę o gry ...

GTR Evolution nowością w ser...

Rekordowy RuneFest zgromadził...


REKLAMA

Created by Notimeo logo
Copyright © GIEROmaniak 2005-2024. Wszelkie prawa zastrzeżone. Strona załadowała się w 15.04 ms.

Ta strona używa cookie. Dowiedz się więcej o celu ich używania z naszej polityki prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

x