Zaproponuj newsa Zarejestruj się Zaloguj się Zaloguj z Facebook.com Odzyskaj hasło
Profil na Facebook.com Profil na Facebook.com Profil Twitch.tv
Szukanie zaawansowane

Szachy: Fritz 12 już w Polsce!

Dodano dnia 24-05-2010 22:36

Kategoria: Z kraju

Techland poinformował dzisiaj, że najnowszy Fritz – kolejna odsłona jednego z najlepszych na świecie programów szachowych – jest już dostępny w Polskich sklepach.
Najnowszy Fritz jest niezwykle uniwersalny i elastyczny. Mogą go z powodzeniem używać początkujący gracze, którzy dopiero rozpoczynają swoja przygodę z szachami a także średniozaawansowani oraz, oczywiście, zawodowcy.Program dopasowuje się do poziomu gracza. Początkujący będą mogli krok po kroku, w bardzo przystępny sposób, poznać zasady gry. Aby nauka była efektywna, program oferuje dodatkowe pomoce naukowe. Wykłady w formie filmów, prowadzone przez międzynarodowych trenerów oraz mistrzów szachowych znacznie ułatwią poznanie tajników gry. W trakcie partii Fritz proponuje podpowiedzi najlepszych rozwiązao, doskonaląc tym samym taktykę gracza. Do programu dołączona jest również książka debiutów Alexa Kure’a.
Fritz pozwala dwiczyd umiejętności również poprzez grę z innymi zawodnikami. Można rozegrać partię z przyjacielem, dowolnym graczem na świecie, a nawet z Mistrzami szachowymi.
Fritz 12 daje graczom możliwośd uczestnictwa w życiu światowej społeczności szachowej. Każdy gracz może bezpłatnie śledzid na żywo poczynania największych mistrzów. Fritz 12 to nie tylko doskonała gra. To także świetne narzędzie pozwalające poprawid jakośd gry, taktyki oraz rozwinąd i dwiczyd myślenie strategiczne.
Program spełni oczekiwania zarówno początkujących graczy, jak również zawodowych szachistów. Posiada wszystko, czego może oczekiwad każdy sympatyk królewskiej gry. Uczy, rozwija i pomaga wygrywać!
Opis Fritz’a jest dostępny na stronie: http://www.techland.pl/?id=produkty&produkt=239
AUTOR
Piotr 'Piotru' Ostrowski

Piotr "Piotru" Ostrowski

NAJNOWSZE AKTUALNOŚCI

[Nowa gra] - Hooligan Fighters...

How To Play Video Games...

How To Play Video Games...

Społeczność wydaje grę Spo...

Sztuczna inteligencja w grze -...

Nowa recenzja gry "StarDrive"...

Wsiądź i ścigaj się z najl...

Nowa recenzja gry "Fallen Ench...

Poznaj świat dinozaurów z Wo...

Nowa waluta Microsoft w sklepi...

The Stanley Parable - Recenzja...

PlayStation®4 – THIS IS FOR...

BoxOff poszerza ofertę o gry ...

GTR Evolution nowością w ser...

Rekordowy RuneFest zgromadził...


REKLAMA

Created by Notimeo logo
Copyright © GIEROmaniak 2005-2024. Wszelkie prawa zastrzeżone. Strona załadowała się w 21.69 ms.

Ta strona używa cookie. Dowiedz się więcej o celu ich używania z naszej polityki prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

x