Zaproponuj newsa Zarejestruj się Zaloguj się Zaloguj z Facebook.com Odzyskaj hasło
Profil na Facebook.com Profil na Facebook.com Profil Twitch.tv
Szukanie zaawansowane

Shaun White Skateboarding nowe informacje

Dodano dnia 25-05-2010 20:14

Kategoria: Z kraju

Opis gry
Shaun White Skateboarding - świeży powiew na rynku gier z gatunku sportów ekstremalnych, kolejny ambitny projekt realizowany przy współpracy z profesjonalnym skate i snowboardzistą Shaunem Whitem. Shaun White Skateboarding umożliwia graczom z całego świata przeżycie wszystkich emocji związanych z jazdą na desce i spełnienie deskorolkarskich marzeń. Shaun White Skateboarding to również możliwość przekształcenia nudnego, pozbawionego życia miasta w niezwykłą, skateboardową utopię.
 
W trakcie jazdy, gracze będą dodawać miastu życia używając poręczy do grindów, przekształcając ulice w rampy, a alejki w half pipe’y. Każdy będzie mógł skate’ować po swojemu, tworząc swój własny deskorolkarski świat i dzieląc się nim z przyjaciółmi. Shaun White Skateboarding da deskorolkarzom możliwość przekroczenia wszelkich granic.
 
Kluczowe cechy:
• Transformuj – Konstruuj niesamowite trasy zjazdowe używając miejskich struktur - rozciągaj i wykręcaj poręcze do maksimum możliwości, opróżniaj fontanny by stworzyć bowle, przekształcaj alejki w quarter pipe’y... Odkrywaj nowe tereny, twórz coraz lepsze trasy, modyfikuj budynki. Kreatywność będzie nagradzana punktami, sprzętem i coraz większymi możliwościami.
• Ciesz się niesamowitą grywalnością – Z ponad osiemdziesięcioma trickami wyselekcjonowanymi przez Shauna White’a (w tym wymyślony przez niego „Armadillo"), za każdym razem możesz cieszyć się niespotykaną grywalnością. Przekształcaj miasto i wykonuj autentyczne ewolucje. Doświadczaj emocji takich jak profesjonalni deskorolkarze - skacząc na niesamowite wysokości, jak i zaliczając gleby.
• Eksploruj – Odnajduj albo twórz miejsca do jazdy o których wcześniej mogłeś tylko marzyć. Miasto jest złożone z ogromnych dzielnic na których czekać będą setki wyzwań - wyścigów, misji i wielu innych.
• Podejmij wyzwanie - Graj z przyjaciółmi współpracując bądź rywalizując z nimi: online albo w trybie podzielonego ekranu. Twórz własne mapy i eksploruj je z znajomymi. Sprawdź swoje statystyki w światowym rankingu.
 
Specyfikacja:
Wydawca: Ubisoft
Producent Ubisoft Montreal
Planowana data premiery: Jesień 2010
Kategoria: Action Sports
Strona www: www.shaunwhitegame.com
AUTOR
Piotr 'Piotru' Ostrowski

Piotr "Piotru" Ostrowski

NAJNOWSZE AKTUALNOŚCI

[Nowa gra] - Hooligan Fighters...

How To Play Video Games...

How To Play Video Games...

Społeczność wydaje grę Spo...

Sztuczna inteligencja w grze -...

Nowa recenzja gry "StarDrive"...

Wsiądź i ścigaj się z najl...

Nowa recenzja gry "Fallen Ench...

Poznaj świat dinozaurów z Wo...

Nowa waluta Microsoft w sklepi...

The Stanley Parable - Recenzja...

PlayStation®4 – THIS IS FOR...

BoxOff poszerza ofertę o gry ...

GTR Evolution nowością w ser...

Rekordowy RuneFest zgromadził...


REKLAMA

Created by Notimeo logo
Copyright © GIEROmaniak 2005-2024. Wszelkie prawa zastrzeżone. Strona załadowała się w 10.21 ms.

Ta strona używa cookie. Dowiedz się więcej o celu ich używania z naszej polityki prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

x